Podhalańska A klasa
Terminarz rozgrywek Rundy Jesiennej Podhalańskiej A klasy
dodano: 9 Sierpnia 2006
W najbliższą niedzielę rozpoczynają się piłkarskie rozgrywki rundy jesiennej Podhalańskiej A Klasy
Poniżej podajemy terminarz spotkań piłkarskich drużyn.
TERMINARZ PODHALAŃSKIEJ KLASY A
SEZON 2006/2007 RUNDA JESIENNA
1 kolejka 13.08.2006 /niedziela/
Bystry Nowe Bystre
Jordan Jordanów
Zakopane
17.00
ZKP Zakopane
Dunajec Ostrowsko
Zakopane
14.00
Sokolica Krościenko
Wierchy Rabka
Krościenko
17.00
ZOR Frydman
Lubań Tylmanowa
Frydman
17.00
Szarotka Nowy Targ
Poroniec Poronin
Nowy Targ
17.00
Trzy Korony Sromowce N.
Czarni Czarny D.
Sromowce N.
17.00
1 kolejka 24.08.2006 /czwartek?
Przełecz Łopuszna
Skawianin Skawa
Łopuszna
17:00
2 kolejka 15.08.2006 /wtorek/
Jordan Jordanów
Dunajec Ostrowsko
Jordanów
17.30
Czarni Czarny Dunajec
ZKP Zakopane
CZ. Dunajec
17.30
Wierchy Rabka
Bystry Nowe Bystre
Rabka
17.30
Skawianin Skawa
Sokolica Krościenko
Rokiciny Podh..
17.30
Lubań Tylmanowa
Przełęcz Łopuszna
Tylmanowa
17.30
Poroniec Poronin
ZOR Frydman
Zakopane
17.30
Trzy Korony Sromowce N.
Szarotka Nowy Targ
Sromowce N.
17.30
3 kolejka 20.08.2006 /niedziela/
ZKP Zakopane
Jordan Jordanów
Zakopane
17.00
Dunajec Ostrowsko
Wierchy Rabka
Ostrowsko
17.00
Bystry Nowe Bystre
Skawianin Skawa.
Zakopane
14.00
Sokolica Krościenko
Luban Tylmanowa
Krościenko
14.00
Przełęcz Łopuszna
Poroniec Poronin
Łopuszna
14.00
Szarotka Nowy Targ
Czarni Czarny Dunajec
Nowy Targ
11.00
ZOR Frydman
Trzy Korony Sromowce N.
Frydman
17.00
4 kolejka 27.08.2006 /niedziela/
Wierchy Rabka
Jordan Jordanów
Rabka
17.00
Szarotka Nowy Targ
ZKP Zakopane
Nowy Targ
17.00
Skawianin Skawa
Dunajec Ostrowsko
Rokiciny Podh.
14.00
Lubań Tylmanowa
Bystry Nowe Bystre
Tylmanowa
14.00
Poroniec Poronin
Sokolica Krościenko
Zakopane
11.00
Czarni Czarny Dunajec
ZOR Frydman
Cz. Dunajec
14.00
Trzy Korony Sromowce N.
Przełęcz Łopuszna
Sromowce N.
17.00
5 kolejka 03.09.2006 /niedziela/
Jordan Jordanów
Skawianin Skawa
Jordanów
17.00
ZKP Zakopane
Wierchy Rabka
Zakopane
17.00
Dunajec Ostrowsko
Lubań Tylmanowa
Ostrowsko
14.00
Bystry Nowe Bystre
Poroniec Poronin
Zakopane
14.00
Przełęcz Łopuszna
Czarni Czarny Dunajec
Łopuszna
17.00
Sokolica Krościenko
Trzy Korony Sromowce N.
Krościenko
17.00
ZOR Frydman
Szarotka Nowy Targ
Frydman
14.00
6 kolejka 10.09.2006 /niedziela/
Lubań Tylmanowa
Jordan Jordanów
Tylmanowa
16.30
ZOR Frydman
ZKP Zakopane
Frydman
13.30
Skawianin Skawa
Wierchy Rabka
Rokiciny Podh.
16.30
Poroniec Poronin
Dunajec Ostrowsko
Zakopane
13.30
Czarni Czarny Dunajec
Sokolica Krościenko
Cz. Dunajec
16.30
Trzy Korony Krościenko
Bystry Nowe Bystre
Sromowce N.
