I liga juniorów mł. Sokolica Krościenko - KS Zakopane 1-6 (0-2)
 dodano: 8 Października 2007

Dwie pierwsze bramki dla gości zdobył w pierwszej połowie Gut - pierwszą głową po rzucie rożnym, drugą po podaniu od Sawiny. W drugiej części spotkania strzelanie rozpoczęli gospodarze, obrońcy Zakopanego źle wybili piłkę, która trafiła do Chrobaka a ten celnym uderzeniem pokonał Bachledę. W 50 minucie wynik podwyższył dla gości Sawina celnie uderzając głową po podaniu z rzutu rożnego od Drabika

Sześć minut później było już 1-4 bo pięknym strzałem popisał się M. Pałka. W 67 minucie na listę strzelców ponownie wpisał się Gut, który ponownie otrzymał podanie z rzutu rożnego od Drabika i mocnym strzałem z 18 metrów umieścił piłkę w siatce Krościenka. Wynik spotkania ustalił z karnego Walczak Wójciak. Karny został podyktowany po faulu Zachwiei na Drabiku.

Bramki:
0-1 Gut 6, 0-2 Gut 36, 1-2 Chrobak P. 43, 1-3 Sawina 50, 1-4 Pałka M. 56, 1-5 Gut 67, 1-6 Walczak Wójciak 74 (karny). Sędziował: Marek Wojtasiak. Żółte kartki: Zachwieja – Paszuda, Kowalski.
Sokolica: Jaszek – Czerwiec (60 Bobla), B. Chrobak, Adamczyk, Kacwin (40 Błażusiak), Zawalski (40 Chlipała), P. Chrobak (61 Ł. Chrobak), Zachwieja, Bublik (75 Gabryś), Dyda, Morawczyński
Zakopane: Bachleda Szeliga – Zoń, Paszuda, Sawina, Walczak Wójciak, M. Pałka, S. Pałka (43 Oraczko), Drabik, Kowalski, Gut, M. Bachleda.

Biali Biały Dunajec - Wiatr Ludźmierz 1-3 (0-2)
0-1 Byrnas 25, 0-2 Byrnas 40, 1-2 Majerczyk 51, 1-3 Sopiarz 58. Sędziował: Janusz Michałek z Rabki. Żółta kartka: M. Karpiel.
Biali: Bużek – Pluta, Smajdor, R. Rączka, Skupień, Galica (41 P. Łukaszczyk, 76 Janiak, 78 Borecki), Nowak (41 J. Rączka), D. Łukaszczyk, Dańko, Majerczyk, M. Karpiel.
Wiatr: Stopiak – Górz, S. Maciaś, Rajnisz, Truty, Czaja, Sopiarz, Cudzich, Marusarz, Byrnas.
Goście wystąpili w „10”, jednak grając bardzo umiejętnie w obronie wyprowadzali kontry i te przyniosły im sukces.

Jordan Jordanów – Szarotka Nowy Targ 9-1 (5-0)
1-0 S. Firek 15, 2-0 Czubin 17, 3-0 S. Firek 19, 4-0 S. Firek 26, 5-0 Wróbel 30, 6-0 Rączka 47,7-0 S. Firek 48, 8-0 Motor 58, 8-1 Fąfrowicz 64, 9-1 Czubin 76. Sędziował: Marek Hodana – trener Jordana.
Jordan: Kramarz – Proszek, Kawula (41 Siepak), Tyrpa, Kościelniak, Procharczyk (41 Handzel), Firek, Motor, Wróbel, Czubin, Rączka.
Szarotka: Szablowski – Tomalak, Bierówka, Targosz, Twardosz (41 Zelek, 68 Wąsik), Szczudło, Fąfrowicz, Piekarczyk, Pacyga (57 Żądło), Wacław, Dzielba (62 Kowalczyk).

LKS Szaflary – Lubań Tylmanowa 1-7 (0-3)
0-1 Kurnyta 14, 0-2 Kurnyta 35, 0-3 P. Kwit 38, 0-4 Pierzchała 49 karny, 0-5 Pierzchała 50, 1-5 J. Kamiński 58, 1-6 Udziela 75, 1-7 B. Kasprzak 78. Sędziował: Rafał Niedziałek z Zakopanego. Żółte kartki: J. Kamiński, D. Hreśka, Rosół.
Szaflary: Rusnak – Szczerba (44 Janik), Chudoba (51 M. Hreśka), Rabiasz, Latocha (20 Rosół), Wąsik, D. Hreśka, J. Kamiński, Jarząbek, Szulc, Marek (65 Kwak).
Lubań T.: D. Adamczyk – R. Adamczyk (60 P. Kamiński), P. Kwit, Kluska, Bodziarczyk, Udziela, Ziajkiewicz, B. Kasprzak, Michał Noworolnik (57 K. Kasprzak), Kurnyta (56 Podgórski), Pierzchała.

Orawa Jabłonka - Orkan Raba Wyżna 1-0 (0-0)
1-0 Ślamczyk 67. Sędziował: Jan Buczek z Nowego Targu. Żółta kartka: Jazowski – Bogdał. Czerwona kartka: Bogdał 56 za drugą żółtą.
Orawa: Obyrtacz – Czyszczoń (73 Dziubek), Chowaniec, Madziar, Stasik, Siodłak (75 Nowak), Bielański (30 Dziurczak, 75 Zahora, 80 Machajda), Jazowski, Cieluch (63 Ślamczyk),  Stańdo, Stokłosa.
Orkan: Chorąży – Woźniak, Bogdał, Chrobak,  Budnik, Lenart, Pałasz, Kurańda, Szepelak, Trybuła, Szklarz.
Lubań Maniowy - Przełęcz Łpuszna 4-2 (1-1)
0-1 Hornik 19, 1-1 A. Bednarczyk 23, 2-1 Jarząbek 61m 3-1 Bochnak 63, 4-1 Zawada 67, 4-2 Bienias 80. Sędziował: Marek Danielczak z Nowego Targu.
Lubań: Kocańda – Bochnak, A. Bańka (72 Jaworski), Klimczak, Ostachowski (74 Bator), M. Banka, Jarząbek (76 Kobyarczyk), Babiak (72 Kowalczyk), A. Bednarczyk (74 Wrocławiak), Jańczak (41 P. Bednarczyk), Zawada.
Przełęcz: Klamerus – A. Gil, Gacek P. Chowaniec (60 Montsko), H. Gil, Hornik, Łęczycki, Wincek (19 Bienias), Ciężobka, D, Chmielak, Zawada.