Ligi Amatorów
  V Liga i Liga Okręgowa

Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Sport Corner mistrzem.
(żródło: Z. Karaś)

Drużyna reprezentująca zakopiańską restaurację Sport Corner została mistrzem tegorocznej edycji ZHLPN oldbojów. Warto przypomnieć, że przed rokiem Sport Corner zajął ostatnie miejsce w lidze a teraz został jej triumfatorem.
( 8 Kwietnia 2013)
Puchar Sport Corner. Warszawianka zdobyła puchar Sport Corner

Piłkarscy oldboje z drużyny Warszawianka wywodzący swoją nazwę od jednego z najstarszych zakopiańskich hoteli zostali pierwszymi zwycięzcami Pucharu Sport Cornera. Rozgrywki o Puchar Sport Cornera zostały zainicjowane przed dwójkę zawodników i entuzjastów futbolu Jana Wojtanka z drużyny reprezentującej sponsora imprezy i Tomasza Palucha z zespołu Old Schol. Ta impreza została powołana w miejsce dotychczas rozgrywanego Pucharu Burmistrza Zakopanego.
( 4 Kwietnia 2012)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Odzyskali tytuł

Finał tegorocznej ZHLO miał coś ze scenariusza filmów Alfreda Hitchcocka. Najpierw były duże emocje a później temperatura zdarzeń sięgnęła zenitu. Po rozegraniu dwu pierwszych spotkań Old School ze Sport Corner i IPA z Grel Team, które wygrali faworyci rozpoczął się mecz o pierwsze miejsce. Old Boys Zakopane zmierzył się z ubiegłorocznym mistrzem Warszawianką.
( 30 Marca 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów Koronacja odłożona

Porażka drużyny Old Boys Zakopane z IPA a także wygrana Warszawianki z Old School spowodowały, że sprawa mistrzostwa ZHLO została odłożona do przyszłego tygodnia. Wtedy to dojdzie do bezpośredniego spotkania lidera z wiceliderem.
( 22 Marca 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Nauczyciele lepsi od policjantów

W siódmej kolejce ZHLO lider Old Boys Zakopane zremisował z Grel Team Poronin. Mecz miał wyrównany przebieg drużyny zdobywały bramki na przemian. Do przerwy było 3-3 a i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 5-5.
( 9 Marca 2011)
FUTSAL. XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Lider lepszy od mistrza

W pierwszej kolejce rewanżowej rundy Zakopiańskiej Halowej Ligi Oldbojów Old Boys wysoko wygrali z Old School,  Mecz ubiegłorocznego mistrza Warszawianki z Grle Team-em zakończył się remisem . A IPA wygrał ze Sport Cornerem
( 28 Lutego 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Old Boys lepsi w derbach

Zakończyła się pierwsza runda rozgrywek w ZHLO. Najważniejszym wydarzeniem ostatniej kolejki był derbowy mecz ”odwiecznych rywali” Old Boys Zakopane z Warszawianką. Wygrali oldbojsi, chociaż do przerwy wynik był korzystny dla drużyny reprezentującej zakopiański hotel Warszawianka.
( 17 Lutego 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Porażki faworytów

Mecze IV kolejki Zakopiańskiej Ligi Oldbojów przyniosły sensacyjne rozstrzygnięcia. Krocząca od zwycięstwa do zwycięstwa drużyna Old Boys przegrała z policjantami z IPA 9-13 mimo iż do przerwy Old Boys wygrywali 5-2. Kolejną sensacją była porażka ubiegłorocznych wicemistrzów Grel Team z drużyną reprezentującą zakopiańską restaurację Sport-Corner.
( 10 Lutego 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów.Porażki mistrza i wicemistrza

Ubiegłoroczny mistrz i druga drużyna Zakopiańskiej Halowej Ligi Odbojów: Warszawianka i Grel Team przegrały swoje mecze w III kolejce. Warszawianka doznała dotkliwej porażki z drużyną zakopiańskich policjantów natomiast drużyna braci Grelów z Poronina przegrała z nauczycielami.
( 5 Lutego 2011)
XIV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Kolejna wygrana TKKF Old Boys
(żródło: Z. Karas)

Piłkarze z drużyny TKKF Old Boys Zakopane wygrali kolejny mecz w rozgrywkach ZHLO. Po pokonaniu na inaugurację Old School (Nauczyciele) tym razem Old Boysi łatwo poradzili sobie z drużyną braci Grelów z Poronina pokonując ich 10-4. Zapowiadające się, jako hit kolejki spotkanie było jednostronnym widowiskiem.
( 25 Stycznia 2011)
XV Zakopiańska Halowa Liga Oldbojów. Najstarsza liga rozpoczęła rozgrywki

Zakopiańska halowa liga oldbojów najstarsza tego typu liga na Podhalu rozpoczęła rozgrywki. W połowie lat dziewięćdziesiątych utworzona wówczas halowa liga w Zakopanem mała charakter otwarty
( 11 Stycznia 2011)
XIV Zakopiańska Liga Oldbojów. Mistrzostwo jednym punktem

Piłkarze występujący pod szyldem zakopiańskiego hotelu Warszawianka po raz drugi w swojej historii zostali mistrzami Zakopiańskiej Ligi Oldbojów. Vice mistrzostwo zdobyli piłkarze z Grela Team a na trzecim mierjscu uplasowali się zawodnicy Old School.
( 15 Marca 2010)
13 kolejka Zakopiańskiej Halówki Old Boys

W  13 kolejce zakopiańskiej halówki Old Boys nie zawiedli faworyci. Warszawianka wygrała z Tesko, Grela Team pokonał IPA a Old Boys Zakopane jednym golem uzyskali przewagę na Karczmą . Na czele tabeli mocno utrzymuje się Warszawianka i niedzielne stracie z Old Boysami nie powinno przynieść większych zmian, aczkolwiek pozycji lidera  może zagrozić Grela Team ,który zmierzy się z Bukwiiną.  W niedzielę ostatnie mecze a o godz 20.00 zakończenie Ligi
( 13 Marca 2010)
12 kolejka zakopiańskiej halówki Old Boys - wygrana Old School z Warszawianką

W 12 kolejce zakopiańśkiej halówki Old Boys doszło do niespodzianki. Po zacietym meczu Old School pokonał jedną bramką lidera tabeli Warszawiankę pomimo iż ta w pierwszej połowie miała wyraźną przewagę, i na przerwę schodziła z wynikiem 6-2.  W drugiej połowie jednak lepsi byli nauczyciele.  Aż 7 goli w tym meczu strzelił Krzysztof Wiśniowski Żaba.
( 1 Marca 2010)
11 kolejka zakopiańskiej halówki Old Boys

W jedenastej kolejce  pkt zdobyła Warszawianka i umocniła się na pozycji lidera. Na drugim miejscu znajduje się  Grela Team a na trzecim Old School ale ma jeden zaległy mecz z IPA. W najbliżsżą niedzielę  ważny mecz zagraja piłkarze Warszawianki z Old School  bowiem wynik zadecyduje o kolejności na szczycie tabeli. Grela team zagra z ostatnią drużyną tabeli - Karczmą po Zbóju.