30 listopada i 1 grudnia rozegrane zostały spotkania 3 kolejki czarnodunajeckiej halówki amatorów. W pierwszej lidze na prowadzeniu w dalszym ciągu utrzymują się piłkarze Metalic. Tuż za nimi Freestyle a na trzeciej pozycji Strumyk.W drugiej lidze nastąpiła zmiana. Na pierwszą pozycję awansowała po zwycięskim spotkaniu z Śliwą drużna Bielanki , Handzel zajmuje drugie miejsce a na trzecim uplasował się zespół Śliwy.
WYNIKI I LIGA z terminu 30.11.2008 r.
1. Old Boys - Profil 5 : 5 (1 : 2) Bramki: Old Boys: Turski 2,Obrochat 1,Bafia 1, Studencki - Stopka 1. Profil: Głowacz 2,Szafraniec 2, Papierz 1
2. Błękitni - Freestyle 6 :7 (2 :2) Bramki: Błękitni: Kolbrecki 3, Gewont 2, Styrczula K. 1. Freestyle: Cholewa 2, Długa 1, Pankow 1, Knapczyk 1, Lenart 1,Zubek 1.
3. Strumyk - Konikówka 8 : 7 (2 : 3) Bramki: Strumyk : Kwak K. 4, Potrząsaj 1, Sieczka 1, Sulka 1. Konikówka: Szwajnos Mat. 4, Szwajnos Mar. 2, Potrząsaj 1 (sam).
4. Metalika - Drink Team 2 : 1 ( 1 : 1) Bramki: Metalika: Rawicki 1, Mroczkowski1. Drinkt Team: Wojtarowicz 1.
TABELA
|
Nazwa zespołu |
Mecze |
Pkt |
Bramki |
1. |
Metalic |
3 |
9 |
23 - 9 |
2. |
Freestyle |
3 |
9 |
19 - 11 |
3. |
Strumyk Stare Bystre |
3 |
6 |
18 - 15 |
4. |
Profil Stolarze Cz. Dunajec |
3 |
4 |
12 - 17 |
5. |
Błękitni Podczerwone |
3 |
3 |
23 - 21 |
6. |
Drink Team Załuczne |
3 |
3 |
13 - 13 |
7. |
Oldboys Podczerwone |
3 |
1 |
11 - 21 |
8. |
Koniówka |
3 |
0 |
22 -34 |
Najlepsi strzelcy : 7 - Szwajnos Mat. (Konikówka), Kolbrecki (Błękitni), Kwak K., (Strumyk), 6 - Długa (Freestyle), Szwajnos Mar. (Konikówka). 5 - Malacina , Madziar ,Jasiński( Metalic), 4 - Koper (Profil), Topór, Styrczula K. (Błękitni), Jarząbek (Konikówka), Mroczkowski ( Metalic), Potrząsaj (Strumyk), Stopka, (Załuczne), Zubek (Freestyle), 3- Sroka(Strumyk), Gewont (Błękitni), Kozielec M. (Załuczne), Pankow (Freestyle).Turski (Oldboys), Głowacz(Profil), 2 - Haberny, (Koniówka), Kozielec T. (Załuczne), Cholewa (Freestyle), Papierz, Wala ,Szafraniec (Profil), Styrczula W. Sasin (Błękitni), Obrochta , Studencki-Stopka (Oldboys). 1- Łukaszczyk, Sarna(Konikówka), , Styrczula A. (Błękitni), Kwak J. Głąb,Sieczka, Sulka (Strumyk), Batkiewicz , Walkosz P, Wojtarowicz , Lenart (Załuczne), ,Bafia ,Głowacz (Oldboys), Fiedor, Knapczyk, Lenart (Freestyle),Żołnierczyk, Rawicki , Ciesielski ( Metalic), Bramki Samobójcze : 1 - Szwajnos Mat. (Koniówka), Turski (Oldboys), Potrząsaj (Strumyk).
kolejne mecze zagrają 07-12-2008
14:00 STRUMYK-PROFIL STOLARZE 15:00 BŁĘKITNI-DRINK TEAM 16:00 KONIÓWKA-OLD BOYS 17:00 METALIC-FREESTYLE
WYNIKI II LIGA termin 01.12.2008 r.
