START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Open Z-ne
IV KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

103 trafienia to dorobek bramkowy IV kolejki zakopiańskiej halówki. Najwyższą wygrana zanotował Poroniec, który wysoko pokonał drużynę Wojtanek Team Biali a prowadzący w klasyfikacji na najlepszego strzelca Janusz Papież strzelił w tym spotkaniu aż 7 bramek! Bardzo nerwowy i zacięty mecz stoczyli Vivaldi z Bolsiakami , korzystny wynik raz był po jednej raz po drugiej stronie. Ostatecznie to Bolsiaki cieszyły się ze zwycięstwa. Swoje pierwsze punkty w lidze wywalczyli Sąsiedzi , którzy nie bez problemów pokonali Teletubisie a o końcowym wyniku zdecydowały ostatnie minuty meczu.  W galerii fotoreportaż  Hanny Kardaś ze spotkań IV kolejki!!!!
( 3 Grudnia 2007)
III KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

W 3 kolejce rozegrano komplet siedmiu meczy. Zawodnicy strzelili w nich 101 bramek. Wśród zwycięzców znaleźli się m.in. Poroniec Young, który wysoko rozgromił No Name (od 3 kolejki nazywających się Sąsiedzi). Poroniec, choć zaczął mecz w trójkę zainkasował komplet punktów pokonując Cavaliers. Joker Wyciąg Ciche wygrywając z Dzikimi Pytonami również wzbogacił się o trzy punkty. Czarne Pumy z Art-Bud’em stoczyły w pierwszej połowie wyrównany pojedynek, aby w drugiej odsłonie zdecydowanie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.  W galerii fot  H. Kardaś z  3 kolejki
( 25 Listopada 2007)
II KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

17 listopada w dniu historycznego awansu polskiej reprezentacji do Euro 2008 walczyli również zawodnicy w meczach zakopiańskiej halówki. Odbyło się pięć z zaplanowanych siedmiu spotkań właśnie ze względu na mecz Polska – Belgia . Mecze te odbędą się w innym terminie. Po „niepełnych” dwóch kolejkach i dwóch wysokich zwycięstwach „pełnoprawnym” liderem jest ubiegłoroczny mistrz Czarne Pumy , który wysoko pokonał debiutujące w rozgrywkach No Name . Drugie miejsce należy do Porońca , który nie pozostawił złudzeń sprawcom niespodzianki w pierwszej kolejce – Teletubisiom . Trzecie miejsce zajmuje Ski Doo Team , który w tę sobotę nie miał okazji na walkę o punkty. W galerii foto z rozgrywek II kolejki  Tekst i Fot H. Kardaś
( 18 Listopada 2007)
Końcowa Klasyfikacja „króla strzelców”
(żródło: )

Końcowa klasyfikacja „króla strzelców”
( 11 Listopada 2007)
Tabela po XIII kolejce
(żródło: )

 Tabela po XIII kolejce   
( 11 Listopada 2007)
I KOLEJKA ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

W sobotę 10 listopada zainaugurowała rozgrywki VI edycja zakopiańskiej halówki w formule open. W sali Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano 6 meczy, w których zawodnicy strzelili 102 bramki. Mogliśmy poznać składy drużyn, w których od poprzedniej edycji ligi nastąpiły znaczne roszady. Pojawiły się również nowe ekipy: Teletubisie, Czarne Pytony, Cavaliers i Poroniec Young – składające się głównie z młodych zawodników podhalańskich klubów piłkarskich. Klony z poprzedniej edycji w tej zmieniły nazwę na Ski Doo Team a Sphinx to teraz Art-Bud . Pojawił się również zespół z Białego Dunajca – Wojtanek Team Biali . Po 3 latach do rozgrywek powraca No Name choć w dużej części w zmienionym składzie. W galerii fotoreportaż z I kolejki.( fot H. Kardaś)
( 11 Listopada 2007)
POCZĄTEK ROZGRYWEK ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI OPEN 2007/2008
(żródło: )

10 listopada rozpoczyna rozgrywki VI edycja Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w kategorii open. W tym sezonie podobnie jak poprzednim głównymi jej organizatorami są Hanna Kardaś i Janusz Szczepaniak. W sezonie 2007/2008 do rozgrywek zgłosiło się na razie 14 drużyn, w których grają młodzi i nieco starsi zawodnicy podhalańskich klubów (poniżej IV ligi) oraz amatorzy. Rozgrywki odbywać się będą w sobotnie popołudnia i wieczory w sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji w Zakopanem . Mecze w I rundzie rozgrywane będą systemem „każdy z każdym”. II runda to już spotkania w dwóch grupach – pierwszej składającej się z 6 najlepszych drużyn po I rundzie i drugiej, w której znajdą się pozostałe ekipy zajmujące niższe pozycje.
( 4 Listopada 2007)
REGULAMIN ROZGRYWEK ZHLPN open
(żródło: )

