13 i 14 stycznia rozegrano 9 kolejkę czarnodunajeckiej halówki. 7 meczy wktórych padło 123 bramki. W tabeli bez większych zmian,na czele Błękitni, na drugim miejscu znajdują się piłkarze Metalik. a na trzecią lokatę powrócili Old Boys Podczerwone. Wyniki i tabela opracowane przez M. Lenarta podajemy poniżej.
13.01.2008
Strumyk – Śliwa Team 6:5 (2:5) Bramki- Strumyk- Głąb M. 3, Miętus P. 1, Miętus M. 1, Sieczka D. 1 Śliwa Team- Pisarski 1, Barnowski 1, Słodyczka 1 , Smoleń 1, Szczepaniak 1
Freestyle – Profil 13:5 (8:4) Bramki- Freestyle- Cikowski 4, Pankow 4, Sroka Paweł 1, Zmarzlinski 1, Długa M. 1 Profil- Zachwieja 2, Dzielawa 2, Szafraniec 1
Skalni – Drink Team 9:15 (2:6) Bramki- Skalni- Molek W. 3, Tylka B.3, Bednarz 1, Zep 1, Kmin 1 Drink Team- Walkosz B. 5, Kozielec M. 4, Wojtarowicz 3, Kozielec T.2, Stopka M. 1
14.01.2008
Sisedi – Koniówka 3:10 (1:6) Bramki- Sisedi- Szczerba 1, Mierzwa 1, Madziar J. 1 Koniówka- Haberny T. 3, Szwajnos 4, Łabuda P. 2, Haberny F. 1
Victoria- Old Boys 2:7 (0:4) Bramki- Victoria- Kulawiak 1, Łaś P.1 Old Boys- Bandyk S. 3, Jabłoński 1, Kulig 1, Fudala 1, Rzepka 1
Metalic – ZKS Jastrzębie 10:5 (4:3) Bramki- Metalic- Długopolski 2, Urbański 3, Żołnierczyk 2, Rawicki 2, Papierz 1 ZKS Jastrzębie- Łabuda J.3, Lenart M.2
Błękitni – Fc Drzewko 27:4 (11:2) Bramki- Błękitni- Cholewa 8, Bachleda D. 1, Gewont 4, Topór 6, Kolbrecki 4, Styrczula K.3, Pańszczyk 1 Fc Drzewko- Stopka S. 2, Rubiś D.2
L.P. |
NAZWA DRUŻYNY |
MECZE |
PKT |
BRAMKI |
1. |
BŁEKITNI |
9 |
27 |
130-34 |
2. |
METALIC |
9 |
24 |
99-410 |
3. |
OLD BOYS |
9 |
21 |
73-58 |
4. |
PROFIL |
9 |
21 |
67-54 |
5. |
FREESTYLE |
9 |
15 |
76-49 |
6. |
ŚLIWA TEAM |
9 |
15 |
69-62 |
7. |
STRUMYK |
9 |
15 |
45-42 |
8. |
SISEDI |
9 |
15 |
47-85 |
9. |
DRINK TEAM |
9 |
12 |
45-48 |
10. |
KONIÓWKA |
9 |
12 |
55-64 |
11. |
VICTORIA |
9 |
6 |
32-60 |
12. |
ZKS JASTRZĘBIE |
9 |
3 |
39-74 |
13. |
SKALNI |
9 |
3 |
43-87 |
14. |
FC DRZEWKO |
9 |
0 |
33-95 |
Najlepsi strzelcy: 35- Cholewa (Błękitni) 27- Topór W.(Błękitni) 26- Bandyk St (Old Boys), 23- Gruszka St.,(Metalic) , 22- Styrczula K.(Błękitni), 21- Szwajnos M.(Koniówka), 19- Dzielawa K.(Stolarze), Cikowski T .(Freestyle) 18- Rawicki Z. (Metalic), Madziar J.(Sisedi),- 16- Łabuda J. (ZKS Jastrzębie), 15- Szafraniec A .(Stolarze),, Zmarzliński Sz. .(Freestyle), 14- Pankow P..(Freestyle), 13- Koper K. (Stolarze), Długopolski B. Urbański J. ( Metalic),, Haberny T. (Koniówka), 12- Pisarski . (Śliwa), Kozielec M.(Drink Team), 11- Turski T.(Old Boys), Mroczkowski St.(Metalic), Pańszczyk T.(Błękitni),, 9- Głowacz J. (Old Boys), Łaś P.