START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Rozmaitości
Dart - Puchar Podhala na Długiej Polanie
(żródło: Andrzej Firek)

30 Sierpnia 2008r. odbył się pierwszy puchar Podhala w darta. Turniej odbył się w Nowym Targu na Bacówce "Winiarscy" na szczycie Długiej Polany.   W zamganiach wzieło udział 36 zawodników z  Krakowa Częstochowy, Bochni, Wrocławia , Cieszyna i Nowego Targu.  Wśród Pań zwyciężyła Bożena Bednarczyk z Krakowa, a wśród Panów triumfował Krzysztof Kciuk z Krakowa.
( 4 Września 2008)
8 bieg na Rysiankę Zwycięstwo Zbigniewa Jaworskiego z Kluszkowiec.
(żródło: Z. Jaworski Kluszkowce)

31 sierpnia  br. w Żabnicy  rozegrany został 8 Bieg na szczyt Rysianki. W zawodach zaliczanych do " Złotej 50-tki Beskidów" wzięło udział ponad 100  zawodników. W biegu  na dystansie 6 km z przewyższeniem 680 m w kategorii wiekowej 30-39lat pierwsze miejsce zajął Zbigniew Jaworski z Kluszkowiecz z czasem 33 min 50 sek.
( 1 Września 2008)
Dart w Nowym Targu
(żródło: tekst A. St. Firek)

W dniu 11.07.2008 w Rest."WINIARSCY" odbył się turniej darta o puchar "ELEKTROSERWIS" . Mimo wakacyjnych urlopów  stawiło sie 12 zawodników, i turniej rozgrywano jak  zawsze 501 dable out. Mimo małej frekwencji atmosfera była bardzo gorąca .
( 18 Lipca 2008)
Uczestnicy 9 Kongresu FISU w Zakopanem
(żródło: )

Od 1 do 7 lipca w Krakowie odbywa się 9 forum FISU- Akademickiej Federacji Sportu. 4 lipca delegaci przebywali w Zakopanem - mieście , które organizowało dwukrotnie Zimowe Uniwersjady w 1993 i 2001 r.
( 4 Lipca 2008)
3 turniej o puchar " Elektroservis"
(żródło: A.Firek)

W dniu 30.05.2008r w NOWYM TARGU w restauracji "WINIARSCY" odbył się 3 otwarty turniej darta o puchar  "ELEKTROSERWIS".którego  fundatorem jest szef firmy "Elektroserwis" pan Artur Lorek.
( 5 Czerwca 2008)
Agata Mróz nie żyje.
(żródło: )

Dzisiaj rano wszystkich kibiców siatkówki zasmuciła wiadomość o śmierci naszej znakomistej siatkarki Agaty Mróz. Zmarła po długiej walce z ciężką chorobą. Łaczymy się w bólu z rodziną. Polska siatkówka kobiet poniosła niepowetowaną stratę.
( 4 Czerwca 2008)
Medale dla zasłużonych sportowców i olimpijczyków w Nowym Targu.
(żródło: )

Na wniosek Kapituł Rada Miasta Nowy Targ podczas sesji 2 czerwca przyznała Medal  za Szczególne Zasługi  dla Miasta Nowy Targ klubowi AMK Gorce Nowy Targ, Medale Zasłużony dla Sportu Miasta Nowy Targ  dwóm klubom KS Szarotka i TS Old Boys Podhale  oraz 10 sportowcom  w tym  sześciu olimpijczykom.
( 3 Czerwca 2008)
Kwietny bieg 2008 na Podhalu
(żródło: )

 1 czerwca sztafeta  tegorocznego Kwietnego Biegu zawita na Podhale wkraczając w godzinach przedpołudniowych  na teren gminy Jabłonka   w okolicach Policznego.
( 31 Maja 2008)
Pomóż URATOWAĆ SYNKA olimpijczyka.!!!!!
(żródło: www.kulisysportu.pl)

Franek Wiłkomirski synek jednego z najwybitniejszych polskich judoków Krzysztofa Wiłkomirskiego, siedem miesięcy temu urodził się z bardzo ciężką wadą serca (serce jednokomorowe z dodatkowymi powikłaniami), ale też z niezwykłą wolą życia. To cud, że żyje - twierdzą lekarze. Franuś jest uroczym dzieckiem. Jednak walka o jego życie ciągle trwa. Konieczne są dwie bardzo kosztowne operacje. Rodzice Franka zwracają się z gorącą prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc. Więcej o stanie zdrowia dziecka oraz informacje o numerach kont, na które można wpłacać środki finansowe znajdują się na stronie www.franekwilkomirski.pl . Pomóżmy WSZYSCY  uratować chłopca !
( 29 Maja 2008)
Dart " U Winiarskich"
(żródło: A. Firek)

W dniu 10.05.08 w Rest."WINIARSCY" odbył się otwarty turniej darta o puchar "WINIARSKICH" W turnieju wzięło udział 20 zawodnikow.Turniej odbywa się na zasadach Polskiej Ligi Darta  - gra się do dwóch wygranych legów w grze 501 dable out.
( 19 Maja 2008)
Dart o puchar " Elektroservis"
(żródło: A. Firek)

Dnia 26 Kwietnia 2008r w Nowym Targu w rest. "Winiarscy" odbył się drugi otwarty turniej darta o puchar "Electroserwis". W turnieju wzięło udział 24 zawodników. Zawodnicy rozgrywają mecze do dwóch wygranych legów w grze 501 Double Out.
( 1 Maja 2008)
PZN kadry skoczków, biegaczy i alpejczyków.
(żródło: www.pzn.pl)

 W środę 23 kwietnia Polski Związek Narciarski podał skład kadry narciarskiej w skokach, biegach, kombinacji norweskiej  i narciarstwie alpejskim. Zawodnicy wchodzą również w skład kadry olimijskiej na Igrzyska w Vancouver 2010( prócz skicrossu).  W skład kadr   wchodzi 27  reprezentantów klubów sportowych:  AZS Zakopane,  KS Start Krokiew Zakopane, TS Wisła Zakopane, LKS Poroniec, MUKS Śmig Zakopane, SNPTT Zakopane.
( 23 Kwietnia 2008)
VI Spartakiada Dzieci Niepełnosprawnych Rabka 2008
(żródło: Marek Szarawarski i www.rabka.eu)

24 maja  rozpocznie się VI Spartakiada Dzieci Niepełnosprawnych pod patronatem honorowym mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego w Rabce-Zdroju. Na początek zostaną rozegrane konkurencje: tenis stołowy i dwa ognie. Finał zaplanowano na 10 maja. Odbędzie się on już tradycyjnie na uzdrowiskowym stadionie sportowym "Wierchy".
( 23 Kwietnia 2008)
Dart "U Winiarskich"
(żródło: tekst fot A. Firek)

W dniu 12 kwietnia o godzinie 18:00 w restauracji Winiarscy w Nowym Targu odbył się turniej darta o puchar Winiarskich. W kolejnej edycji turnieju wzięło udział 20 zawodników.
( 21 Kwietnia 2008)
Dart "ELEKTROSERWIS"
(żródło: tekst i fot A. Firek)

W dniu 29.03.2008 w rest."WINIARSCY" odbyl sie I turniej darta o puchar firmy "ELEKTROSERWIS" Artura Lorka. Pan Artur Lorek ufundowal puchary dla trzech pierwszych zawodnikow a  także główną nagrodę dla zdobywcy pierwszego miejsca .
( 1 Kwietnia 2008)
Archiwum
Pierwszy «« (510-524)(525-539)(540-554)(555-569)(570-584) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024