START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
  OALPS Jabłonka
  ZALPS
  NALPS
  Plażówka
  PLS Chicago
  Siatkówka Rózne
  GLPS
  Siatkówka II III i IV i liga
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Plażówka
VI Otwarty Turniej Siatkowej Piłki Plażowej Kobiet Czarny Dunajec
(żródło: )

8 lipca obok Szałasu w Czarnym Dunajcu  dziewczyny rozegrały VI Turniej Piłki Plażowej o Puchar Wójta  Gminy Czarny Dunajec.  W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołow, które stoczyły 14  meczy.  
( 13 Lipca 2007)
VI Turniej Satkówki Plażowej o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.
(żródło: )

W Grill Bar "SZAŁAS" w Czarnym Dunajcu , 1 lipca odbył sie  VI otwarty Turniej siatkówki plażowej mężczyzn o Puchar Wójta Gminy Czarny Dunajec.  W turnieju wzięło udział 11 drużyn. Turniej trwał od godz. 10 do 21. Ogólnie rozegrano 18 meczy. Po całodziennych rozgrywkach , przy wspaniałej atmosferze i dopingu kibiców wyłonili się zwycięzcy.
( 4 Lipca 2007)
Nowotarska Piłka Siatkowa na Plaży.
(żródło: )

  15 lipca na boisku do piłki plażowej obok KS Gorce w Nowym Targu rozpoczną sie pierwsze mecze eliminacyjne Nowotarskiej Ligi Piłki Siatkowej na Plaży.  Rozgrywki mają na celu popularyzację piłki plażowej w Nowym Targu oraz propagowanie zdrowych form aktywności ruchowej. Termin zgłoszenia 10 lipca (I Turniej.)  15,29 lipca oraz 12 sierpnia od godz 10.00 będą odbywały się mecze eliminacyjne w których weżmie udział 8 drużyn.  Do finałow, które zostaną rozegrane 26 sierpnia przejdzią 4 drużyny.  Poniżej  regulamin oraz terminarz rozgrywek  Formularz zgłoszenia do pobrania w formacie word tutaj .!!!
( 26 Czerwca 2007)
Finały III letniej Ligi Czarnodunajeckiej Plażówki – Rogate Bolki Zwyciężyły
(żródło: )

3 września odbyły się Finały Czarnodunajeckiej Letniej Ligi Plażówki Rogate Bolki mające po ubiegłotygodniowych meczach 66 pkt   W tą niedzielę zajęły 2 miejsce i dodały 8 pkt i z sumą 74 pkt   w klasyfikacji generalnej zajęły pierwsze miejsce.  Zaledwie dwa pkt mniej zgromadził zespół KA2 , który uplasował się na drugiej pozycji, a gospodarze rozgrywek Szałas z 43 pkt zajęły trzecie miejsce.
( 4 Września 2006)
Finały nowotarskiej Plażówki 27 sierpnia
(żródło: )

27 sierpnia w Nowym Targu rozegrano ostatnią rundę rozgrywek nowotarskiej plażówki.   Bardzo emocjonujące były dwa mecze o III i I miejsce. W pierwszym z nich zagrała Reda ( Renata i Dariusz Haładyna) z Alko ( Piotr Haładyna i Grzegorz Zalotyński). Mecz był bardzo wyrównany -punkt za punkt . Ostatecznie zwyciężyło Alko 2-0 W drugim meczu młody zespół Potężnych Kaczorów (Grzegorz Sambora , Artur Fuła)  po  walce uległ również 2-0 zespołowi Iza & Michał (Izabela Łabuz, Michał Skałacki). Tu warto wspomnieć iż Iza Łabuz startowała z Martą Jonak w rozgrywkach  Piłki Plażowej Sinplus Cup w 2004. Wyniki poniżej a w galerii fotoreportaż z finałów.!!!
( 27 Sierpnia 2006)
Finały Nowotarskiej Plażówki 27 Sierpnia
(żródło: )

27 sierpnia na boisku do siatkówki plażówej obok hali Gorce w Nowym Targu odbędzie się Finał rozgrywek Nowotarskiej Piłki Siatkowej na Plaży O zwycięstwo będą walczyły cztery zespoły: Iza & Michał( Izabela Łabuz Michał Skałacki),Reda (Renata i Dariusz Haładyna), Alko( Piotr Haładyna Grzegorz Zalotyński), Potężne Kaczory (Grzegorz Sambora, Artur Fuła).
( 23 Sierpnia 2006)
VI i VII runda Czarnodunajeckiej Plażówki 15-20 sierpnia.
(żródło: )

  Rogate Bolki i KA 2 powiększają dorobek punktowy. 15 i 20 sierpnia w Czarnym Dunajcu rozegrano kolejne mecze siatkówki plażowej.  W wyniku odbytych spotkań wzrósł dorobek punktowy Rogatych Bolków ( Wojciech Rogalski, Jacek Bartocha),  oraz KA 2 (Kamil Anyż i Karol Majewski). Mając po 56 punktów te dwa zespoły znajdują się na czele tabeli.
( 23 Sierpnia 2006)
II runda nowotarskiej plażówki 13 sierpnia.
(żródło: )

