START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Open Z-ne
Zakopiańska Halowa Liga Piłki Nożnej open 2008/2009
(żródło: H. Kardaś)

We wtorek 21 października o godzinie 19.00 w Warszawiance odbędzie się zebranie organizacyjne VII edycji Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open. Głównymi organizatorami rozgrywek są Janusz Szczepaniak i Hanna Kardaś, którzy serdecznie zapraszają przedstawicieli wszystkich zainteresowanych drużyn.
( 17 Października 2008)
Uroczyste zakończenie VI edycji Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open
(żródło: tekst fot. Hanna Kardaś)

W piątek 18 kwietnia w DWK Warszawianka odbyło się uroczyste zakończenie VI edycji Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open. Głównymi organizatorami ligi byli Janusz Szczepaniak i Hanna Kardaś. Miłym gościem uroczystości zakończenia rozgrywek był Burmistrz Jan Gąsienica Walczak, który wręczył uczestnikom rozgrywek puchary, medale i dyplomy ufundowane przez Urząd Miasta Zakopane.  W galerii kilka fot Hanny Kardaś z zakończenia!!!
( 21 Kwietnia 2008)
V KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst i fot Hanna Kardaś)

Ostatnia kolejka zakopiańskiej halówki open rozstrzygnęła niewyjaśnione i pozwoliła poznać ostateczne rozstrzygnięcia. Już po piątkowych dwóch meczach było wiadomo, że mistrzem ligi zostali po raz drugi z rzędu „chłopaki z Kościelnej”. Natomiast po sobotnich starciach najlepszą drużyną drugiej grupy zostały Dzikie Pytony.  Fotoreportaż Hanny Kardaś  z meczy w galerii!!!
( 22 Marca 2008)
Czwarta kolejka II rundy Zakopiańskiej Halówki Open
(żródło: tekst i fot Hanna Kardaś)

Dzień Kobiet minął panom grającym w zakopiańskiej halówce nie tylko na wręczaniu kwiatów paniom, ale również na walce na parkiecie o punkty i miejsca w lidze. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek!!!
( 11 Marca 2008)
III KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst. Fot Hanna Kardaś)

Pierwszego marca rozegrano trzecią kolejkę drugiej rundy. Drużynom zakopiańskiej halówki open pozostały jeszcze dwie kolejki do końca rozgrywek. W pierwszej grupie zagrały cztery z sześciu zespołów. Mecz Czarne Pumy – Joker został przeniesiony na czwartek 6 marca na godz. 21.00. W pozostałych dwóch spotkaniach starli się młodzi ambitni ze starszymi doświadczonymi z Poronina   W galerii fotoreportaż H. Kardaś !!!!!
( 3 Marca 2008)
II KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst i fot Hanna Kardaś)

W ostatnią sobotę drużyny zakopiańskiej halówki open zagrały swój 15 mecz w tej edycji ligi. Na pozycji lidera umocniły się Czarne Pumy dokładając do swojego dorobku kolejne trzy punkty tym razem pokonując po zaciętej walce ambitnych młodzież z Poronina.  W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek!!!
( 28 Lutego 2008)
I KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: fot i tekst Hanna Kardaś)

Po ostatnim weekendzie mamy już za sobą pierwszą kolejkę drugiej rundy. Zgodnie z regulaminem drużyny po pierwszej rundzie zostały podzielane wg zajmowanych miejsc na dwie grupy I – „mocniejszą” i II – „słabszą”.  W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś !!!!
( 21 Lutego 2008)
ZAKOPIAŃSKA HALÓWKA OPEN – PRZED II RUNDĄ
(żródło: Hanna Kardaś)

W sobotę 16 lutego drużyny grające w Zakopiańskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej open rozpoczną rywalizację w II rundzie. W pierwszej rundzie rywalizowało 14 drużyn systemem „każdy z każdym”. Druga runda to już spotkania w dwóch grupach – pierwszej składającej się z sześciu najlepszych drużyn po pierwszej rundzie i drugiej, w której znajdą się pozostałe ekipy zajmujące miejsca 7-14.
( 14 Lutego 2008)
XII i XIII KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI OPEN
(żródło: Hanna Kardaś)

