START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
  OALPS Jabłonka
  ZALPS
  NALPS
  Plażówka
  PLS Chicago
  Siatkówka Rózne
  GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Plażówka
Czarnodunajecka Amatorska Liga Piłki Plażowej- Zawoja najlepsza
(żródło: M. Zubek)

 Debiutanci w rozgrywkach zespół z Zawoi w składzie: Bartłomiej Marszałek, Krzysztof Myszogląd, Andrzej Buksa wyprzedzili w klasyfikacji generalnej Cienkie Bolki czyli Jacka Bartochę i  Roberta Nowobilskiego oraz KA-Bul  w składzie Karol Majewski - Dawid Bulanda.  W 7 edycji ligi wzięło udział 18 drużyn z Czarnego Dunajca, Podwilka, Nowego Targu, Zawoi, Stryszawy i Suchej Beskidzkiej.  Organizatorem  turnieju był Bogusław Palarz.
( 23 Sierpnia 2010)
IV Turniej siatkówki plażowej w Czarnym Dunajcu.
(żródło: M. Zubek)

W IV edycji ligi piłki plażowej rozegranej tradycyjnie przy Ośrodku Sportowo Rekreacyjnym Borowik na Baligówce  w minioną  niedzielę wzięło udział 13 dwuosobowych zespołów.   W czarnodunajeckiej lidze zadebiutowały trzy zespoły ze Stryszawy ale zabrakło głównego pretendenta do mistrzowskiego tytułu drużyny Ka-Bul. W tym dniu  najlepsi okazali się siatkarze z teamu Gumisie.  
( 12 Sierpnia 2010)
VIII Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec
(żródło: tekst B Palarz)

27 czerwca 2010 roku w Kompleksie Rekreacyjno-Sportowym Borowik w Czarnym Dunajcu odbył się VIII turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec. W turnieju wzięło udział osiem drużyn. Turniej rozgrywany był w systemie brazylijskim do dwóch przegranych spotkań. Łącznie rozegrano 14 meczy
( 6 Lipca 2010)
Ostatni turniej VI Czarnodunajeckiej Plażówki 2009
(żródło: B. Palarz)

  W ostatnim  ósmym w tym sezonie turnieju Vi edycjui CZarnodunajeckiej plażówki zwyciężył zespół" Jeźdzcy Apokalipsy" drugie miejsce wywalczyli KA-Bul a trzecie zakopiaśńki Soków. KA- Bul w poprzednim turnieju zapewnił sobie juz wygrana w tegorocznych rozgrywkach a ostatnia wygrana dała mu łączna sume 66 pkt  W galerii kilka fot z zakończenia otrzymane od B Palarza!!!
( 8 Września 2009)
Towarzyski Turniej Siatkówki Plażowej w Szczawnicy
(żródło: Organizator)

 W  Szczawnicy nad Grajcarkiem rozegrany został towarzyski turniej plażówki, w którym wzięło udział 12 zespołow. Wygrał zespół LO w Krościenku w składzie: Bartosz Mężyk, Krzysztof Pluta i Jarek Ciężkowski. Drugie miejsce wywalczył Drink Team ze Szczawnicy a trzecie Kinga z Krościenka
( 29 Sierpnia 2009)
7 turniej czarnodunajeckiej plażówki Ka-Bul ma zapewnione zwycięstwo w lidze
(żródło: wyniki B. Palarz)

 Drużyna Ka-bul została pokonana w finale przez Jeźdżców ale drugie miejsce zapewniło jej  zwycięstwo w Lidze bowiem do końca pozostał jeszcze jeden turniej, który rozegrany będzie 22 sierpnia.  
( 19 Sierpnia 2009)
5 i 6 turniej czarnodunajeckiej plażówki.
(żródło: )

2 i 9 sierpnia na boisku przy "Borowiku przeprowadzone zostały kolejne dwa turnieje czarnodunajckiej ligi plażówki.  Do rozgrywek dołączyły dwie nowe drużyny: "Javorina" oraz "Przesącz Osocza".  2 sierpnia nie grali siatkarze Ka-Bul ale po wygranych meczach  w ostatnią niedzielę  dalej utrzymują się na czele tabeli mając 50 pkt.
( 11 Sierpnia 2009)
Turniej siatkówki plażowej o Puchar Dyrektora GOK w Rabie Wyżnej
(żródło: Organizatorzy/ fot Magdalena Polczak)

