5 czerwca na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem odbyły się Indywidualne biegi przełajowe rozegrane w ramach Euroligi Biegowej.
W zawodach wzięło udział ponad 500 dziewcząt i chłopców ze Słowacji i Polski.
Zawodnicy zostali sklasyfikowani w rocznikach 1992-93, 1994, 1995-56 oraz 1997 i mł
W galerii fotoreportaż z zawodów.
Pełne wyniki do pobrania tutaj w formacie excela .!!!!
Rocznik 1992-93
Dziewczeta
1.Krzyściak Monika G.nr1 Z-ne 4.39,3
2.Klaudia Gąsienica G.Kościelisko 4.40,0
3.Paulina Wilkus GMS 4.46,1
4.Małgorzata Wyroba G.Ząb 4.49,6
5.Anna Mąka GMS 3.52,3
6.Magdalena Rzadkosz G.nr1 Biały D. 4.53,6
Chłopcy
1.Tomasz Ponicki GMS 4.52,3
2.Tomas Pol'anovsky Strba 4.58,8
3. Michał Chruściel G. nr 1 Z-ne 5.03,4
4. Andrzej Bednarz G. Poronin 5.10,0
5. Piotr Lassak GMS 5.11,9
6. Patrik Roth Poprad 5.13,7
Rocznik 1994
Dziewczęta
1. Beata Lassak SP Ząb 4.53,9
2. Ewa Pęksa SP nr 1 Biały Dunajec 5.05,8
3. Ewelina Pańszczyk SP nr 1 Biały Dunajec 5.10,7
4. Marzena Rzadkosz SP nr 9 Z-ne 5.12,4
5. Agnieszka Zapotoczna SP Kościelisko 5.14,8
6. Monika Walkosz SP nr 9 Z-ne 5.17,8
Chłopcy
1.Świder Krzysztof SP NR 9 Z-ne 5.08,9
2.Molek Kamil SP Nowe Bystre 5.15,5
3.Iwaniec Sebastian SP Kościelisko 5.17,1
4.Konig Nikolas Štrba 5.19,7
5.Jakub Przybyła SP Kościelisko 5.22,1
6.Andrzej Pradziad SP Murzasichle 5.22,7
Rocznik 1995-96
Dziewczęta
1. Magdalena Czyszczoń SP nr 4 Z-ne 3.12,9
2. Bogumiła Karpiel SP nr 2 Z-ne 3.15,4
3. Ola Skupień SP nr 4 Z-ne 3.17,9
4. Renata Bachleda SP nr 9 Z-ne 3.19,4
5. Katarzyna Kęsek SP Ratułów 3.20,1
6. Małgorzata Piszczek SP Nowe Bystre 3.:21,5
Chłopcy
1. Patryk Michniak SP Nowe Bystre 2.57,1
2. Michał Pańszczyk SP nr 9 Z-ne 2.59,9
3. Przemysław Tylka SP Nowe Bystre 3.02,2
4. Tomasz Hagowski SP nr 9 Z-ne 3.06,2
5. Łukasz Dudzik SP Nowe Bystre 3.08,5
6. Krzysztof Dżoku SP nr 1 Biały Dunajec 3.10,3
Rocznik 1997 i mł
Dziewczęta
1. Żaneta Majtyka SP nr 9 Z-ne 2.21,1
2. Justyna Pradziad SP Murzasichle 2.23,8
3. Katarzyna Łukaszczyk SP Murzasichle 2.27,1
4. Dorota Bukowska SP nr 9 Z-ne 2.36,0
5. Bogusława Pawlikowska SP Stasikówka 2.37,9
6. Karolina Stoch SP nr 3 Z-ne 2.39,4
Chłopcy
1. Krzysztof Murańka SP nr 2 Z-ne 2.13,3
2. Matej Vrbenský Štrba 2.17,3
3. Lukáš Giacko Šuňava 2.17,4
4. Marcin Wójt SP Murzasichle 2.19,9
5. Paweł Bachleda-Baca SP nr 9 Z-ne 2.22,4
6. Zbigniew Szwab SP Kościelisko 2.24,9