31 maja w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem na Harendzie rozegrano w ramach Dni Sportu Szkolnego eliminacje turnieju dziewcząt w „dwa ognie usportowione”.
Wzięło w nich udział 10 drużyn ze szkół podstawowych powiatu tatrzańskiego. Organizatorem turnieju jest UM Zakopane i Hanna Kardaś – nauczycielka SP 9 Zakopane.
Turniej rozegrano w trzech grupach, w których grano systemem „każdy z każdym”.
Zwycięzcy grup SP 1 Zakopane, SP 9 Zakopane i SP 1 Biały Dunajec zagrają w finale 13 czerwca.
Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych grupach i składy drużyn.
Grupa A
Szkoła Podstawowa nr 1
Szkoła Podstawowa nr 4
Szkoła Podstawowa Poronin
Wyniki meczy:
SP1 - SP 4 wynik 32 : 17
SP 4 - SP Poronin wynik 24 : 22
SP Poronin - SP 1 wynik 21 : 30
Tabela grupy A:
1. SP 1 Zakopane
2. SP 4 Zakopane
3. SP Poronin
Składy drużyn:
SP 1
Agnieszka Zając
Paulina Klimczok
Karolina Obrochta
Urszula Włodarczyk
Edyta Zając
Aleksandra Kaleta
Anna Stachnik
Agata Cikowska
Aneta Gąsienica
Justyna Ziemianek
Opiekun: Anna Urbaniak
SP 4
Małgorzata Mrowca
Iwona Struc
Sabrina Topór
Patrycja Zaremba
Natalia Topór
Barbara Tatar
Magda Czyszczoń
Kamila Jajek
Anna Ustupska
Ola Skupień
Opiekun: Jadwiga Czyszczeń
SP Poronin
Katarzyna Gut
Danuta Gut
Elżbieta Dorula
Paulina Świątek
Katarzyna Cudzich
Dorota Galica
Anna Lańda
Angelika Stachoń
Paulina Chorąży
Elżbieta Chowaniec
Opiekun: Anna Dominiak
Grupa B
Szkoła Podstawowa nr 9
Szkoła Podstawowa Stasikówka
Katolicka Szkoła Podstawowa
Wyniki meczy:
SP Stasik. - KSP wynik 19 : 29
SP9 - KSP wynik 20 : 14
SP 9 - SP Stasik. wynik 32 : 13
Tabela grupy B:
1. SP 9 Zakopane
2. KSP Zakopane
3. SP Stasikówka
Składy drużyn:
SP 9
Zofia Świder
Marta Tokarz
Katarzyna Bobak
Marzena Rzadkosz
Agnieszka Rzadkosz
Renata Bachleda
Agnieszka Łojas
Weronika Werner
Justyna Stoch
Karolina Bachleda
Barbara Król Tomków
Opiekun: Hanna Kardaś
KSP
Angela Strama
Kinga Jasiewicz
Sylwia Latanzzi
Basia Kącka
Kasia Błęka
Dorota Długosz
Magda Jastrzębska
Magda Stoch
Zuzia Król
Monika Kowalczyk
Ania Kędzierawska
Opiekun: Renata Medes
SP Stasikówka
Marzena Wilczek
Natalia Macieczek
Marysia Pawlikowska
Justyna Lassa
Małgorzata Gał
Sandra Kamieńska
Patrycja Dorula
Dorota Dorula
Karolina Palikowska
Andzia Parzątka
Opiekun: Bożena Szybkowska
Grupa C
Szkoła Podstawowa nr 3
Szkoła Podstawowa nr 5
Szkoła Podstawowa nr 1 Biały Dunajec
Szkoła Podstawowa Nowe Bystre
Wyniki meczy:
SP 3 - SP 5 wynik 28 : 31
SP 1 B.D. - SP N.B. wynik 27 : 24
SP 3 - SP 1 B.D. wynik 14 : 34
SP 5 - SP N.B. wynik 22 : 28
SP 5 - SP 1 B.D. wynik 19 : 28
SP 3 - SP N.B. wynik 10 : 21
Tabela grupy C:
1. SP 1 Biały Dunajec
2. SP Nowe Bystre
3. SP 5 Zakopane
4. SP 3 Zakopane
Składy drużyn:
SP 1 Biały Dunajec
Bożena Burnus
Kinga Cielusiak
Katarzyna Kosek
Paulina Jarosz
Ewelina Pańszczyk
Patrycja Chrustek
Aneta Gał
Karolina Czernik
Magdalena Rzadkosz
Anna Rusnak
Paulina Galica
Paulina Waliczek
Malina Polak
Opiekun: Joanna Galica - Wójcik
SP 5
Alicja Zelek
Paulina Kuczkowicz
Monika Gąsienica
Kinga Waśko
Ewa Wysłouch
Zuzanna Kubicka
Agnieszka Bachleda
Zuzanna Starmach
Renata Leśniak
Zofia Chmielarczyk
Olga Latia
Dominika Styrczula
Iza Sienkiewicz
Opiekun: Barbara Haniaczyk
Tekst Hanna Kardaś
|