W  minioną niedzielę  (26lipca) w Rabie Wyżnej rozgrany został turniej piłki plażowej. Dwuosobowe zespoły walczyły o puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Turniej wygrała drużyna Raba Wyżna w składzie Bartosz Bogdał i Ryszard Szawernoga.
( 28 Lipca 2009)
4 turniej czarnodunajeckiej plażowki. Ka-Bul nadal liderem.
(żródło: )

W 4 kolejce czanodunajeckiej plażowki rozegranej przy Borowiku Ka-Bul okazałs ię po raz kolejny niepokonany.   Wygrał wszystkie mecze i znajduje się na czele Tabeli z 40 pkt.   Na drugie miejsce awansowali FC Plażowicze z 24 pkt a trzecie miejsce zajmują Czarne Bolki oraz Sokół Zakopane (18 pkt)  Do ligi dołączyła kolejna druzyna Game Over z Szaflar
( 27 Lipca 2009)
III turniej VI edycji czarnodunajeckiej plażówki.
(żródło: )

12 lipca na boisku przy Borowiku  rozegrany został trzeci turniej tegorocznej czarnodunajeckiej plażówki. Do rozgrywek dołączyła nowa drużyna " Kąsacze" a ekipa " Na szybko" zmieniła nazwę na "Sokół Zakopane". Ka- Bul jest w dalszym ciągu niepokonany- bowiem w minioną niedzelę w finałowym meczu wygrał z  zakopiańskim Sokołem 2-0 . Trzecie miejsce zdobyli FC Plażowicze, którzy pokonali Czarnych Bolków 2-1
( 17 Lipca 2009)
Nowotarska Liga siatkówki plażowej 2009
(żródło: )

 12 lipca na boisku obok  KS Gorce  odbył się pierwszy turniej eliminacyjny Nowotarskiej Ligi Siatkówki Plażowej.  Zagrało pięć drużyn. Na czele tabeli znajdują sie Blokersi z 9 pkt drugie miejsce zajmują Ich Dwoje a trzecie Leśne Dzbany.
( 13 Lipca 2009)
VI edycja czarnodunajeckiej Ligi siatkówki plażowej II turniej
(żródło: )

W drugim turnieju  tegorocznej ligi siatkówki plażowej niepokonany okazał się team "Ka-Bul", który w finale pokonał "FC Plażowiczy" . Trzecie miejsce w minioną niedzielę wywalczyli siatkazrze z " Na szybko", którzy wygrali z "Gumisiami".  Po dwóch edycjach na czele tabeli znajduje się "Ka-Bul" z 20 pkt, drugą pozycję zajmują "FC Plażowicze" i "Gumisie" mający po 12 pkt a na trzeciej pozycji uplasowały się zespoły "Czarne Bolki" i "Na szybko" z 6 pkt.
( 8 Lipca 2009)
VI Czarnodunajecka Liga Piłki Siatkowej
(żródło: )

28 czerwca ruszyła VI edycja Czarnodunajeckiej Ligi Siatkówki Plażowej o puchar wójta gminy Czarny Dunajec do ligi zgłosiło się 12 drużyn  W pierwszym turnieju wzięło udział 8 drużyn.
( 30 Czerwca 2009)
Turniej Piłki Plażowej o puchar wójta gminy Czarny Dunajec
(żródło: )

Już po raz siódmy w Czarnym Dunajcu przy "Borowiku"  rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar wójta gminy Czarny Dunajec.  W rozgrywkach , które zainaugórowały Letnią Ligę Piłki Siatkowej w Czarnym Dunajcu wzieło udział 13 dwuosobowych druzyn z Nowego Targu, Zakopanego, Czarnego Dunajca i Jordanowa.  W galerii fotoreportaż z Turnieju!!!!!
( 14 Czerwca 2009)
Finałowe mecze czarnodunajeckiej plażówki
(żródło: )

13 września w ramach "Hołdymasu 2008" rozegrane zostały finały czarnodunajeckiej plażówki.  Wyniki po dostarczeniu przez organizatora a w galerii fotoreportaż z rozgrywek.
( 13 Września 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-66) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021