2 i 3 grudnia w sali sportowej w Czarnym Dunajcu rozegrano spotkania 5 kolejki Piłki Halowej Amatorów.
91 bramek to efekt dwudniowych rozgrywek. kolejne pkt zdobyli piłkarze Metalic, Strumyka, Profilu Błękitnychi, Śliwy Team, Koniówki i Old Boys-ów.
Na czele tabeli znajdują się Błekitni , drugą pozyccję wywalczyli piłkarze Metalic a na trzecim miejscu uplasowali się Stolarze. Po piętach depczą Old Boysi, którzy mają trzy pkt do Stolarzy, a kolejne dwie pozycje zajmują zawodnicy Freestyle i Strumyka
Najlespi strzelcy to:
D. Cholewa z błekitnych - do tej pory w pięciu spotkaniach zdobył 20 bramek, dwie bramki mniej ma zawodnik Metalic St. Gruszka a 16 goli na swoim koncie ma W .Topór z Błękitnych, który zajmuje trzecie miejsce w rankingu strzelców
Poniżej podajemy wyniki oraz tabelę opracowane przez Macieja Lenarta
Termin 5 02 – 03. 12 .2007
02.12.2007
Metalic – Sisedi 12:6 (4:3)
Bramki :
Metalic- Urbański J. 5 ,Mroczkowski S. 1,Żolnierczyk 1,Dlugopolski B. 2,Gruszka S.2
Jędraszczak (sam.)
Sisedi – Czepiel R. 1,Madziar M. 2,Szczerba L.1 ,Madziar J. 1 Gruszka S. (sam.)
Freestyle - Strumyk 2 : 7(1:1)
Bramki;
Freestyle –Cikowski T.1 ,Zmarzlinski Sz.1
Strumyk –Kwak J. 2, Sieczka D. 2, Sulka A. 1 , Sroka P. 2
Drink Team – Profil 3 : 8 (1:3)
Bramki:
Drink Team -:Kozielec M.1 ,Czepiel T. 1 Zachwieja E. (sam.)
Profil :Dzielawa K. 4 ,Szafraniec A. , Tylka S. 1, Tylka B. 1 ,Koper K. 1
03.12,2007
Blękitni-ZKS Jastrzębie 17:1 (8:0)
Bramki
Błękitni-Gewont J. 4 , Cholewa 4, Topór W.2, Bachleda D.2, Styrczula A,1, Styrczula K.4
ZKS Jastrzębie-Łabuda Piotr 1
Victoria –Śliwa Team 5:8 (4:4)
Bramki:
Victoria –Zubek .1 ,Staszel P.2,Kulawiak P. 1, Łaś P.1
Śliwa Team-Pisarski M.4, Siemek R.1 ,Barnowski M.1<Rogoźiński 1,Tomczak P.(sam.)
Końiówka – Skalni 6:3 (4:2)
Bramki:
Końiówka - Haberny T.2, Szwajnos M.2, Sęk A.2
Skalni – Obrochta A. 2, Obrochta P. 2
Fc Drzewko – Old Boys 4:9 (0:4)
Bramki:
Fc Drzewko – Kajmowicz P.2,Kantor P.1, rubiś D. 1
Old Boys – Bandyk S.2, Turski T. 4 ,Fudala S. 1 , Głowacz J. 1, Sieczka M.
