START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
  OALPS Jabłonka
  ZALPS
  NALPS
  Plażówka
  PLS Chicago
  Siatkówka Rózne
  GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

NALPS
Kinga Pienińska mistrzem XIV NALPS
(żródło: T.Iwański NALPS)

Finałowy turniej w dniu 4 grudnia oraz cały cykl rozgrywek 2010 Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zakończył się bezapelacyjnym sukcesem KINGI PIENIŃSKIEJ. Zespół ten zarówno na turnieju jak i w całej XIV edycji rozgrywek nie przegrał ani jednego meczu i zakończył zmagania ligowe bez straty punktu na I miejscu
( 6 Grudnia 2010)
6 kolejka NALPS - koniec rundy wiosennej
(żródło: )

KINGA PIENIŃSKA ukończyła rundę wiosenną 2010 z kompletem zwycięstw wygrywając z RECREO 3-0 i zajmuje pierwsze miejsce bez straty punktu. SPISZ po ciężko wywalczonym zwycięstwie nad Nauczycielami opuścił ostatnie miejsce w tabeli. Teraz przerwa do października 2010, kiedy to  wznowione będą rozgrywki NALPS w rundzie jesiennej.
( 13 Maja 2010)
5 kolejka XIV NALPS
(żródło: T. Iwański NALPS)

Mecze 5 kolejki NALPS rozegrane 5 maja zakończyły się wynikiem 2-1 zarówno dla RECREO jak i KINGI PIENIŃSKIEJ, przynosząc wiele emocji. Wynik w obu spotkaniach do końca był sprawą otwartą, żadna z wygranych drużyn nie mogła mówić o spokojnym prowadzeniu w każdym secie a zwycięstwa kosztowały obie drużyny sporo sił.
( 6 Maja 2010)
4 kolejka XIV NALPS
(żródło: Tytus Iwański NALPS)

Studenci RECREO zrewanżowali się drużynie SPISZA za porażkę w pierwszej kolejce wygrywając tym razem 2-1. Dramatyczny przebieg miał mecz Nauczycieli z KINGĄ PIENIŃSKĄ. Gdy groźnie wyglądającej kontuzji doznał podstawowy zawodnik lidera wydawało się, że po wygraniu drugiego seta zwycięstwo odniosą Nauczyciele. Uraz był jednak na tyle niegroźny, że utykając na boisku sympatyczny Tomek dograł trzeciego seta i zdobył końcowe punkty zapewniające zwycięstwo i utrzymanie pozycji lidera.  
( 1 Maja 2010)
3 kolejka XIV NALPS
(żródło: T. Iwański NALPS)

 W 3 kolejce NALPS   z wyników widać dobrą postawę Nauczycieli. Z kolei studenci RECREO PPWSZ stoczyli zacięty mecz z Kingą Pienińską.  Na czele tabeli znajduje się właśnie Kinga Pienińska, która z 3 pkt wyprzedza Nauczycieli a na kolejnych pozycjach znajdują się studenci Recreo oraz Spisz -wszystkie druzyny mają po 1 pkt  
( 23 Kwietnia 2010)
XIV edycja NALPS - 2 kolejka
(żródło: T. Iwański NALPS)

Kinga Pienińska bez podstawowego rozgrywającego pokonała dobrze prezentującą się drużynę SPISZA, a w dziwnym meczu Nauczycieli z PPWSZ sukces odnieśli skoncentrowani na osiągnięciu ostatecznego wyniku studenci.  
( 9 Kwietnia 2010)
XIV edycja NALPS - 1 kolejka
(żródło: T. Iwański NALPS)

Po zimowej przerwie ruszyła Nowotarska Liga. Po trzymiesięcznym odpoczynku siatkarze spotkali się na pierwszych meczach w nowotarskiej Hali GORCE. Nie obyło się bez emocji i niespodzianek.  Studenci PPWSZ w przedświątecznym składzie nie podołali ambitnie grającemu SPISZOWI a ubiegłoroczny mistrz - KINGA PIENIŃSKA męczył się z przystępującymi z dużym zapałem do tegorocznych rozgrywek Nauczycielami.
( 1 Kwietnia 2010)
20 kolejka NALPS 2009. Finał
(żródło: T. Iwański NALPS)

