START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Piłka różne
VII Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej - klasy 4
 dodano: 29 Marca 2008    (źródło: tekst fot Hanna Kardaś)

strona: 1/2
1 2 

W marcu w sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano ostatni z serii turniejów dla zakopiańskich szkół podstawowych. Tym razem zagrały klasy 4 walcząc o tytuł VII Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej klas 4.
 W galerii fotoreportaż Hanny Kardaś z turnieju!!!!



W turnieju – eliminacje, finały - zagrały reprezentacje zakopiańskich szkół podstawowych: SP 1, SP 2, SP 3, SP 4 i SP 9.
Do finału, zakwalifikowały się cztery szkoły: „jedynka”, „dwójka”, „czwórka” i „dziewiątka”.
Po rozegraniu spotkań finałowych Mistrzostwo Zakopanego klas 4 w halówce wywalczyła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem.

Spośród grających wyłoniono również:
najlepszego piłkarza Bartłomiej Bachleda /SP 9/
najlepszego bramkarza Bartosz Bryjak /SP 9/
najlepszego technika Krzysztof Murańka /SP 2/
   Artur Gąsienica Daniel /SP 4/
króla strzelców  Paweł Bachleda Baca /SP 9/ - 7 bramek w turnieju

Głównym organizatorem serii turniejów jest Janusz Wiercioch /UKS Dwójka/. W realizacji tej inicjatywy wspomagają go p. Zofia Kiełpińska szefowa Wydziału Edukacji Turystyki i Sportu, UM Zakopane oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2.
Uczestnicy, opiekunowie i organizatorzy turnieju serdecznie dziękują wszystkim, dzięki którym mógł on dojść do skutku.


KOŃCOWA TABELA TURNIEJU
1.    SP 9 3 7 12 5
2.     SP 2 3 4 6 6
3.     SP 4 3 4 7 10
4.     SP 1 3 1 4 8


WYNIKI SPOTKAŃ:
SP 1  - SP 4   2 : 3
bramki:
SP 1 Jan Ustupski 1, Kamil Wszołek 1
SP 4 Artur Gąsienica Daniel 3

SP 9  - SP 2   4 : 1
bramki:
SP 9 Paweł Bachleda Baca 2, Bartłomiej Bachleda 1, Jakub Fryzowicz 1
SP 2 Krzysztof Murańka 1

SP 1  - SP 2   0 : 3
bramki:
SP 1 ---
SP 2 Krzysztof Murańka 3

SP 4  - SP 9   2 : 6
bramki:
SP 4 Andrzej Skupień 2
SP 9 Paweł Bachleda Baca 5, Bartłomiej Bachleda 1

SP 2  - SP 4   2 : 2
bramki:
SP 2 Mariusz Bafia 1, Krzysztof Murańka 1
SP 4 Artur Gąsienica Daniel 1, Andrzej Skupień 1

SP 1  - SP 9   2 : 2
bramki:
SP 1 Kamil Wszołek 1, Jakub Knapik 1
SP 9 Bartłomiej Bachleda 2


SKŁADY DRUŻYN 

Szkoła Podstawowa nr 9

Paweł Bachleda Baca
Bartłomiej Bachleda
Bartosz Bryjak
Jakub Fryzowicz
Mateusz Gąsienica Kotelnicki
Dawid Stoch
Jakub Przeklasa
Mateusz Stachoń
Mateusz Lichota
Krzysztof Łukaszczyk
Jan Zwijacz
Opiekun: Hanna Kardaś

Szkoła Podstawowa nr 2

Krzysztof Murańka
Mariusz Bafia
Krzysztof Kukos
Szymon Zieliński
Jacek Ustupski
Michał Kadłub
Opiekun: Janusz Wiercioch

Szkoła Podstawowa nr 4
Kamil Topór
Artur Gąsienica Daniel
Marek Gut
Andrzej Skupień
Jakub Skowyra
Damian Migiel
Michał Pawlikowski
Krzysztof Pawlikowski
Jakub Gąsienica
Opiekun: Ireneusz Kubin

Szkoła Podstawowa nr 1
Kamil Wszołek
Jan Ustupski
Mateusz Kasprzycki
Jacek Lasiak
Jakub Knapik
Sebastian Galica






Najlepsi
SP 9

SP 2
SP 4


strona: 1/2
1 2 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3803



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021