Miniony weekend zakończył rozgrywki zakopiańskiej halówki open na etapie I rundy. Sobotnio niedzielne wyniki ostatecznie zdecydowały, kto w II części rozgrywek zagra w grupie sześciu silniejszych drużyn o mistrzostwo ligi a które ekipy zagrają w grupie „nieco słabszych” o miejsca 7 – 14.   W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek.!!!
( 13 Lutego 2008)
XI Kolejka Zakopiańskiej Halówki Open
(żródło: H. Kardaś)

To był już przedostatni weekend zmagań w I rundzie halówki open na sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji. W ciągu dwóch dni rozegrano całą 11 kolejkę i cztery mecze zaległe. Każda z drużyn walczyła o jak najlepszy wynik, o czym może świadczyć choćby liczba zdobytych bramek - padło ich aż 206! Ale mimo walki wyniki były zgodne z przewidywaniami. Wygrywali faworyci i to wysoko. W galerii fot Hanny Kardaś z rozgrywek!!!
( 6 Lutego 2008)
IX i X KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI OPEN
(żródło: tekst,fot: Hanna Kardaś)

W ostatni weekend stycznia ze względu na grudniowe zaległości rozegrano dwie kolejki zakopiańskiej halówki open. Na trzy kolejki przed końcem I rundy mecze wchodzą już w decydującą fazę. Patrząc na wyniki to o wejście do „szóstki” walczy pierwsza „siódemka” a pozostałe drużyny o jak najwyższe miejsca przed rundą play off. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek!!!
( 29 Stycznia 2008)
VIII KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst. Fot. Hanna Kardaś)

Osiem kolejek czekaliśmy na remis – no i mamy aż dwa w tej kolejce pomiędzy liderami Czarnymi Pumami i Joker’em oraz w spotkaniu Teletubisie kontra Wojtanek. W meczu Art-Bud – Ski Doo Team wydawało się, że ci pierwsi z góry są skazani na przegraną a tu … Art-Bud walczył bardzo ambitnie, co zdecydowało o korzystnym dla nich wyniku. W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek !!!
( 25 Stycznia 2008)
VII KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst fot H. Kardaś)

Ferie to czas, gdy Zakopane odwiedza wielu turystów i grup sportowych, spowodowało to m.in., że mecze 7 kolejki zakopiańskiej halówki open, rozgrywano na raty. Trzy mecze zgromadziły drużyny w sobotę a cztery w niedzielę.
( 18 Stycznia 2008)
VI KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst fot Hanna Kardaś)

To była długa, bo aż prawie miesięczna przerwa w rozgrywkach halówki open. W sobotę rozegrano ósmą według terminarza a w rezultacie szóstą kolejkę. Zaległe dwie zostaną rozegrane wkrótce w terminie ustalonym przez organizatorów. Przerwa znacząco wpłynęła na sobotnie wyniki a większość meczy miała niespodziewane zakończenie
( 10 Stycznia 2008)
V KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: tekst i fot Hanna Kardaś)

To już piąta kolejka zakopiańskiej halówki, drużyny coraz lepiej się zgrywają, zawodnicy rozgrywają a mecze są bardziej zacięte i wyrównane. Większość sobotnich spotkań była bardzo emocjonująca a wynik nie był pewny do ostatniego gwizdka. Mecz Porońca z Bolsiakami obfitował w wiele groźnych fauli i efektownych akcji. Bolsiaki bardzo zdeterminowani zdobyli na początku spotkania dwubramkową przewagę, którą utrzymywali konsekwentnie przez cały czas aż do 50 minuty.
( 10 Grudnia 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (135-149)(150-164)(165-179)(180-194)(195-209) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024