(Victoria), Siemek R Słodyczka W..( Śliwa), Stopka S,(Fc Drzewko) Tylka B.(Skalni), Gewont J. (Błękitni). Mierzwa D..(Sisedi) , 8- Sroka P. Sieczka D.( Strumyk), Szczerba Ł.,(Sisedi), Barnowski M, Ciesielski J ( Śliwa), Kozielec T. (Drink Team) Zołnierczyk A., ( Metalic), Rubiś D. (Fc Drzewko) 7- Łabuda Piotr.(ZKS Jastrzębie), Styrczula A. .(Błękitni), Obrochta P. Molek W.(Skalni) ,Sroka Paweł (Freestyle),, Smoleń, ( Śliwa), 6- Kantor P (Fc Drzewko), Stępień Ł(Old Boys),) ,Solarczyk. ( Śliwa), Sęk A. Łabuda P.(Koniówka) Bachleda D . (Błękitni)., Miętus M. Głąb M..(Strumyk), Kulawiak P. .(Victoria) Walkosz B.(Drink Team) 5- Tylka B. (Stolarze),. Chraca Sz.(ZKS),. ,Staszel P. Zubek M. .(Victoria) Rzepka M, .(Old Boys) Papierz P.,(Metalic), Haberny F. (Koniówka), Długa M. (Freestyle) 4-, Kajmowicz P.(Fc Drzewko) ,Walkosz P. Wojtarowicz , Stopka M. (Drink Team) Kolbrecki S(Błękitni) Miętus P, Kwak J (Strumyk), Zep P .Bednarz Ł.(Skalni) Madziar M..(Sisedi) , Szczepaniak J. .(Śliwa), Fudala S. Jabloński A. (Old Boys) 3- Chlebek A.(Metalic), , Łabuda Paweł (ZKS Jastrzebie), Sroka Piotr , Knapczyk.(Freestyle), Tomczak (Victoria) Czepiel T. Lenart A. (Drink Team)., Molek S...( (Strumyk), Rak P.(Blękitni), Chraca M. Tylka S Wala T. Zachwieja E...( Stolarze), Miętus P,. Staszel P. Obrochta A. (Skalni), . Sowa R. (FC Drzewko), Kulig J.(Old Boys),Malacina M. .(Śliwa), 2- Jarończyk M. , Sieczka M.(Old Boys) , Rogożiński .(Śliwa), Fiedor P..( Victoria), Lenart M.(Freestyle) ,Zięba M. (Koniówka), Jasiński M.(Metalic) ,Stopka Sz .(ZKS Jastrzębie), Lenart M. (Jastrzębie) Sulka A. Kwak K. (Strumyk) ,Kmin .(Skalni)
1- Szeliga M. Domalik Łaś R. (Victoria), Leja K.. Sęk K. (Koniówka), Bartyzel J., Pena J.(Profil) , Obyrtacz P.,.(FC Drzewko), Kalec A Babicz G .Wiśniecki M. (ZKS Jastrzębie), Miętus M. Hajda R (Skalni) Miętus S.(Skalni) Folfas A.(Błękitni),. Zgama A.(Fc Drzewko) , Maśnica W. (Drink Team) Dzielski(Freestyle) Rebidas K. (Strumyk) M. .Szczerba M. ,Czepiel R. (Sisedi) , Cikowski P. (Fc Drzewko) , .
Samobojcze: 2-Leja K.(Koniówka) 1-Sroka P.-1(Strumyk),Miętus M. ,Obrochta A. (Skalni),Federak Jędraszczak (Sisedi), Gęza A. ,Kantor P. (Fc Drzewko), Kantor B. Gruszka S. (Metalic), Zachwieja E.(Profil) Tomczak P. (ZKS Jastrzębie),Bednarz A. (Skalni), Łabuda Paweł (ZKS Jastrzębie),Jarończyk M.(Old Boys) Pańszczyk T. (Błękitni), Szwajnos M. Sęk K. (Koniówka),
Następna Kolejka:
20.01.08. 1. 16:15 Błękitni-Skalni 2. 17:15 Freestyle-Old Boys 3. 18:15 Strumyk-Koniówka
21.01.08. 4. 18:15 Drink Team-Victoria 5. 19:15 Sisedi-ZKS Jastrzębie 6. 20:15 Profil-Metalic 7. 21:15 Śliwa- FC Drzewko
|