Czarnodunajecka halówka amatorów nabiera coraz bardziej tempa . Po 10 i 11 kolejce liderem jest drużyna Błękitnych, która do tej pory zgromadziła 33 pkt, Drugie miejsce zajmuje Metalic z 30 pkt a na trzecim miejscu znajdują się pilkarze Profilu , którzy odstają od czołowki - mają 24 pkt. na kolejnych pozycjach uplasowali się Strumy, Old Boys , Freestyle, Drink Team, Śliwa Team. Sisedi, Koniówka, Victoria.ZKS Jastrzebie, Skalni i FC Drzewko
Ponad 30 bramek na koncie ma trzech zawodników. Królem Strzelców jest Cholewa z Błekitnych, który zdobył 37 bramek, drugą pozycję zajmuje Szwajnos z Koniówki 33 golea na trzeciej pozycji ulokował się St Bandyk z Old Boys 31 goli.
Wyniki
20.01.2008
Błękitni-Skalni 3:0 v.o Bramki: Błękitni - Skalni –
Freestyle-Old Boys 10:2 (3:2) Bramki : Freestyle –Zmarzlinski 3, Cikowski 5, Knapczyk 2 Old Boys – Bandyk 2
Strumyk- Koniówka 5:4 (1:2) Bramki: Strumyk – Kwak K. 2, Sroka P.1, Miętus M. 2 Koniówka – Szwajnos 3, Sęk A.1
21.01.2008
Drink Team-Victoria 11:7 (5:2) Bramki ; Drink Team – Wojtarowicz 2, Lenart A.1, Walkosz B.1,Kozielec M.3, Walkosz P.3 Kozielec T.1 Victoria – Tomcak P.1, Staszel P.3, Zubek M.2, Łaś P.1
Sisedi-ZKS Jastrzębie 11:6 (4:2) Bramki : Sisedi – Szczerba Ł. 3, Mierzwa D.1, Madziar J.4, Czepiel R.1, Szczerba A.1 Łabuda J,(sam.) ZKS Jastrzębie- Łabuda Piotr 3, Lenart M.1, Szczerba A.(sam)
Profil- Metalic 7:10 (2:5) Bramki : Profil – Dzielawa K.1, Koper 1,Chraca M.1, Tylka S.2, Szafraniec 2 Metalic – Rwicki 4, Żołnierczyk 2, Papier 1, Długopolski 2, Chlebek A.1
Śliwa- FC Drzewko 13:7 (6:2) Bramki: Śliwa – Smoleń 3, Pisarski 3, Słodyczka 3, Siemek 1, Barnowski 2, Ciesielski 1 Fc Drzewko - Zgama M.3, Zgama A.2, Sowa R. 1 Szczepaniak 1 (sam.)
27.01.08
Śliwa- Koniówka 7:22 (5:6) Bramki: Śliwa- Słodyczka 4, Pisarski 1, Smoleń 2 Koniówka- Szwajnos M. 9, Sęk A. 7, Haberny F.4, Sęk K. 1, Łabuda P. 1
Freestyle- Drink Team 6:10 (1:6) Bramki: Freestyle- Dzielski M. 2, Cikowski T.1, Knapczyk 1, Zmarzlinski Sz. 2 Drink Team- Wojtarowicz 2, Walkosz P. 2, Walkosz B.1, Kozielec M. 4, Kozielec T.1 Błękitni- Victoria 12:0 (4:0) Bramki: Błękitni- Pańszczyk 5, Styrczula K.2, Cholewa D. 2, Gewont 1, Topór W.2 Victoria -
28.01.08
Strumyk- ZKS Jastrzębie 3:2 (1:0) Bramki: Strumyk- Kwak K.2, Sroka P.1 ZKS Jastrzębie- Skupień D. 1, Łabuda J. 1
Profil- Sisedi 14 :9 (10:4) Bramki: Profil- Szafraniec 3, Bartyzel 1, Tylka S. 2, DzielawaK. 5, Pena 1, Koper 1 Madziar M.(sam) Sisedi- Madziar J.5, Szczerba Ł 1
Metalic-Old Boys 8;5 (3:1) Bramki: Metalic- Jasiński 3, Papierz 2, Kantor B. 2, Żołnierczyk A.1 Old Boys- Bandyk S.3, Pawlak A.1, Kulig J. 1
Skalni- FC Drzewko – przełożony na 03.02.2008 Bramki: Skalni- FC Drzewko-
Tabela:
L.P. |
Drużyna |
MECZE |
PKT |
BRAMKI |
1. |
Błękitni |
11 |
33 |
145-34 |
2. |
Metalic |
11 |
30 |
117-53 |
3. |
Profil |
11 |
24 |
88-73 |
4. |
Strumyk |
11 |
21 |
53-48 |
5. |
Old Boys |
11 |
21 |
80-76 |
6. |
Freestyle |
11 |
18 |
92-61 |
7. |
Drink Team |
11 |
18 |
66-61 |
8. |
Śliwa Team |
11 |
18 |
89-91 |
9. |
Sisedi |
11 |
18 |
67-105 |
10. |
Koniówka |
11 |
15 |
81-78 |
11. |
Victoria |
11 |
6 |
39-89 |
12. |
ZKS Jastrzębie |
11 |
3 |
47-88 |
13. |
Skalni |
10 |
3 |
43-90 |
14. |
FC Drzewko |
10 |
0 |
40-108 |
