START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
MIEDZYSZKOLNY TURNIEJ - „DWA OGNIE” 2008 Eliminacje - chłopcy
 dodano: 2 Maja 2008    (źródło: tekst Fot Hanna Kardaś)

Wtorek 29 kwietnia był drugim dniem eliminacji turnieju w „dwa ognie usportowione” w ramach Dni Sportu Szkolnego. Tym razem o wejście do finałowej czwórki walczyli chłopcy. Mecze rozgrywano podobnie jak dzień wcześniej w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Zakopanem na Harendzie. Wzięło w nich udział 12 drużyn ze szkół podstawowych Powiatu Tatrzańskiego. 
 
W galerii kilka fot Hanny Kardaś z eliminacji chłopców!!!



Organizatorem turnieju jest Wydział Edukacji, Turystyki i Sportu UM Zakopane i Hanna Kardaś – nauczycielka SP 9 Zakopane.
Turniej rozegrano w czterech grupach po trzy drużyny w każdej, w których grano systemem „każdy z każdym”. Zwycięzcy grup SP 5 Zakopane, SP Nowe Bystre, SP Kościelisko i SP 9 Zakopane zagrają w finale, który odbędzie się 6 maja o godz. 11.00.
Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych grupach i składy drużyn.

Grupa I
Miejsca po rozegraniu gier eliminacyjnych:
1. Szkoła Podstawowa nr 5 Zakopane
2. Szkoła Podstawowa Suche
3. Szkoła Podstawowa nr 4 Zakopane

Wyniki meczy:
SP 4  - SP Suche  27 : 31
SP 4  - SP 5   29 : 32
SP 5  - SP Suche  24 : 22


Składy drużyn:
SP 5 Zakopane:
Grzegorz Piątek, Szymon Filar, Adrian Rejdych, Maks Chmielarczyk, Mateusz Zwijacz, Mateusz Zapała, Adrian Smolik, Michał Domalik, Kamil Leśniak, Jakub Witos, Mateusz Budz, Bartłomiej Ziach, Kamil Styrczula, Paweł Śliwa, Filip Jaworski, Karol Moniczewski, Piotr Wysłouch, Piotr Kaczmarek

Opiekun: Andrzej Skrobot
SP Suche
Opiekun: Małgorzata Mitan
SP 4 Zakopane:
Artur Gąsienica, Paweł Gut, Jakub Gąsienica, Marek Bukowski, Marcin Milan, Łukasz Gut, Karol Bachleda, Mateusz Migiel, Mateusz Pawlikowski

Opiekun: Maria Kalinowska

Grupa II
Miejsca po rozegraniu gier eliminacyjnych:
1. Szkoła Podstawowa Nowe Bystre
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Zakopane
3. Szkoła Podstawowa Stasikówka

Wyniki meczy:
SP N.Bystre - SP Stasikówka 27 : 25
SP 2  - SP Stasikówka 27 : 25
SP 2  - SP N. Bystre  20 : 30


Składy drużyn:
SP Nowe Bystre
Opiekun: Marcin Dyląg / Maciej Haras
SP 2 Zakopane
Opiekun: Janusz Wiercioch
SP Stasikówka
Opiekun: Bożena Szybkowska

Grupa III
Miejsca po rozegraniu gier eliminacyjnych:
1. Szkoła Podstawowa Kościelisko
2. Szkoła Podstawowa nr 1 Biały Dunajec
3. Szkoła Podstawowa nr 1 Zakopane

Wyniki meczy:
SP Kościelisko - SP Biały Dunajec  29 : 24
SP 1   - SP Biały Dunajec  25 : 26
SP Kościelisko - SP 1    30 : 23


Składy drużyn:
SP Kościelisko
Opiekun:
SP 1 Biały Dunajec
Krzysztof Dżoku, Bartłomiej Rzepka, Paweł Joniak, Michał Sobański, Mateusz Bryjak, Marcin Sichelski, Grzegorz Pawlikowski, Janusz Joniak, Łukasz Bryjak, Marcin Borkowski, Kamil Chowaniec, Dawid Marusarz

Opiekun: Bartłomiej Dębicki
SP 1 Zakopane
Wiktor Włodarczyk, Jacek Lasiak, Szymon Palka, Filip Bołoz, Wiktor Gawlik, Jakub Dembowski, Adam Pawlik, Michał Stec, Marcin Włoch, Albert Palka, Damian Gąsienica Józkowy

Opiekun: Włodzimierz Cachro

Grupa IV
Miejsca po rozegraniu gier eliminacyjnych:
1. Szkoła Podstawowa nr 9 Zakopane
2. Szkoła Podstawowa Poronin
3. Szkoła Podstawowa nr 3 Zakopane

Wyniki meczy:
SP 9  - SP 3   37 : 21
SP Poronin - SP 3   28 : 15
SP Poronin - SP 9   29 : 42


Składy drużyn:
SP 9 Zakopane:
Bartosz Gąsienica Laskowy, Michał Pańszczyk, Marcin Stoch, Tomasz Hagowski, Jędrzej Przeklasa, Sebastian Żur, Mateusz Walkosz, Mateusz Gut, Krystian Tokarz, Jakub Walkosz, Grzegorz Zając, Paweł Bachleda Baca, Bartłomiej Bachleda, Bartosz Bryjak, Mateusz Stachoń, Jakub Przeklasa, Mateusz Gąsienica Kotelnicki

Opiekun: Hanna Kardaś
SP Poronin
Michał Skupień, Krzysztof Malacina, Karol Chowaniec, Grzegorz Grela, Kamil Strama, Mateusz Topór, Marcin Mrugała, Konrad Iwaniec, Damian Skupień

Opiekun: Grzegorz Wiercioch
SP 3 Zakopane
Opiekun: Iwona Klimek



SP 5 Zakopane
SP 9 Zakopane

SP Nowe Bystre
SP Kościelisko


«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    7065



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021