Warning: getimagesize(images/podsport/halowka20062007/frasunek r..jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055
Warning: getimagesize(images/podsport/halowka20062007/swider s..jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055
Warning: getimagesize(images/podsport/halowka20062007/tn_murzyn b..jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055
Podhale Sport - Zakopiański Portal Internetowy - Zakopane
KRÓL STRZELCÓW KOŃCOWA KLASYFIKACJA dodano: 9 Listopada 2006
Klasyfikacja końcowa „króla strzelców”
I GRUPA 56 bramek
Frasunek Robert /Czarne Pumy/
45 bramek Kiszela Krystian /Poroniec/
42 bramki
Świder Stanisław /Poroniec/
36 bramek
Wiśniowski Krzysztof /Joker/
33 bramki
Murzyn Bartosz /Czarne Pumy/
29 bramek
Dzielawa Krzysztof /Skład Budowlany Kantor/
25 bramek
Marcin Sługocki /Vivaldi/
24 bramki
Budz Robert /Klony/
23 bramki
Grela Dariusz /Poroniec/
Skóbel Wojciech /Poroniec/
22 bramki
Banat Krzysztof /Vivaldi/
Wicher Mariusz /Poroniec/
21 bramek
Pawlica Wiktor /Vivaldi/
Wicher Robert /Poroniec/
19 bramek
Babicz Mateusz /Czarne Pumy/
Krajewski Jakub /Joker/
18 bramek
Gąs. Walczak Bartłomiej /Czarne Pumy/
Glazar Michał /Czarne Pumy/
Gurgul Jarosław /Klony/
Kołaciak Mirosław /Joker/
Król Andrzej /Czarne Pumy/
Święchowicz Bartłomiej /Klony/
17 bramek
Cudzich Łukasz /Czarne Pumy/
15 bramek
Sowa Krzysztof /Czarne Pumy/
14 bramek
Jasiński Mirosław /Skład Budowlany Kantor/
Stoch Paweł /Klony/
Wszołek Bernard /Vivaldi/
13 bramek
Bandyk Stanisław /Skład Budowlany Kantor/
Kolbrecki Sławomir /Skład Budowlany Kantor/
12 bramek
Czaja Krzysztof /Joker/
Gąs. Mracielnik Tomasz /Klony/
11 bramek
Dudzik Tomasz /Vivaldi/
Niedziałek Rafał /Klony/
Olszowski Łukasz /Joker/
Skiepko Mateusz /Joker/
10 bramek
Barnowski Marek /Skład Budowlany Kantor/
Jopek Piotr /Vivaldi/
Słodyczka Wojciech /Skład Budowlany Kantor/
9 bramek
Chrapko Wojciech /Czarne Pumy/
8 bramek
Okręglak Arkadiusz /Poroniec/
Wysocki Michał /Joker/
7 bramek
Baran Roman /Skład Budowlany Kantor/
Pająk Olgierd /Klony/
Skupień Marek /Poroniec/
Strama Janusz /Joker/
6 bramek
Bużek Łukasz /Joker/
Janik Jan /Czarne Pumy/
Majerczyk Paweł /Vivaldi/
Pękala Krzysztof /Czarne Pumy/
5 bramek
Głowacz Janusz /Skład Budowlany Kantor/
Guńka Łukasz /Joker/
Papież Janusz /Poroniec/
4 bramki
Gacek Andrzej /Skład Budowlany Kantor/
Grzybek Łukasz /Vivaldi/
Rawicki Zbigniew /Skład Budowlany Kantor/
3 bramki
Gacek Rafał /Skład Budowlany Kantor/
Karpiel Jakub /Klony/
Mysiński Jakub /Joker/
Stoch Piotr /Klony/
2 bramki
Balicki Grzegorz /Joker/
Gaj Paweł /Vivaldi/
Głowacz Adam /Skład Budowlany Kantor/
Kantor Bartłomiej /Skład Budowlany Kantor/
Leśniak Tomasz /Klony/
Puchała Piotr /Vivaldi/
Skowroński Piotr /Vivaldi/
Wilk Krzysztof /Czarne Pumy/
1 bramka
Cudzich Artur /Czarne Pumy/
Głowacz Maciej /Skład Budowlany Kantor/
Kubin Ireneusz /Joker/
Myrda Andrzej /Skład Budowlany Kantor/
Papież Paweł /Skład Budowlany Kantor/
Szkurat Rafał /Vivaldi/
II GRUPA 59 bramek
Mrugała Krzysztof /Bolsiaki/
27 bramek
Dudziak Jordan /Leszcze 2/
26 bramek
Bieniek Grzegorz /Sphinx/
24 bramki
Leks Grzegorz /Bolsiaki/
20 bramek
Kopiński Jan /Drink Team/
Pracuch Mateusz/Zawrat/
19 bramek
Kłosowski Mateusz /Leszcze 2/
18 bramek
Spyrła Marcin /Leszcze 2/
15 bramek
Jakubiak Krzysztof /Sphinx/
Kaleciak Dawid /Leszcze 2/
Piekarczyk Łukasz /Drink Team.