TABELA PO 5 KOLEJKACH
LP |
Nazwa drużyny |
M |
PKT |
BR |
1. |
Błękitni |
5 |
15 |
74-15 |
2. |
Metalic |
5 |
15 |
66-19 |
3. |
Profil Stolarze |
5 |
15 |
37-24 |
4. |
Old Boys |
5 |
12 |
44-32 |
5. |
Freestyle |
5 |
9 |
37-25 |
6. |
Strumyk |
5 |
9 |
26-15 |
7. |
Śliwa Team |
5 |
9 |
36-34 |
8. |
Drink team |
5 |
6 |
22-28 |
9. |
Konióka |
5 |
6 |
28-38 |
10. |
Sisedi |
5 |
6 |
22-62 |
11. |
ZKS Jastrzębie |
5 |
3 |
28-42 |
12. |
Victoria |
5 |
0 |
16-43 |
13. |
FC Drezwko |
5 |
0 |
18-48 |
14. |
Skalni |
5 |
0 |
18-47 |
Najlepsi strzelcy:
20 -Cholewa D.(Błękitni),
18-Gruszka St.,(Metalic)
16- Topór W.(Błękitni)
14 Bandyk St(Old Boys), Styrczula K.(Błękitni),
13- Szwajnos M.(Koniówka),
12-Łabuda J. (ZKS Jastrzębie),
11- Rawicki Z. (Metalic)
10- Długopolski B.( Metalic), Szafraniec A(Stolarze),
9- Urbański J.(Metalic)
8 Mroczkowski St. (Metalic), Turski T.(Old Boys),
7- Madziar J. Sisedi), Zmarzliński Sz. Cikowski T .(Freestyle), Kozielec M.(Drink Team), Dzielawa K.(Stolarze), Sroka P. Sieczka D ( Strumyk), Haberny T., (Koniówka), Pisarski . (Śliwa)
6- Ciesielski J.(Śliwa Team), Pankow P.. Pańszczyk T.(Błękitni), Głowacz J. (Old Boys), Łaś P.(Victoria), Łabuda Piotr.(ZKS Jastrzębie),.,.
5- Szczerba Ł.,(Sisedi), Solarczyk A. (Śliwa) Zołnierczyk A., ( Metalic), Tylka B.,(Stolarze),Sęk A.(Koniówka), Styrczula A. .(Błękitni),, Słodyczka W. Barnowski M., Śliwa), Rubiś D. (Fc Drzewko)
4- Stępień Ł(Old Boys), Sroka Paweł ,Długa M. (Freestyle) , Madziar M. (Sisedi), Bachleda D. Gewont J. ( (Blękitni) Kozielec T.(Drink Team), Kantor P..(Fc Drzewko)
3- Chlebek A.(Metalic), Smoleń R. (Old Boys),. Miętus M.(Strumyk), Chraca Sz. , Łabuda Pawe (ZKS Jastrzebie), Tylka B.(Skalni), Bednarz Ł, Obrochta P.(Skalni),Tylka B.(Skalni) Czepiel T. Walkosz (Drink Team) Kwak J.(Strumyk) Tylka S. Koper K. (Stolarze) Tomczak P.(Victoria) Siemek R (Śliwa) Kajmowicz P. Sowa R.(FC Drzewko),
2-,., Papież P.,.(Metalic),., Rzepka M, Kulig J. Jarończyk M., Jabloński A Sieczka M.(Old Boys) , Stopka S,(Fc Drzewko)
. Sroka Piotr.(Freestyle), Dzielski M. Lenart M .(Freestyle) , Chraca M. Wala T. (Stolarze) ,Rak A.(Blękitni)
Molek S. MiętusP,.(Strumyk) Labuda Patryk (Koniówka) Walkosz P. Lenart A, Stopka M. (Drink Team) ,Staszel P.(Victoria)
,
1- Fiedor P., Szeliga M. Zubek M. (Victoria), ., Leja K.(Koniówka), Bartyzel J., Pena J. ,Zachwieja E.. (Profil), Obyrtacz P.,.(FC Drzewko), Kalec A., Stopka Sz., Babicz G .Wiśniecki M. (ZKS Jastrzębie), Miętus M., Zep P., Molek W. ,Kmin. Hajda R.(Skalni) Folfas A.(Błękitni),.,Szczepaniak J.(Śliwa), , Zgama A.(Fc Drzewko) Maśnica W. (Drink Team) Kulig (Old Boys)
Kulawiak P.(Victoria)..,Zubek M.(Victoria), Rebidas K. Sulka J.(Strumyk) M, Mierzwa Szczerba M. ,Czepiel R. (Sisedi) Rogożiński (Śliwa)
Samobojcze:
1-Sroka P.-1(Strumyk),Miętus M.,Obrochta A. (Skalni),Federak Jędraszczak (Sisedi), Gęza A. ,Kantor P. (Fc Drzewko) Kantor B. Gruszka S. (Metalic) Zachwieja E.(Profil)
Tomczak P. (ZKS Jastrzębie)