START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Czarny Dunajec
28-29 stycznia VIII Kolejka czarnodunajeckiej halówki.
 dodano: 30 Stycznia 2007

28 i 29 stycznia w stycznia w 8 kolejce czarnodunajeckiej halówki  rozegrano  8 spotkań .
Kolejne punkty w tabeli zdobyli Old Boysi, Strumyk,Silver,  Freestyle, Profil i Błekitni.  Remisem zakończył się mecz Metalik-Szarotka. 120 razy bramkarze wyjmowali piłkę z siatki. W tabeli zmiany na dalszych pozycjach.
Śliwa Team odnotował spadek z 5 na 7 pozycję, a Szarotka awansowała z 7 na 5 miejsce. Profil Stolarze  przesunęli się o dwa miejsca wyżej,  i o dwa miejsca również awansowali piłkarze Freestyle. Spadli w klasyfikacji  Drink Team i Zbierańcy.
 Poniżej wyniki oraz tabela.


 W kolejnej turze mecze zagrają.:
04. 02. 07.                                                           
1.  17'00  Drink Team - Błękitni  
2.  18'00   Silver - Śliwa                                              
3.  19'00  Oldboys - Skalni                                        
4.  20'00  Szarotka - Metalic
                                     
05. 02. 07.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  
 5. 19'00       Zbierańcy  - Profil 
6. 20'00    Freestyle  - ZKS Jastrzębie
7.  Strumyk - pauza  

 Wyniki 8 kolejki

Skalni -  Oldboys    10 - 15    (4 - 6)
bramki:
Skalni:  Bednarz - 3, Obrochta - 2, Molek - 2, Zep - 1, Bukowski - 1, Fudala - 1 (sam)
Oldboys: Bandyk - 7, Głowacz - 3, Turski - 1, Rzepka - 1, Sieczka - 1, Zep - 1(sam)
 
Strumyk -  Powstańcy     10 - 2    (4 - 0)
bramki:
Strumyk : Miętus M. - 4, Kwak K. - 3, Miętus P. - 2, Sieczka - 1
Powstańcy: Piczura - 1,  Zubek - 1
 
Śliwa -  Silver      4 - 15    (1 - 6)
bramki:
Śliwa: Baran - 2, Siemek - 1, Malacina - 1
Silver: Madziar J. - 6, Kusper M. - 4, Madziar Sz. - 2, Handzel - 2, Kusper D. - 1
 
Metalic - Szarotka       5 - 5    (0 - 2)
bramki:
Metalic:   Jasiński - 2, Papierz - 2, Gacek - 1
Szarotka: Topór - 2, Maciusiak - 1, Mroczkowski - 1, Gruszka - 1
 
Szarotka - Freestyle       16 - 6    (8 - 3)
bramki:
Szarotka:  Sobczyk - 4, Maciusiak - 3, Bachleda - 2, Topór - 2, Gruszka - 2, Guńka - 1, Flafas - 1, Zubek - 1
Freestyle:  Zmarzliński - 2, Pankow - 2, Knapczyk - 1, Tomczak - 1
 
Freestyle -  ZKS Jastrzębie   11 - 1    (7 - 0)
bramki:
Freestyle: Pankow - 4, Zmarzliński - 3, Tomczak - 1, Lenart - 1, Sroka - 1,
Knapczyk - 1
ZKS Jastrzębie: Łabuda Paweł - 1
 
 
Profil  - Zbierańcy     4 - 2    (1 - 2)
bramki:
Profil: Palenik - 2, Szafraniec - 1, Tylka - 1
Zbierańcy: Kaczmarczyk - 1, Fiedor P. - 1
 
Załuczne - Błękitni        6 - 8    (3 - 3)
bramki:
Załuczne: Kozielec M. - 2, Walkosz P. - 2, Walkosz B. - 1, Łabuda J. - 1
Błękitni: Rak - 3, Kolbrecki - 2, Wilk - 2, Styrczula K. - 1, Kwak - 1
 Tabela:
Nazwa zespołu Mecze Pkt Bramki
1.   Błękitni Podczerwone 8 22 84 – 45
2.   Metalic 8 22 73 – 35
3.   Oldboys Podczerwone 8 20 75 – 46
4.   Silver Star Podszkle 8 18 60 – 50
5.  Szarotka Chochołów 8 13 77 – 49
6.   Strumyk Stare Bystre 8 13 50 – 37
7.   Śliwa Team Chochołów 8 10 93 – 70
8.   Profil Stolarze Cz. Dunajec 8 10 42 – 53
9.   Freestyle 8 9 64 – 72
10.   Drink Team Załuczne 8 8 49 – 50
11.  Zbierańcy Ratułów 8 7 52 – 61
12.   ZKS Jastrzębie - Załuczne 8 6 38 – 63
13.   Powstańcy Chochołów 8 4 35 – 76
14.   Skalni 8 0 36 – 111 