Saguła Przemysław /Bolsiaki/
Stasik Janusz /Zawrat/
14 bramek
Miętus Maciej /Bolsiaki/
13 bramek
Knapik Karol /Kamionka/
12 bramek
Zembol Tomasz /Drink Team/
11 bramek
Gubała Adam /Leszcze 2/
Lasak Zdzisław /Drink Team/
10 bramek
Bylica Marcin /Sphinx/
Ligas Piotr /Bolsiaki/
9 bramek
Babiarz Arkadiusz /Leszcze 2/
Budz Wojciech /Zawrat/
Gościej Michał /Drink Team/
Majerczyk Janusz /Zawrat/
Sarnecki Grzegorz /Kamionka/
Liczkowski Mikołaj /Bolsiaki/
8 bramek
Baran Osiński Hubert /Sphinx/
Jankowski Andrzej /Kamionka/
Saguła Sławomir /Leszcze 2/
Sawina Marcin /Leszcze 2/
7 bramek
Chowaniec Tomasz /Zawrat/
Tylka Bartłomiej /Sphinx/
Żołek Daniel /Bolsiaki/
6 bramek
Bzdyk Klemens /Drink Team/
Krzystyniak Bartłomiej /Bolsiaki/
Tylka Jan /Sphinx/
Tyrpa Marcin /Zawrat/
5 bramek
Bieniek Wojciech /Sphinx/
Buła Eugeniusz /Sphinx/
Ellmann Philip /Drink Team/
Powrózek Maciej /Sphinx/
Śpiewak Michał /Drink Team/
Zając Tomasz /Drink Team/
4 bramki
Chwiałkowski Piotr /Sphinx/
Korn Jan /Kamionka/
Lampa Jacek /Leszcze 2/
Radoń Krzysztof /Kamionka/
Stokłosa Hubert /Sphinx/
3 bramki
Bąk Jakub /Kamionka/
Ejsmond Marcin /Drink Team/
Gaura Mateusz /Bolsiaki/
Gawlik Grzegorz /Bolsiaki/
Gruszka Rafał /Bolsiaki/
Maczyszyn Maciej /Kamionka/
Salwierak Grzegorz /Bolsiaki/
2 bramki
Bańka Rafał /Bolsiaki/
Durczewski Wojciech /Sphinx/
Dyjewski Adam /Drink Team/
Gąsienica Łukasz /Bolsiaki/
Hodorowicz Grzegorz /Zawrat/
Lasak Tomasz /Drink Team/
Mendel Paweł /Kamionka/
Piekarczyk Stanisław /Sphinx/
Podosek Mateusz /Leszcze 2/
Rzadkosz Szymon /Zawrat/
Wojtaszowicz Rafał /Kamionka/
1 bramka
Dunin Jakub /Kamionka/
Furmanek Michał /Bolsiaki/
Galica Bartłomiej /Leszcze 2/
Kowalczyk Sebastian /Bolsiaki/
Leks Mateusz /Bolsiaki/
Obrochta Szymon /Drink Team/
Pilśniak Kamil /Bolsiaki/
Potkowski Dawid /Sphinx/
Stożek Marek /Kamionka/
Wojtaszowicz Rafał /Kamionka/
Samobójcze
2 bramki
Durczewski Wojciech /Sphinx/
Gąs. Walczak Maciej /Czarne Pumy/
Leks Grzegorz /Bolsiaki/
Leśniak Tomasz /Klony/
1 bramka
Bachleda Graca Paweł /Sphinx/
Baran Osiński Hubert /Sphinx/
Chowaniec Tomasz /Zawrat/
Chrapko Wojciech /Czarne Pumy/
Cudzich Łukasz /Czarne Pumy/
Dudziak Jordan /Leszcze 2/
Ejsmond Marcin /Drink Team/
Gacek Andrzej /Kantor/
Gąsienica Łukasz /Bolsiaki/
Głowacz Janusz /Skład Budowlany Kantor/
Gościej Michał /Drink Team/
Gracjasz Leszek /Zawrat/
Gubała Adam /Leszcze 2/
Gurgul Jarosław /Klony/
Hodorowicz Grzegorz /Zawrat/
Jakubiak Krzysztof /Sphinx/
Lampa Jacek /Leszcze 2/
Lasak Zdzisław /Drink Team/
Liczkowski Mikołaj /Bolsiaki/
Maczyszyn Maciej /Kamionka/
Majerczyk Janusz /Zawrat/
Mateusiak Bartłomiej /Drink Team/
Miśkowicz Sławomir /Poroniec/
Osmólski Marcin /Bolsiaki/
Radoń Krzysztof /Kamionka/
Sawina Marcin /Leszcze 2/
Skupień Marek /Poroniec/
Stoch Grzegorz /Drink Team/
Stoch Paweł /Klony/
Wojtaszowicz Rafał /Kamionka/
Walkowery
12 bramek