Warning: getimagesize(images/podsport/halowka20062007/tn_mrugal k..jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/clients/client21/web30/web/classes/class.szablon.inc.php on line 1055 Podhale Sport - Zakopiański Portal Internetowy - Zakopane

IV kolejka Zakopiańskiej Halówki Open.
 dodano: 27 Listopada 2006

Na mecze 4 kolejki większość drużyn przybyła w bardzo licznym składzie. Nie wpłynęło to jednak znacząco na wyniki rywalizacji. Wygrywali faworyci, choć niektóre mecze trzymał w napięciu do ostatnich minut.
Najbliższa zrobienia niespodzianki była drużyna Leszczy 2, która po I połowie i jeszcze na 5 minut przed końcem remisowała z wyżej notowaną i bardziej doświadczoną ekipą Vivaldi. Bramka, której świetnie bronił Kacper Romanowski została odczarowana przez zawodników Vivaldi w ostatnich minutach meczu, kiedy to seryjnie strzelili oni kilka bramek dających im zwycięstwo.
W  galerii fotoreportaż Hanny Kardaś ze spotkan III i IV kolejki!!!

Skład Budowlany Kantor wzbogacił się o trzy punkty pokonując Zawrat, choć to zwycięstwo nie było tak wyraźne jak Porońca, który zanotował najwyższą wygraną kolejki nie pozostawiając złudzeń drużynie Sphinx, kto będzie walczył o mistrzostwo ligi.
Bolsiaki z Jokerem zagrały najbardziej wyrównany mecz kolejki, o czym świadczy, choćby wynik po I połowie 6:6. W II odsłonie padły już tylko 3 gole, z których 2 należały do Jokera i to on cieszył się ze zwycięstwa.
Spotkanie młodych zawodników Kamionki i Drink Team tylko na początku było wyrównane. Drugie 25 minut to już przewaga bardziej doświadczonego Drink Team'u.

Lider tabeli - Czarne Pumy nie spoczął na laurach i niezawodnie zainkasował komplet punktów. Zwycięstwo nie było jednak tak wysokie jak do tej pory przyzwyczaiła nas drużyna z Kościelnej, ale i przeciwnik - Klony był trudniejszy.

W tabeli powoli klaruje się czołówka. Nadal prowadzą bez porażki trzy drużyny, zmieniła się jednak nieznacznie ich kolejność, która teraz wygląda następująco:

Czarne Pumy,

Poroniec

i Kantor.

Tuż za nimi trzyma się Joker.
Bez zwycięstwa nadal są Zawrat, Leszcze 2 i Kamionka.

Najlepszym snajperem jest nadal
Krzysztof Mrugała /Bolsiaki/,
który ma obecnie 17 strzelonych bramek.

Tuż za nim z 16 golami jest Robert Frasunek /Czarne Pumy/

trzeci w kolejności najlepszych strzelców jest
Bartosz Murzyn /rownież Czarne Pumy/
mając na swoim koncie 11 celnych trafień.

4 kolejka   25.11.2006
Kamionka  Drink Team  5 : 11  /3 : 4/
Bramki:
Kamionka: Knapik K. 1, Korn J. 1, Mendel P. 1, Radoń K. 1, Stożek M. 1
Drink Team: Gościej M. 4, Bzdyk K. 2, Dyjewski A. 2, Śpiewak M. 2, Ejsmond M. 1
Skład:
Kamionka: Mendel P., Wojtaszowicz R., Radoń K., Korn J., Bąk J., Sarnecki G., Knapik K., Stożek M., Kutrzeba B.
Drink Team: Stoch G., Dyjewski A., Meteusiak T., Mateusiak B., Ejsmond M., Zając T., Bzdyk K., Gościej M., Śpiewak M.

Zawrat  Skład Budowlany Kantor  4 : 9  /2 : 3/