START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
Podhalańska C klasa mecze 3-4 czerwca
 dodano: 6 Czerwca 2006

Podhalańska klasa C – grupa wschód

Juta Krośnica - Skalni Zaskale 4-4 (2-1)
Bramki: Bąk 29, Konopka 45, 50, 53 – Jagieła 1, 78, M. Grzęda 60 karny, Cudzich 81.

Skałki Trybsz - Spływ Sromowce Wyżne 4-2 (0-2)
Bramki: Pawlica 55, 72, Domin 59, Koszyk 61 – Liptak 10, Kowalczyk 17.

Pieniny Grywałd - Murań Jurgów 4-2 (2-1)
Bramki: Wójcik 13, 61, Prymula 40, 82 – Wojeński 24, Sołtys 73.

Błyskawica Kacwin - Dębno Dębno 5-1 (3-0)
Bramki: Pacyga 1, 11, 72, Hasaj 19, Piton 62 – Kopeć 75.

Zawrat Bukowina Tatrzańska – pauza.
Tabela

 1  Zawrat  13 27  25-10 
 2  Błyskawica  13  27  36-23
 3  Skałki  13  27  30-18
 4  Murań  13  20  25-23
 5  Spływ  13  18  34-32
 6  Pieniny  12  18  21-19
 7  Skalni  13  16  32-23
 8  Juta  13  7  18-54
 9  Bór  13  6  16-35

 
 
 
 
 
 
 (ZK)
Podhalańska klasa C – grupa zachód

Babia Góra Lipnica Wielka - Orkan II Raba Wyżna 0-0

Delta Pieniążkowice Grom Mrawczyna 0-1 (0-0)
Bramka: Błachut 80.

Skałka Rogoźnik - Zbójnik Podsarnie 3-0 (0-0)
Bramki: Komperda 60, Miętus 70, Ciagwa 83. 

Korona Piekielnik - Podgórki Krauszów 4-1 (1-0)
Bramki: Papierz 15, 82, Wesołowski 50, Madziar 75 –  Jachymiak 78.

OSP Chabówka - Grel Trute 0-2 (0-0)
Bramki: samobójcza 70, Jaróg 75.


Tabela

 1 OSP   15 34  52-15 
 2  Babia Góra  15  32  34-16
 3  Grel  15  27  38-17
 4  Korona  15  27  31-28
 5  Skałka  15  22  33-30
 6  Grom  15  21  24-32
 7  Delta  15  20  32-32
 8  Orkan  15  14  23-33
 9  Podgórnik  15  13  25-34
 10  Zbójnik  15  4  13-68

 
 
 
 
 
 
.(ZK)
 Tekst: Z Karaś.








«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1080



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022