START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
Podhalańska C Klasa 18 kolejka
 dodano: 30 Czerwca 2006

 Rozegrane zostały mecze 18 kolejki podhalańśkiej C klasy Piłki Nożnej .
Poniżej przedsatwiamy wyniki oraz tabele opracowane przez Z. Karaśia Dziennik Polski



Podhalańska klasa C – grupa zachód
OSP Chabówka - Delta Pieniążkowice 1-4
Bramki: Zając 18 – Gawron 12, Kolbrecki 22, 75, 90.

Babia Góra Lipnica Wielka - Korona Piekielnik 0-2 (0-1)
Bramki: Kocur 33, 65 karny.

Podgórki Krauszów - Orkan II Raba Wyżna 3-2 (0-2)
Bramki: Słaboń 60, 65, 70 – Szklarz 35, Marek 42.

Grel Trute - Skałka Rogoźnik 7-4
Bramki: W. Hełdak 3, 23, J. Hełdak 5, 73, Żółtek 35, Truty 39, 66 – Bukowski 17, 47, 89, Komperda 54.

Grom Mrawczyna - Zbójnik Podsarnie 4-3


 1  OSP  18  40  60-21 
 2  Babia Góra  18  37  42-21
 3  Grel  18  33  44-25
 4  Korona  18  30  35-35
 5  Delta  18  29  47-33
 6  Grom  18  27  31-39
 7  Skałka  18  26  40-38
 8  Podgórki  18  17  29-41
 9  Orkan II  18  16  29-43
 10  Zbójnik  18  4  18-79

 
 
 
 
 
 
 
(ZK)
 
Podhalańska klasa C – grupa wschód

Błyskawica Kacwin - Pieniny Grywałd 5-2 (3-2)
Bramki: Butas 1, 63, Pacyga 20, 44 karny, Gałowicz 82 – Prymula 24, 30.

Bór Dębno – Skałki Trybsz 2-1 (1-0)
Bramki: Tynus 45,65 – Łojek 83.

Skalni Zaskale  - Zawrat Bukowina Tatrzańska 4-1 (1-1)
Bramki: Gacek 12, 60, 83, Zapała 80 – Bodziana 3.

Murań Jurgów - Spływ Sromowce Wyżne 0-0
Juta Krośnica - pauza.


 1  Zawrat  16  31   32-19
 2  Błyskawica  16  31  43-28
 3  Murań  16  27  29-23
 4  Skalni  16  25  42-24
 5  Skałki  16  24  30-30
 6  Spływ  16  22  39-34
 7  Pieniny  16  18  24-29
 8  Bór  16  16  22-38
 9  Juta  16  16  22-58

  
 (ZK)
 Tekst Z. Karas Dziennik Polski





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1170



 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022