Najlepsi strzelcy  :
25 – Madziar J. (Silver),
24 – Baran (Śliwa),
23 – Siemek (Śliwa), Pankow, (Freestyle),
18 – Zubek (Powstańcy),
17 – Papierz (Metalic),  Zmarzliński, (Freestyle),
16 – Kolbrecki (Błękitni), Jasiński (Metalic), Głowacz, Bandyk (Oldboys),
15 – Urbański, (Metalic),
14 – Słodyczka, (Śliwa), Styrczula K. (Błękitni), Maciusiak, (Szarotka)
13 – Barnowski, (Śliwa), Łabuda Piotr  Łabuda Paweł, (ZKS Jastrzębie), Bednarz, (Skalni),
12 – Kozielec M., (Załuczne), 
11 – Mroczkowski, (Szarotka), Kwak A., Rak (Błękitni), Palenik (Profil), Gruszka, Sobczyk, (Szarotka),
        Kusper  M.,(Silver),
10 – Miętus M (Strumyk), Topór W., (Szarotka), Knapczyk (Freestyle),
9 – Stępień, Hajnos, (Oldboys), Giewont, (Błękitni), Fiedor K., (Zbierańcy), Szafraniec (Profil), Kwak K. (Strumyk)
8 – Rawicki Z., Gacek R. (Metalic), Styrczula A., (Błękitni), , Długopolski  (Zbierańcy), Kozielec T, Walkosz P.,
      (Załuczne), Sieczka, (Oldboys), Miętus P. (Strumyk) Sroka, (Freestyle),
7 – Smoleń, (Śliwa), Rzepka (Oldboys), Molek W., (Skalni),
6 – Sroka, Sieczka, (Strumyk), Cholewa, (Błękitni), Majchrowicz,  Kaczmarczyk, (Zbierańcy), Zubek W., Guńka
      (Szarotka), Obrochta (Skalni), Turski, (Oldboys), Piczura,(Powstańcy)
5 – Podczerwiński (Śliwa), Mastela,  Kusper D., Madziar Sz., (Silver), Kiernia, Cieślak  (Zbierańcy), Wojtarowicz ,
      Walkosz B.,(Załuczne) ,Zachwieja, (Profil),
4 – Koper, Chraca, (Profil), Kwak J., (Strumyk), Pitoń, Fiedor P., (Zbierańcy), Bachleda (Szarotka), Tomczak
      (Freestyle),  Handzel, (Silver), Zep (Skalni)
3 – Kwak, (Strumyk), Stopka,  Stopka M. (ZKS Jastrzębie), Łabuda J., (Załuczne), Obrochta, (Powstańcy),
      Kułach, (Zbierańcy), Siuta (Metalic),  Wala, Bartyzel,  (Profil)
2 – Miętus J., (Skalni), Styrczula W., (Błękitni), Kapel, (Powstańcy), Kościelniak, (Profil), Malacina (Śliwa)
      Hyrczyk S.,  Molek S. (Strumyk), Budziński, (Metalic), Łowisz,  (Freestyle), Lenart, (Załuczne),
      Falfas, (Szarotka), Fryźlewicz (Meatalic) Babicz, (ZKS Jastrzębie),
1 – Fudala (Oldboys), Dobrik, (Silver), Chlebek, Rawicki M. (Metalic), Czepiel , (Załuczne),
      Pawlak, (Szarotka), Maśnica,  (ZKS Jastrzębie), Styrczula, Zięder (Powstańcy), Wilk (Błękitni),
      Rebidas (Strumyk), Mazanek, Lenart, (Freestyle), Bukowski (Skalni), Tylka (Profil)
 
 
Bramki samobójcze:
1 – Turski , Fudala, (Oldboys), Babicz, Lenart, (ZKS Jastrzębie), Sroka, Miętus J.(Strumyk), Czepiel, Bielański,
      Babicz, Kozielec M. (Załuczne),  Toczek, Pawlak, Bachleda (Szarotka), Czyż  (Profil), Maryniarczyk, Rusek,
      Styrczula, (Powstańcy ) Słodyczka (Śliwa)
2 – Głowacz J. (Oldboys), Majchrowicz (Zbierańcy),
3 – Zep (Skalni),
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1730



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024