Turbacz Mszana Dolna  - Orkan Raba Wyżna 0-2 (0-1)
0-1 Lewandowski 58, 0-2 Mateusz Czyszczoń 90.
Sędziował Paweł Folwarki z Rokicin Podhalańskich.
Żółte kartki: Świerk, Łobuz, Kuczaik, Plezia – Bochnak, Szklarz, Mateusz Czyszczoń.
Turbacz: R. Skwarczek – P. Aksamit, Świerk, Krzysztofiak, Plezia, Bierowiec
                  Zaborowski, Kuczaik (60 Pustelnik).
Orkan: Marcin Szklarz (89 Filipek) – Rycerz, Pietrzak, Cempa, Cieślak,
            W. Bochnak, Lewandowski, Komperda (46 K. Bochnak), Michał Czyszczeń,
            Mateusz Czyszczoń, Chorąży.
Ciekawy i szybki mecz walki o „każdy centymetr boiska” wygrali sprytniejsi juniorzy Orkana. W pierwszej połowie lekką przewagę mieli gospodarze jednak grali zbyt indywidualnie i ich akcje regularnie, daleko od swojej bramki likwidowali obrońcy z Raby Wyżnej. W tej części meczu goście wyprowadzili kilka groźnych kontr, ale nie wykorzystali dwóch sytuacji bramkowych i pierwsza część zakończyła się remisem. Po zmianie stron do bardziej zdecydowanych ataków ruszyli juniorzy Orkana i oni to stworzyli kilka okazji bramkowych, z których dwie wykorzystali. W 53 minucie po kiksie Aksamita piłkę przejął Sebastian Lewandowski i mimo ostrego kąta pokonał Roberta Skwarczka. Końcowy rezultat był jednak sprawą otwartą. W 90 minucie rzut wolny pośredni ciekawie rozegrali Kamil Bochnak z Mateuszem Czyszczoniem i ten drugi celnie trafił do bramki Turbacza ustalając wynik meczu. W doliczonym czasie gry gospodarze trafili tylko w poprzeczkę. Wygrana na boisku groźnego rywala wydatnie przybliża juniorów Orkana do I ligi.

Jarmuta Szczawnica - Bystry Nowe Bystre 5-4 (3-2)
1-0 Węglarz 3, 1-1 Pajda 6, 2-1 Kot 14, 2-2 Pajda 27, 3-2 Rogowski 32, 4-2 Rogowski 50, 4-3 Pajda 67, 5-3 Kot 72, 5-4 Potrząsaj 85.
Sędziował: Roman Baran z Witowa.
Jarmuta: D. Wiercioch (46 Wójcikiewicz) - Porowski, Ząbkiewicz, Pałka, Węglarz,
                  Ślimak, Rogowski, M. Szczepaniak, Klos, Niezgoda, Kot.
Bystry: Łacek – Ratułowski, A. Staszel, K. Staszel, Pawlikowski, Styrczula,
              Kamiński, Pajda, W. Staszek, Zep, Potrząsaj.
Kandydat na mistrza mocno męczył się z nisko notowanym rywalami. Na bramkę gospodarzy golem odpowiadał nieuchwytny dla obrońców Jarmuty Pajda. Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszli gospodarze, ale podopieczni trenera Grzegorza Niezgody mocno zestresowali swojego opiekuna. Dla Jarmuty dwie bramki zdobył Kot strzałami z dystansu, dwie Rogowski z pola karnego i Węglarz zaraz na początku spotkania, gdy ładnie zamknął akcje całego zespołu.

Dunajec Ostrowsko - Gronik Gronków 3-1 (1-0)
1-0 M. Kozieł 33 karny, 1-1 Truty 49, 2-1 Apostoł 73, 3-1 Hebda 84.
Sędziował: Franciszek Górecki ze Sromowiec Wyżnych.
Dunajec: M. Kozieł - Klimowski, Świdziński, P. Kozioł, Ciężobka, D. Gucwa
                  (79 Sapota), W. Gucia, Górka, Hebda, Apostoł, Zagata (46  Pach).
Gronik: Pawlik – M. Leśnicki, Litwin, Rychtarczyk, Kopeć,  Wilczek, Truty,
              Greczek, S. Legnicki, Piwowarski.
Broniący się przed spadkiem Dunajec odniósł cenne zwycięstwo nad nieodległym Gronikiem z Gronkowa. Goście grali tylko w dziesiątkę.

Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Poroniec Poronin 5-0 (2-0)
1-0 Mateusz Filas 5, 2-0 Mateusz Filas 12 karny, 3-0 M. Latawiec 56, 4-0 Żądło 69, 5-0 Budka 81. Sędziował: Jan Chlipała z Ochotnicy.
Żółte kartki: M. Latawiec, Pędzimąż, Chlipała – Tatar, Pradziad.
Szarotka: Pyka – Harkabuz, P. Latawiec, Żądło, Pędzimąż (46 Walkowski),
                   M. Latawiec, K. Filas, Mateusz Filar (46 Budka), T. Starmach,
                  Chlipała, Małym Filas (74 Kowalczyk).
Poroniec: M. Gut – Pradziad, Tatar, Graca, Lańda, Denić, Surma, J. Gut,
                   Jędrol, Ustupski, Cudzich.
Zespół Szarotki, gdy występuje w pełnym składzie a zdarza się to głównie na swoim boisku jest groźny dla najlepszych. Tym razem odprawił z kwitkiem Poroniec. Mateusz Filas po uzyskaniu prowadzenia precyzyjnie wykonał rzut karny w 12 minucie podyktowany za faul bramkarza Porońca na napastniku Szarotki. W pierwszej połowie miejscowi gracze nie wykorzystali jeszcze kilku dobrych sytuacji bramkowych mając mocno rozregulowane celowniki. Dopiero po zmianie stron poprawili skuteczności i wygrali w zaskakująco wysokich rozmiarach.

Lubań Tylmanowa - Lepietnica Klikuszowa 3-1 (2-1)
1-0 G. Ligas 21, 1-1 J. Opychał 23. 2-1 Wojdyło 38, 3-1 G. Ligas 65.
Sędziował: Henryk Wojdyła z Rokicie Podhalańskich.
Żółte kartki: Wojdyło – Żółtek.
Lubań: M. Noworolnik – P. Noworolnik, Mikołajczyk, T. Kozielec, Wojdyło, Zabrzeski,
              R. Kozielec, G. Ligas, W. Noworolnik (50 Ziemianek), Ł. Ciesielka, T. Ciesielka.
Lepietnica: Pępek - P. Opychał (46 Dziurdzik), Chudoba, Kowalczyk, Matuszek,
                      Nosalik, (60 Bryczka), G. Opychał, Augustyn, Antolec, Żółtek, J. Opyrchał.
Prowadzenie dla Lubania uzyskał Grzegorz Ligas, gdy w zamieszaniu podbramkowym wyłuskał piłkę i strzałem pod poprzeczkę z bliskiej odległości nie dał szans Pępkowi na skuteczna obronę. Dwie minuty później było już 1-1. Jan Opychał ograł stopera gospodarzy i płaskim strzałem w róg bramki pokonał bramkarza gospodarzy. Lubań odzyskał prowadzenie z pięknie wykonanego rzutu wolnego przez Wojdyłę. Uderzona z narożnika szesnastki piłka wpadła w górny róg bramki. Pieczętującą zwycięstwo gospodarzy bramkę zdobył G. Ligas po szybkiej akcji zespołu, gdy znalazł się oko w oko z bramkarzem Lepietnicy.

Spisz Krempachy - Huragan Waksmund 3-4 (1-1)
0-1 A. Mroszczak 28 karny, 1-1 Krzysztofek 44, 2-1 Tętnowski 58, 2-2 Mroszczak 73 karny, 2-3 Drożdż 80, 2-4 Mroszczak 84 karny, 3-4 Kowalczyk 90.
Sędziował Zbigniew Suwada z Jabłonki.
Spisz: G. Brzyzek II – G. Brzyzek I, P. Kowalczyk, Krzysztofek, A. Kowalczyk,
             Tomaszkowicz (46 M. Zygmond), M. Surma (46 Mateusz Pietruszek),
              W. Surma, Tętnowski, P. Zygmond P. Brzyzek.
Huragan: Guzik – K. Rogal, Pajerski, Drożdż, M. Garcarz (67 Sałek),
                 A. Mroszczak, Kalisz (77 H. Sral), W. Waksmundzki (57  Niemiec),
                 Handel, T. Mroszczak, J. Waksmundzki.
Aż trzy rzuty karne mieli w tym meczu broniący się przed spadkiem juniorzy Huraganu. Były to jednak sytuacje klarowne, bowiem obrońcy Spiszu nieumiejętnie stosowali wślizgi na swoim polu karnym. Za każdym razem bezbłędny w wykonywaniu „jedenastek” był Adrian Mroszczak. Ta przegrana juniorów Spiszu stawia zespół z Krempach w coraz trudniejszym położeniu tym bardziej, że porażka przytrafiła się z sąsiadem w tabeli.