START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Czarny Dunajec
VI Halówka Czarny Dunajec. Drużyny
 dodano: 6 Listopada 2007

Skłądy Drużyn


I. FREESTYLE       

1. Mazanek Piotr
2. Lenart Maciej
3. Sroka Paweł
4. Sroka Paweł
5. Pankow Paweł
6. Dzielski Marcin
7. Zmarzliński Szczepan
8. Knapczyk Sławek
9. Długa Marcin
10. Króżel Paweł
11. Ligas Piotr
12. Miętus Tomasz
13. Rosiński Maciej
14. Swatkowski Adam
15. Cikowski Tomasz




II. PROFIL STOLARZE     

1. Czyż Marek
2. Bartyzel Janusz
3. Chraca Marcin
4. Koper Kazimierz
5. Szafraniec Andrzej
6. Tylka Bartłomiej
7. Tylka Stanisław
8. Wala Tomasz
9. Zachwieja Edward
10. Pena Jacek
11. Głowacz Adam
12. Dzielawa Krzysztof
13. Tylka Sebastian





III.METALIC CZ. DUNAJEC    

1. Długa Józef
2. Rawicki Zbigniew
3. Papież Paweł
4. Chlebek Adam
5. Kantor Bartłomiej
6. Hatłas Marcin
7. Gruszka Stanisław
8. Mrączkowski Stanisław
9. Maciusiak Maciej
10. Urbański Jacek
11. Żołnierczyk Andrzej
12. Jasiński Mirek
13. Długopolski Bolesław




IV. OLD BOYS  HOLNY PODCZERWONE   

1. Chlebek Antoni
2. Turski Tomasz
3. Rzepka Mirosław
4. Fudala Stanisław
5. Król Maciej
6. Bandyk Stanisław
7. Jabłoński Andrzej
8. Stępień Łukasz
9. Kulig Jan
10. Głowacz Janusz
11. Jarończyk Michał
12. Hajnos Józef
13. Babeł Paweł
14. Pawlak Andrzej
15. Sieczka Maciej




V. SISEDI PIEKIELNIK    

1. Madziar Józef
2. Czepiel Rafał
3. Szczerba Łukasz
4. Szczerba Michał
5. Śmiech Mateusz
6. Federak Mateusz
7. Madziar Piotr
8. Czepiel Marcin
9. Mierzwa Dariusz
10. Jędraszczak Paweł
11. Szczerba Artur
12. Madziar Mariusz





VI. DRINK TEAM ZAŁUCZNE    

1. Błęka Krzysztof
2. Batkiewicz Wojciech
3. Maśnica Wit
4. Wojtarowicz Ryszard
5. Czepiel Tadeusz
6. Walkosz Bogdan
7. Piętka Ryszard
8. Stopka Mateusz
9. Kozielec Marcin
10. Kozielec Tomasz
11. Walkosz Paweł
12. Lenart Adam



VII.   STRUMYK STARE BYSTRE

1. Miętus Piotr
2. Miętus Mariusz
3. Kwak Krzysztof
4. Kwak Jacek
5. Sieczka Daniel
6. Sroka Piotr
7. Głąb Marek
8. Kantor Łukasz
9. Sulka Andrzej
10. Molek Stanisław
11. Rebidas Krzysztof



VIII.   BŁĘKITNI PODCZERWONE











IX.   ŚLIWA TEAM


1. Marcin Pulit
2. Barnowski Marek
3. Słodyczka Wojciech
4. Siemek Robert
5. Smoleń Rysiek
6. Rogoziński Kuba
7. Udziela Krzysztof
8. Malacina Michał
9. Ciesielski Jakub
10. Kwaśniewski Grzegorz
11. Szczepaniak Janusz
12. Tytko Artur
13. Solarczyk Andrzej
14. Pisarski Mariusz
15. Merta Krzysztof




X. SKALNI STARE BYSTRE

1. Molek Wojciech
2. Obrochta Piotr
3. Biela Marek
4. Zep Patryk
5. Harbut Grzegorz
6. Bielański Marcin
7. Sroka Piotr
8. Gąsienica Damian
9. Karwaczka Jacek





XI. VICTORIA ODROWĄŻ

1. Tomczak Piotr
2. Zubek Marcin
3. Fiedor Paweł
4. Łaś Robert
5. Domalik Łukasz
6. Staszel Paweł
7. Domalik Adam
8. Łaś Piotr
9. Szeliga Mirosław
10. Kulawiak Paweł



XII. KONIÓWKA

1. Haberny Franciszek
2. Szwajnos Marcin
3. Haberny Tadeusz
4. Szwajnos Mateusz
5. Knapczyk Józef
6. Sroka Andrzej
7. Leja Karol
8. Haberny Józef
9. Sęk Kazimierz
10. Zięba Mateusz
11. Bryja Andrzej
12. Sroka Krzysztof
13. Sęk Andrzej
14. Wętaszel Edward
15. Sroka Jan


XIII. ZKS JASTRZĘBIE ZAŁUCZNE

1. Kalec Andrzej
2. Łabuda Paweł
3. Łabuda Jacek
4. Łabuda Piotr
5. Babicz Grzegorz
6. Szymusiak Marek
7. Pęksa Tomasz
8. Bielański Marian
9. Lenart Marcin
10. Stopka Wiesław
11. Stopka Szczepan
12. Chraca Szczepan
13. Skupień Dariusz
14. Cholewa Maciej
15. Wiśniecki Marcin











14. FC DRZEWKO

1. Mitoraj Radosław
2. Kantor Piotr
3. Leja Bartlomiej
4. Obyrtacz Przemysław
5. Gęza Adam
6. Macioł Amadeusz
7. Rubiś Dariusz
8. Hodorowicz Łukasz
9. Zgama Adam
10. Zgama Mateusz
11. Stopka  Sebastian
12. Mitoraj Tomasz
13. Sowa Rafał
14. Cikowski Piotr
15. Kajmowicz Paweł





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3032



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024