REGULAMIN ROZGRYWEK ZHLPN open  
( 28 Listopada 2007)
Terminarz Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open 2007/2008
(żródło: )

Zakopiańska Halowa Liga Piłki Nożnej open 2007/2008 Terminarz  I  rundy  
( 4 Listopada 2007)
UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open 2006/2007
(żródło: )

W sobotę 31 marca w Warszawiance odbyło się uroczyste zakończenie Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej open. Była to już 5 edycja tych rozgrywek a głównym jej organizatorem byli Janusz Szczepaniak i Hanna Kardaś. Podczas uroczystości wręczono puchary i dyplomy najlepszym drużynom ufundowane przez Urząd Miasta Zakopane . W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z zakończenia ligi !!!!!
( 2 Kwietnia 2007)
10 MARCA 5 KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI – CZARNE PUMY MISTRZEM!!!
(żródło: )

W sobotę zakończyła swoje rozgrywki 5 edycja Zakopiańskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w formule „open”. Mimo, że do rozegrania został jeszcze jeden mecz w II grupie już wiadomo, że mistrzem tej edycji została drużyna CZARNYCH PUM !!! Swoje mistrzostwo przypieczętowała wygrywając wysoko w sobotę z innym pretendentem do tego tytułu Składem Budowlanym Kantor . Mecz był bardzo zacięty a Czarne Pumy bardzo skoncentrowane i zdeterminowane i po raz kolejny ich szybka, dynamiczna, konsekwentna i ambitna gra dała oczekiwana przez nich efekt. W galerii fotoreportaż  Hanny Kardaś z 5 kolejki!!!
( 11 Marca 2007)
3 MARCA 4 KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

4 kolejka zakopiańskiej halówki była już przedostatnią tej edycji ligi. W bezpośrednim spotkaniu starli się pretendenci do mistrzostwa Czarne Pumy i Poroniec . Po bardzo zaciętych pięćdziesięciu minutach ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy i kibice „chłopaków z Kościelnej”. O wyniku w dużej mierze zadecydowała 10 minuta drugiej połowy, kiedy to Poroniec popełnił błędy w rozegraniu piłki w obronie i stracił w ciągu dwóch minut 3 bramki! Mimo wielu prób zmiany wyniku zawodnicy z Poronina nie dali rady Czarnym Pumom, które do końca prowadziły otwartą grę, ambitną, konsekwentną i przede wszystkim skuteczną, co zdecydowało o korzystnym dla nich wyniku.  W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś ze spotkań czwratej kolejki !!!
( 5 Marca 2007)
24 LUTY 3 KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

  Po dwutygodniowej przerwie swoje rozgrywki kontynuowała w sobotę zakopiańska halówka. To już 3 kolejka II rundy. Odbyło się pięć z zaplanowanych sześciu spotkań. Na mecz nie przyjechała drużyna Zawratu nie informując o powodach organizatorów ani przeciwników – Drink Team . Po zwycięstwie nad Kantorem to Poroniec jest teraz liderem tabeli.
( 26 Lutego 2007)
10 LUTY 2 KOLEJKA II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

W drugiej kolejce II rundy wygrywali faworyci. Sądząc po dotychczasowych wynikach walka o mistrzostwo ligi rozegra się pomiędzy trzema drużynami: Kantorem, Porońcem i Czarnymi Pumami . Natomiast do mistrzostwa II grupy „nieco słabszych” pretendentami są Bolsiaki i Drink Team .  W galerii Fotoreportaż Hanny Kardaś z rozgrywek!!!!!.
( 12 Lutego 2007)
ZMIANA TERMINU 3 KOLEJKI II RUNDY ZAKOPIAŃSKIEJ HALÓWKI
(żródło: )

Ze względów organizacyjnych 3 kolejka II rundy nie odbędzie się w sobotę 17 lutego! Wszystkie mecze tej kolejki zostaną rozegrane tydzień później tj. 24 lutego! Terminarz II rundy z uwzględnieniem zmian Tutaj
( 15 Lutego 2007)
Archiwum
Pierwszy «« (150-164)(165-179)(180-194)(195-209)(210-219) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024