13 sierpnia rozegrane zostały mecze II rundy Nowotarskiej Siatkówki na plaży  rozegrano 7 spotkań w których wyłoniono zespoły finałowe . Są to: 1.    Iza & Michał: (Izabela Łabuz, Michał Skałacki), 2.     Alko: ( Piotr Haładyna, Grzegorz Zalotyński), 3.     Potężne Kaczory, ( Grzegorz Sambora, Artur Fuła), 4.    Reda: ( Renata Haładyna, Dariusz Haładyna)
( 14 Sierpnia 2006)
IV i V runda Czarnodunajeckiej Plażówki 6-13 sierpnia
(żródło: )

Czarnodunajecka Plażówka -kolejne zmiany w tabeli. 6 sierpnia zostały rozegrane kolejne mecze czarnodunajeckiej plażówki. Szałas w zmienionym nieco składzie ( w tym dniu z Bogusławem Palarzem zagrał Szwajcar Ives Hertig )   zdobył kolejne punkty do klasyfikacji łącznej. Prócz nich zapunktowały : Rogate Bolki, Meksyk i KA 2 W galerii przedstawiamy zdjęcia z V rundy rozgrywek!!! a poniżej wyniki z 6 i 13 sierpnia.
( 14 Sierpnia 2006)
Podhalańskie siatkarki w Czechach.
(żródło: )

Na zaproszenie czeskich siatkarzy do Vranowa na 37 międzynarodowy turniej pojechały dziewczyny z Nowego Targu i Zakopanego. Prócz tego w prestiżowym turnieju udział wzięły: żeńska drużyna z Krakowa, oraz męskie z Olkusza, Krakowa i Jordanowa.
( 4 Sierpnia 2006)
Eliminacje wojewódzkie TKKF w siatkówce plażowej. Rabka 27 lipca.
(żródło: )

W Rabce  odbyły się eliminacje wojewódzkie TKKF w Siatkówce plażowej W rozgrywkach wzięło udział 4 dwusosobowe zespoły damskie i 8 męskich. Poniżej przedstawiamy wyniki eliminacji.   W galerii fotoreportaż  Wiesława Peruckiego.!!!
( 27 Lipca 2006)
III Runda Czarnodunajeckiej Plażówki 23 lipca
(żródło: )

Już po raz trzeci   w tym sezonie odbyły się mecze czarnodunajeckiej plażówki. Do rozgrywek włączyły się dwa nowe zespoły: „Kulawi” w składzie Piotr Złoza i Jarosław Stański oraz „Piasek w Gaciach” w składzie:  Szczepan Barnaś i Dawid Chowaniec . " Meksyk " wystąpił w tym dniu w składzie: Joanna Wcisło Krzysztof Rajkowski. W związku z większą ilością drużyn  rozegrano 14 spotkań  W galerii Fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 25 Lipca 2006)
23 lipca II tura Nowotarskiej Plażówki Alko nadal liderem
(żródło: )

23 lipca na piaskowym boisku za Halą Gorce  rozegrana została II tura Nowotarskiej Plażówki. Nie grały tym razem Wojaki i Bąki, ale za to doszły nowe zespoły: MKK, Iza Michał. Alko w dalszym ciągu pozostaje na czele tabeli, Potężne Kaczory wysunęły się na drugą pozycję, Reda spadłą na trzecie miejsce. Kolejne lokaty wywalczyły dwa nowe zespoły: Iza Michał i MKK a Renatka zajmuje 6 pozycję. Na dwóch ostatnich miejscach w tabeli znalazły się nieobecne  tym razem zespoły Wojaki i Bąki.
( 24 Lipca 2006)
16 lipca II runda Czarnodunajeckiej plażówki KA 2 liderem
(żródło: )

W minioną niedzielę rozegrano II kolejkę letniej ligi Piłki Plażowej w Czarnym Dunajcu, Do rozgrywek dołączyła nowa drużyna „ Rogate Bolki” w składzie Jacek Bartocha i Wojciech Rogalski    Nie grały drużyny Meksyk i Szałas. W związku z tym  odbyło się 11 spotkań .  Wyniki poniżej  a w galerii zdjęcia z archiwym B. Palarza:
( 19 Lipca 2006)
Nowotarska piłka SIatkowa na plaży rozpoczęta. Alko Liderem
(żródło: )

9 lipca  w Nowym Targu rozpoczęły się rozgrywki Nowotarskiej Piłki Siatkowej na Plaży  Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn :  „RENATKA” Bukowina Tatrzańska : Małgorzata Budz, Anna Felong, „ BĄKI” Bukowina Tatrzańska: Daniel Bąk, Leszek Graciarz, „POTĘŻNE KACZORY” Nowy Targ Grzegorz Sambora, Artura Fuła, „REDA”  Renata Dariusz Haładyna „ALKO” Zakopane Piotr Haładyna, Grzegorz Zalotyński „WOJAKI” Bukowina Tatrzańska:  Andrzej Pietrzyk, Mateusz Pracuch
( 11 Lipca 2006)
Archiwum
Pierwszy «« (1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-66) »» Ostatni

 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021