1. Handzel - ZKS Jastrzębie 4 : 2 (3 : 1) Bramki: Handzel : Piątek 2, Truty J. 1, Kulig 1, Jastrzębie: Łabuda J. 1Łabuda P. 1.
2. Śliwa - Bielanka 8 : 9 (4 : 6) Bramki: Śliwa : Stoch 3, Barnowski 3,Bednarski 2. Bielanka: Lenart M. 4, , Pieczara 4, ,Papierz 1.
3. Skalni - Gruszka 16 : 9 (6 : 2) Bramki: Skalni: Molek 6, Zep 4, Bednarz 2, Obrochta 1, Kmin 1, Miętus 1,Kuzdak 1(sam) Gruszka : Bandyk 3, Krupa 1, Michalczak 1. 4. ZDZ - CZ. Dunajec - Szarotka 3 : 9 (1: 4) Bramki: ZDZ : Rawicki 1,Cikowski 1, Sobek 1. Szarotka: Gruszka 4, Stopka 2, Zięder 2, Kalfas 1.
Zaległe spotkanie 30.11.08r ZDZ - CZ. Dunajec - Bielanka 1 : 14 (1 : 6) Bramki: ZDZ : Ścisłowicz M. 1. Bielanka: Lenart P. 4, Zięba 4, Szewczyk 3, Chorąży B. 2,Papierz 1.
TABELA
|
Nazwa zespołu |
Mecze |
Pkt |
Bramki |
1. |
Bielanka.pl |
3 |
9 |
44 - 25 |
2. |
Handzel - Podszkle |
3 |
9 |
23 - 9 |
3. |
Śliwa Team |
3 |
6 |
27 - 10 |
4. |
Skalni - Stare Bystre |
3 |
6 |
35 - 31 |
5. |
Szarotka Chochołów |
3 |
3 |
24 - 23 |
6. |
ZKS Jastrzębie Załuczne |
3 |
3 |
19 - 18 |
7. |
Gruszka Team |
3 |
0 |
17 - 49 |
8. |
ZDZ Cz. Dunajec |
3 |
0 |
8 - 31 |
Najlepsi strzelcy :
13 - Zep (Skalni) 10 - Lenart M. (Bielanka), 9- Gruszka (Szarotka), Bednarski (Śliwa) 8 - Szafarski (Śliwa), Chraca (ZKS Jastrzębie), Molek (Skalni), 7 - Stoch, (Śliwa), Bandyk (Gruszka), 6 - Ciślak (Szarotka), Zięba (Bielanka), Barnowski (Śliwa), 5 - Lenart P., Pieczara, (Bielanka), Obrochta ( Skalni), 4 - Jabłoński (Handzel), Głowacz ,Michalczak (Gruszka), Bednarz, (Skalni), Zięder(Szarotka), 3 - Jaróg, Kusper D, Kulig, Truty J.(Handzel), Długopolski(ZKS Jastrzębie), Słodyczka, Gurgul (Śliwa), Szewczyk, ChorążyB, Papierz, (Bielanka), Ścisłowicz M. (ZDZ). 2 - Kubiniec, Solarczyk, (Śliwa), Piątek (Handzel) Szymusia, Łabuda P, Łabuda. (Jastrzębie), Zięba, (Bielanka), Stopka(Szarotka), KminP. (Skalni), Krupa, (Gruszka), 1 - Hełdak, Szeliga, Handzel, Żółtek (Handzel), Smoleń, Udziela (Śliwa),Bachleda, Falfa (Szarotka), Miętus (Skalni), Stopka, (ZKS Jastrzębie), Sobek, Cikowski, Rawicki, Cholewa, Stopka (ZDZ), Bramki Samobójcze: 1 - Smoleń( Śliwa), Styrczula, Kuzdak (Gruszka). Kantor (ZDZ), Chorąży B. (Bielanka), Kmin P (Skalni).
Następne mecze: 08 12. 08.
1. 18,00 Handzel – Bielanka.pl 2. 19,00 Szarotka – Skalni 3. 20,00 Śliwa Team - ZKS Jastrzębie 4. 21,00 Gruszka Team - ZDZ
|