W niedzielne (2 III ) popołudnie odbyły się finałowe mecze czarnodunajeckiej halówki amatorów Mistrzem Ligi został zespół Metalik a najlepszym strzelcem Stanisław Bandyk z Old Boys Podczerwone.
W galerii fotoreportaż z rozgrywek !!!
W tej galerii fotoreportaż z zakończenie przesłany przez Macieja Lenarta.!!!!!
Wszystkie mecze były bardzo emeocjonujące ale mecz o 3 miejsce i finałowy przyniosły najbardziej nieoczekiwane zakończenia. Mecz o trzecie miejsce rostrzygnęły dopiero rzuty karne. Właśnie w nich Strumyk pokonał Old Boys Podczerwone po wyniku 5-5 w przepisowym czasie gry. W finale Metalik pokonał faworyta ligi Błękitnych, którzy ulegli piłkarzom z Czarnego Dunajca 5-1 . Najlepszym strzelcem został Stanisław Bandyk z Old Boys Podczerwone, najlepszym zawodnikiem Zbigniew Rawicki, najlepszym bramkarzem Marek Czyż a najstarszym piłkarzem Antoni Chlebek. Dyplomy i puchary wręczały Panie : przewodniczaca Rady Gminy Beata Palenik i Izabela Łęcka a szczególne podziekowania organizatorzy składaja Wójtowi Gminy Czarny Dunajec Panu Józefowi Babiczowi za pomoc finasową, ufundowanie pucharów oraz uświetnienie swoją obecnością imprezy.Życzliwość i bezinteresowna pomoc Gospodarza Gminy jest dla organizatorów i uczestników rozgrywek świadectwem troski o zdrowy i aktywny tryb życia lokalnej społeczności
Finały-niedziela 02.03.2008
Wyniki
W razie remisu o zwycięstwie decydowały rzuty karne (3) –dotyczy drużyn 1-8
Fc Drzewko – Victoria 1:16 (0:8) Bramki- Fc Drzewko- Zgama A. 1 Victoria- Łaś a.3, Zubek M. 4, Tomczak P.3 , Staszel P. 4, Kulawiak P. 2
Sisedi – Skalni 5:7 (1:4) Bramki- Sisedi- Madziar J. 1, Mierzwa D. 3, Szczerba A. 1 Skalni- Biela M.1 , Obrochta A.1 , Tylka B. 2, Molek W. 1, Miętus M.2
o miejsca 7-8 Koniówka - Profil 6:9 (3:5) Bramki- Kniówka- Szwajnos 2, Sroka K. 2, Zięba M. 1, Łabuda P. 1, Profil- Czyż M. 1, Koper 3, Bartyzel 1, Szafraniec 1 , Zachwieja 2, Leja K. (sam.)
o miejsca 5-6 Drink Team – Freestyle 3:5 (2:2) Bramki- Drink Team- Kozielec M. 3 Freestyle- Długa M. 1, Cikowski T. 3, Pankow P.1
o miejsca 3-4 Strumyk - Old Boys 5:5 (2:2) rzuty karne 2:0 Bramki- Strumyk- Sieczka D.2, Sroka P.1, Kwak K. 2, Old Boys- Bandyk S. 3, Kulig J.1, Głowacz J. 1 - rzuty karne Strumyk –Kwak K. 1, Sieczka D. 1 - Old Boys –Bandyk 0, Głowacz 0
o miejsca 1-2 Metalic – Błękitni 5:1 (4:10) Bramki- Metalic- Kantor B. 2, Papierz P.1, Żołnierczyk A. 1, Urbański 1 Błękitni- Rak P. 1
Miejsca 1-8
1. Metalic 2. Błękitni 3. Strumyk 4. Old Boys 5. Freestyle 6. Drink Team 7. Profil 8. Koniówka
Miejsca 9-11
L.P |
Nazwa drużyny |
Mecze |
pkt |
bramki |
9 |
ŚLIWA TEAM |
2 |
6 |
29-10 |
10 |
VICTORIA |
2 |
3 |
22-13 |
11 |
FC DRZEWKO |
2 |
0 |
5-33 |
Miejsca 12-14
L.P |
Nazwa drużyny |
Mecze |
pkt |
bramki |
12 |
SKALNI |
2 |
6 |
16-10 |
13 |
ZKS JASTRZĘBIE |
2 |
3 |
8-9 |
14 |
SISEDI |
2 |
0 |
5-10 |
Najlepsi strzelcy