13.30
Szarotka Nowy Targ
Przełęcz Łopuszna
Nowy Targ
16.30
7 kolejka 16.09.2006 /sobota/
Wierchy Rabka
Lubań Tylmanowa
Rabka
15.00
7 kolejka 17.09.2006 /niedziela/
Jordan Jordanów
Poroniec Poronin
Jordanów
16.30
ZKP Zakopane
Skawianin Skawa
Zakopane
13.30
Bystry Nowe Bystre
Czarni Czarny Dunajec
Zakopane
16.30
Dunajec Ostrowsko
Trzy Korony Sromowce N.
Ostrowsko
13.30
Sokolica Krościenko
Szarotka Nowy Targ
Krościenko
16.30
Przełęcz Łopuszna
ZOR Frydman
Łopuszna
16.30
8 kolejka 24.09.2006 /niedziela/
Trzy Korony Sromowce N.
Jordan Jordanów
Sromowce N.
16.00
Przełęcz Łopuszna
ZKP Zakopane
Łopuszna
16.00
Poroniec Poronin
Wierchy Rabka
Zakopane
13.00
Lubań Tylmanowa
Skawianin Skawa
Tylmanowa
16.00
Czarni Czarny Dunajec
Dunajec Ostrowsko
Cz. Dunajec
16.00
Szarotka Nowy TArg
Bystry Nowe Bystre
Nowy Targ
13.00
ZOR Frydman
Sokolica Krościenko
Frydman
13.00
9 kolejka 01.10.2006 /niedziela/
Jordan Jordanów
Czarni Czarny Dunajec
Jordanów
12.30
ZKP Zakopane
Lubań Tylmanowa
Zakopane
12.30
Wierchy Rabka
Trzy Korony Sromowce N.
Rabka
15.30
Skawianin Skawa.
Poroniec Poronin
Rokiciny Podh..
15.30
Dunajec Ostrowsko
Szarotka Nowy Targ
Ostrowsko
11.00
Bystry Nowe Bystre
ZOR Frydman
Zakopane
15.30
Sokolica Krościenko
Przełęcz Łopuszna
Krościenko
15.30
10 kolejka 08.10.2006 /niedziela/
Szarotka Nowy Targ
Jordan Jordanów
Nowy Targ
15.00
Sokolica Krościenko
ZKP Zakopane
Krościenko
12.00
Czarni Czarny Dunajec
Wierchy Rabka
Cz. Dunajec
12.00
Trzy Korony Sromowce N.
Skawianin Skawa
Sromowce N.
15.00
Poroniec Poronin
Lubań Tylmanowa
Zakopane
15.00
ZOR Frydman
Dunajec Ostrowsko
Frydman
11.00
Przełęcz Łopuszna
Bystry Nowe Bystre
Łopuszna
15.00
11 kolejka 15.10.2006 /niedziela/
Jordan Jordanów
ZOR Frydman
Jordanów
14.30
ZKP Zakopane
Poroniec Poronin
Zakopane
11.00
Wierchy Rabka
Szarotka Nowy Targ
Rabka
14.30
Skawianin Skawa
Czarni Czarny Dunajec
Rokiciny Podh.
11.00
Lubań Tylmanowa
Trzy Korony Sromowce N>
Tylmanowa
11.00
Dunajec Ostrowsko
Przełęcz Łopuszna
Ostrowsko
14.30
Bystry Nowe Bystre
Sokolica Krościenko
Zakopane
14.30
12 kolejka 22.10.2006 /niedziela/
Przełęcz Łopuszna
Jordan Jordanów
Łopuszna
14.00
Bystry Nowe Bystre
ZKP Zakopane
Zakopane
11.00
ZOR Frydman
Wierchy Rabka
Frydman
11.00
Szarotka Nowy Targ
Skawianin Skawa.
Nowy Targ
11.00
Czarni Czarny Dunajec
Lubań Tylmanowa
CZ. Dunajec
14.00
Trzy Korony Sromowce N.
Poroniec Poronin
Sromowce N.
14.00
Sokolica Krościenko
Dunajec Ostrowsko
Krościenko
14.00
13 kolejka 29.10.2006 /niedziela/
Jordan Jordanów
Sokolica Krościenko
Jordanów
13.30
ZKP Zakopane
Trzy Korony Sromowce N.
Zakopane
13.30
Wierchy Rabka
Przelęcz Łopuszna
Rabka
11.00
Skawianin Skawa
ZOR Frydman
Rokiciny Podh.
13.30
Lubań Tylmanowa
Szarotka Nowy Targ
Tylmanowa
11.00
Poroniec Poronin
Czarni Czarny Dunajec
Zakopane
11.00
Dunajec Ostrowsko
Bystry Nowe Bystre
Ostrowsko
13.30
««
Powrót do listy wiadomości