20 kolejka obfitowała w niespodzianki i emocje, których wynikiem były przetasowania w dolnej części tabeli. Po niespodziewanej wygranej 3-0 z RECREO-PPWSZ zespół SPISZ opuścił ostatnie miejsce, na które spadli Nauczyciele przegrywając 2-1 z INTERDOM-em. Tym zwycięstwem INTERDOM wyprzedził w tabeli BANK Bukowina. Mecz na szczycie zakończył się po wielkich emocjach wygraną 2-1  drużyny Podhalański MIX. Mistrzem ligi w 2009 roku została KINGA PIENIŃSKA przegrywając w całych rozgrywkach tylko 2 ostatnie mecze.
( 17 Grudnia 2009)
Przedostatnia kolejka NALPS
(żródło: T. Iwański NALPS)

Niespodzianka w NALPS! - lider pokonany po raz pierwszy w tegorocznej edycji rozgrywek! Wygrywająca wszystkie mecze w lidze KINGA PIENIŃSKA w swym przedostatnim meczu musiała uznać wyższość studentów z PPWSZ. Oba zespoły wystąpiły w najsilniejszych składach co gwarantowało od początku spore emocje
( 11 Grudnia 2009)
18 kolejka NALPS
(żródło: T. Iwański NALPS)

 Liga zmierza ku końcowi. Na dwie kolejki przed jej zakończeniem kolejne roszady. INTERDOM prezentując coraz  lepszą formę pokonał SPISZ i awansował na 5 miejsce a RECREO-PPWSZ po zwycięstwie nad Nauczycielami zajmuje 3 miejsce, którego już chyba nie odda do końca sezonu 2009. Podhalański MIX po zaciętym meczu pokonał SOKOŁA Zakopane choć Zakopiańczycy byli bliscy wyrwania pierwszego seta dobrze prezentującemu się rywalowi.
( 4 Grudnia 2009)
17 kolejka NALPS
(żródło: Tytus Iwański NALPS)

Po trzytygodniowej przerwie NALPS wznowiła rozgrywanie meczy. Studenci RECREO dobrze wykorzystali przerwę na podszlifowanie formy i  stosunkowo łatwo uporali się z SOKOŁEM 3-0. Pozostałe dwa mecze były niezwykle zacięte, szczególnie w przebiegu spotkania KINGI PIENIŃSKIEJ z INTERDOMEM pachniało niespodzianką. Ostatecznie lider z trudnością uporał się z rywalem 2-1 a BANK Bukowina po wyrównanym pojedynku wygrał w tym samym stosunku ze SPISZEM.
( 20 Listopada 2009)
16 kolejka NALPS
(żródło: Tytus Iwański NALPS)

INTERDOM po zwycięstwie nad będącymi w słabszej formie studentami RECREO PPWSZ opuścił ostatnie miejsce w tabeli a Podhalański Mix i SOKÓŁ  wygrywając swoje mecze umocniły swoją 2 i 3 pozycję.
( 29 Października 2009)
15 kolejka NALPS
(żródło: Tytus Iwański NALPS)

Podhalański MIX mimo zwycięstwa w zaciętym meczu 2-1 nad RECREO PPWSZ nie zbliżył się  do lidera, który wygrywając 2-1 z BANKIEM Bukowina umocnił się na 1 miejscu w tabeli.
( 26 Października 2009)
14 kolejka NALPS - PPWSZ odrabia zaległości.
(żródło: )

Pierwszy po wakacyjnej przerwie mecz w rundzie jesiennej studenci PPWSZ rozstrzygnęli na swoją korzyść wygrywając 2-1 z BANKIEM Bukowina.  SOKÓŁ Zakopane pokonał w tym samym stosunku po zaciętym spotkaniu INTERDOM. Mecz aktualnego lidera i wicelidera przełożony na 16 grudnia 2009.
( 15 Października 2009)
13 kolejka NALPS bez niespodzianek.
(żródło: Tytus Iwański Nalps)

W 13 kolejce nie odnotowano niespodzianek. Faworyci wygrali swoje mecze. Do czołówki zbliżył się Sokół Zakopane, który zdobywając punkt w meczu ze SPISZEM wyprzedził w tabeli pauzujących Studentów PPWSZ.
( 9 Października 2009)
Archiwum
(1-15)(16-18) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2023