47- Bandyk St. (Old Boys), 45- Cholewa D. (Błękitni) Cikowski T .(Freestyle),- 42- Szwajnos M.(Koniówka), 40- Topór W.(Błękitni), 33- Styrczula K.(Błękitni), Barnowski M ( Śliwa), Madziar J.(Sisedi) Dzielawa K .(Stolarze) 27- Pisarski . (Śliwa), 25- Zmarzliński Sz. .(Freestyle), Kozielec M.(Drink Team), 24- Rawicki Z. (Metalic), 23- Gruszka St.,(Metalic) , Szafraniec A. (Stolarze), Koper K. (Stolarze), 21- Słodyczka W. ( Śliwa), 20- Pańszczyk T. (Błękitni), 19-, Długopolski B. ( Metalic), Sęk A.(Koniówka) 18- Łabuda J. (ZKS Jastrzębie), ,Smoleń, (Śliwa), Zubek M. (Victoria), Pankow P..(Freestyle), 17- Sroka P.( Strumyk), 16- Szczerba Ł., (Sisedi), Walkosz P. (Drink Team) Mroczkowski St.(Metalic), Łabuda Piotr.(ZKS Jastrzębie), Kulawiak P. . (Victoria), 15- Miętus M. Kwak K. ( Strumyk), Chraca Sz.(ZKS), Urbański J. Zołnierczyk A ( Metalic), Mierzwa D..(Sisedi) 14-.,, Zep P ..(Skalni), 13- Haberny T. (Koniówka), Turski T.(Old Boys), Stopka S,(Fc Drzewko) Wojtarowicz (Drink Team), Zgama A. (Fc Drzewko). Głowacz J. (Old Boys), Tylka B (Skalni),, 12- Gewont J. (Błękitni). Haberny F. (Koniówka), Staszel P..( (Victoria) Rak P..(Błękitni), Głąb M., Sieczka D (Strumyk) 11- Łaś P.(Victoria), Obrochta P. (Skalni),, Tomczak..( (Victoria) 10-Siemek R. Ciesielski J, Solarczyk. ( Śliwa), Kozielec T. (Drink Team). Kulig J. (Old Boys), 9- Bachleda D.(Błękitni) Malacina M. .(Śliwa), Papierz P. (Metalic), Molek W .(Skalni) 8- Rubiś D. (Fc Drzewko) Walkosz B. (Drink Team). Bednarz Ł (Skalni) Długa M. (Freestyle) - Wala T. (Stolarze),. Łabuda P.(Koniówka) 7-Styrczula A.(Błękitni) ,Sroka Paweł, (Freestyle) , Jasiński M. (Metalic), Łaś A. (Victoria), Tylka S. Tylka B (Stolarze),. Rzepka M.(Old Boys),. 6-Kantor P. (Fc Drzewko), Stępień Ł .(Old Boys) . Knapczyk.( (Freestyle), Szczepaniak J.(Śliwa), Obrochta A. (Skalni), Zachwieja E.( Stolarze), 5- Jabloński A..(Old Boys), Lenart A. (Drink Team), Kajmowicz P .(Fc Drzewko) Kantor B.(Metalic), Miętus P. Kwak J (Strumyk), Fudala S. (Old Boys), Kmin .(Skalni) 4-, Stopka M. Kolbrecki S .(Błękitni) Chlebek A.(Metalic) Pęksa, Skupień D (ZKS) Miętus M .(Skalni) Chraca M.( Stolarze), Sroka Piotr ,Dzielski M. Lenart M..(Freestyle), Czepiel T. (Drink Team), Molek S. (Strumyk), Madziar M..(Sisedi) , Sowa R. (FC Drzewko), Lenart M. (Jastrzębie) Zgama M. (Fc Drzewko), 3- Łabuda Paweł (ZKS Jastrzebie), Miętus P .(Śliwa), Jarończyk M. (Old Boys) Mateja P. (Victoria) Sęk K. Zięba M (Koniówka), Pena J. Bartyzel J., (Profil) Sulka A. (Strumyk), 2-, Sieczka M.(OldBoys), Rogożiński, Kwaśniowski (Śliwa), Fiedor P.( Victoria),. Stopka Sz . Babicz G (ZKS Jastrzębie), Folfas A.(Błękitni) Czepiel R. (Sisedi) ,Sroka K. 2 (Koniówka) 1 -Szeliga M. Domalik Łaś R . (Victoria), Leja K.(Koniówka), Obyrtacz P.,.(FC Drzewko), Kantor Ł(Strumyk) Pawlak A. (Old Boys) Kalec A.Wiśniecki M. (ZKS Jastrzębie), . Hajda R , Miętus S. Mateja D..(Skalni) Maśnica W. (Drink Team) , Rebidas K. (Strumyk) M. .Szczerba M. , (Sisedi) , Cikowski P. ( Fc Drzewko) Czyż M. (Profil) Szczerba A. (Sisedi )
Samobojcze 3- Leja K.(Koniówka) 2- Zachwieja E.(Profil),Dzielski (Freestyle) Gęza A. (Fc Drzewko), 1-Sroka P.1(Strumyk),Miętus M. ,Obrochta A. (Skalni),Federak , Jędraszczak , Szczerba A (Sisedi), ,Kantor P. (Fc Drzewko), Kantor B. Gruszka S. (Metalic), Rawicki Z..(Metalic),Tomczak P. Łabuda J (ZKS Jastrzębie),Bednarz A. (Skalni), Łabuda Paweł Babicz G. (ZKS Jastrzębie),Jarończyk M.(Old Boys), Pańszczyk T. (Błękitni), Szwajnos M.. Sęk K. (Koniówka),.Szczepaniak( Śliwa) Madziar M. (Sisedi).Cholewa(Błękitni) Barnowski (Śliwa) Chlebek A.(Metalic)
Rzuty karne (dotadatkowe) w fazie play off nie są zaliczane do statystyki ” najlepszy strzelec”
Najlepszy strzelec – Bandyk Stanisław Najlepszy zawodnik – Rawicki Zbigniew Najlepszy bramkarz- Czyż Marek Najstarszy zawodnik- Chlebek Antoni
|