Najlepsi strzelcy: 37- Cholewa (Błękitni) 33- Szwajnos M.(Koniówka), 31- Bandyk St (Old Boys), 29- Topór W.(Błękitni) 27- Madziar J.(Sisedi) 25- Cikowski T .(Freestyle), Dzielawa K.(Stolarze 24- Styrczula K.(Błękitni), 23- Gruszka St.,(Metalic) , 22- Rawicki Z. (Metalic), 20- Zmarzliński Sz. .(Freestyle), Szafraniec A .(Stolarze), 19-, Kozielec M.(Drink Team), 18- 17- Łabuda J. (ZKS Jastrzębie), 16- Pisarski . (Śliwa), Pańszczyk T.(Błękitni) 15- Długopolski B. ( Metalic), Koper K. (Stolarze), Słodyczka W..( Śliwa), Szczerba Ł.,(Sisedi), 14- Pankow P..(Freestyle), Sęk A. .(Koniówka) 13- Urbański J. ( Metalic),, Haberny T. (Koniówka), 12- Smoleń, (Śliwa), 11- Turski T.(Old Boys), Mroczkowski St.(Metalic), Zołnierczyk A., ( Metalic), 10-, Łaś P.(Victoria), Mierzwa D..(Sisedi) Łabuda Piotr.(ZKS Jastrzębie), Siemek R. , Barnowski M ( Śliwa), Sroka P .( Strumyk), Kozielec T. (Drink Team), Gewont J. (Błękitni). 9- Głowacz J. (Old Boys), Stopka S,(Fc Drzewko) Ciesielski J ( Śliwa), Walkosz P. Wojtarowicz (Drink Team) Tylka B.(Skalni), Haberny F. (Koniówka), 8- Sieczka D., Miętus M.( Strumyk), Rubiś D. (Fc Drzewko) Walkosz B. (Drink Team) Papierz P.,(Metalic), 7- Styrczula A. .(Błękitni), Obrochta P. Molek W.(Skalni) ,Sroka Paweł (Freestyle) Zubek M. .(Victoria) Łabuda P.(Koniówka) Tylka S. . (Stolarze),. 6- Kantor P (Fc Drzewko), Stępień Ł(Old Boys),) ,Solarczyk. ( Śliwa), Staszel P. (Skalni), Bachleda D . (Błękitni).,. Głąb M. Kwak K.(Strumyk), Kulawiak P. .(Victoria), Knapczyk.( (Freestyle) 5- Tylka B .,. (Stolarze),. Chraca Sz.(ZKS),. ,Staszel P. Rzepka M, .(Old Boys), Jasiński M.(Metalic) Długa M. ( (Freestyle) 4-, Kajmowicz P.(Fc Drzewko) , Stopka M. Lenart A. (Drink Team), Kolbrecki S .(Błękitni) Chlebek A.(Metalic), Fudala S. Jabloński A. (Old Boys) Tomczak (Victoria) Chraca M. .( Stolarze), Miętus P, Kwak J. (Strumyk), Zep P .Bednarz Ł.(Skalni) Madziar M..(Sisedi) , Szczepaniak J. .(Śliwa), Sowa R. (FC Drzewko), Kulig J.(Old Boys) 3-, Łabuda Paweł (ZKS Jastrzebie), Sroka Piotr , (Freestyle), Czepiel T. (Drink Team)., Molek S..( (Strumyk), Rak P.(Blękitni), Wala T. Zachwieja E...( Stolarze), Miętus P,. Obrochta A. (Skalni), Malacina M. .(Śliwa), Lenart M. (Jastrzębie) .Zgama M. Zgama A. (Fc Drzewko) Dzielski (Freestyle) 2- Jarończyk M. , Sieczka M.(Old Boys) , Rogożiński .(Śliwa), Fiedor P..( Victoria), Lenart M.(Freestyle) ,Zięba M. Sęk K. (Koniówka), ,Stopka Sz .(ZKS Jastrzębie), Sulka A. (Strumyk) ,Kmin .(Skalni) Czepiel R. (Sisedi) Bartyzel J., Pena J.(Profil), Kantor B.(Metalic) 1 -Szeliga M. Domalik Łaś R. (Victoria), Leja K... (Koniówka), Obyrtacz P.,.(FC Drzewko), Kalec A Babicz G .Wiśniecki M. (ZKS Jastrzębie), Miętus M. Hajda R (Skalni) Miętus S.(Skalni) Folfas A.(Błękitni),. , Maśnica W. (Drink Team) Rebidas K. (Strumyk) M. .Szczerba M. , (Sisedi) , Cikowski P. (Fc Drzewko) Skupień D.(ZKS Jastrzębie) Pawlak A. (Old Boys)
Samobojcze: 2-Leja K.(Koniówka) 1-Sroka P.-1(Strumyk),Miętus M. ,Obrochta A. (Skalni),Federak Jędraszczak, Szczerba A (Sisedi), Gęza A. ,Kantor P. (Fc Drzewko), Kantor B. Gruszka S. (Metalic), Zachwieja E.(Profil) Tomczak P. Łabuda J (ZKS Jastrzębie),Bednarz A. (Skalni), Łabuda Paweł (ZKS Jastrzębie) ,Jarończyk M.(Old Boys), Pańszczyk T. (Błękitni), Szwajnos M. Sęk K. (Koniówka),. Szczepaniak( Śliwa) Madziar M. (Sisedi)
TERMIN 12
03.02.08.
1. 16:15 Skalni-Victoria 2. 17:15 Freestyle-Błękitni 3. 18:15 Śliwa-ZKS Jastrzębie 04.02.08.
4. 18:15 Profil-Strumyk 5. 19:15 Metalic-Drink Team 6. 20:15 Old Boys-Sisedi
|