START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga i Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Czarny Dunajec
5 kolejka Czarnodunajeckiej Halówki Amatorów.
 dodano: 16 Grudnia 2008    (źródło: Wyniki A. Chlebek Czarny Dunajec)

Po rozegraniu piątej kolejki  tabela pozostała bez zmian.  W pierwszej lidze na czele w dalszym ciągu  jest  Metalic ,a w II  lidze Hanzel Podszkle. W niedzielę i w poniedziałek strzelono łącznie  125 bramek w ośmiu meczach, Królem strzelców po 5 kolejce w I lidze  jest K. Kwak ( Strumyk) , który strzelił 16 bramek a w II lidze Zep (Skalni) z 20 bramkami dorobku.


WYNIKI I LIGA
z terminu   14.12.2008 r.


1.  Strumyk - Błękitni 7 : 12 (2 : 5)
       Bramki:
       Strumyk :  Kwak K. 4,   Potrząsaj 1, Sieczka 1 Gewont 1 (sam).
       Błękitni:  Topór 5, Kolbrecki 3, Styrczula K. 2, Gewont 2.

2. Profil - Drink Team  4 :6 (1 : 4)
       Bramki:
       Profil:   Konieczny 2,Głowacz 2..
       Drinkt Team:  Kozielec M. 2, Batkiewicz 2, Kozielec T. 1, Walkosz P.1.

3. Old Boys - Metalika 4 : 13 (2 : 6)
       Bramki:
      Old Boys: Studencki - Stopka 3, Rzepka 1.
       Metalika: Madziar 4, Malacina 3, Mroczkowski 2, Jasiński 2, Rawicki 1, Chlebek 1.

4. Konikówka - Freestyle 4 : 18 ( 2 : 4)
       Bramki:
       Konikówka:    Sarna 1, Łukaszczyk 1, Haberny T. 1, Haberny F 1.
       Freestyle:   Pankow 6, Długa 4, Knapczyk 3, Cholewa 2, Sroka 1, Zubek 1, Miętus 1 .

  TABELA:

Nazwa zespołu Mecze Pkt Bramki
1.    Metalic 5 13   41 : 18 
2.    Freestyle 5 13   42 : 20
3.    Strumyk Stare Bystre 5 9   40 : 31
4.    Błękitni Podczerwone 5 7   42 : 35
5.   Drink Team Załuczne 5 7   26 : 24
6.    Oldboys Podczerwone 5 4   21 : 39
7.    Profil Stolarze Cz. Dunajec 5 4   20 : 38
8.    Koniówka 5 0   31 : 58

 


Najlepsi strzelcy  :
16 - Kwak K. (Strumyk),
12 - Długa (Freestyle), Kolbrecki (Błękitni),
11 - Malacina ( Metalic),
10 - Pankow (Freestyle),
9 - Madziar ( Metalic), Potrząsaj(Strumyk), Topór, (Błękitni), 
8 - Szwajnos Mar. (Konikówka), Styrczula K. (Błękitni), Jasiński( Metalic),
7 - Szwajnos Mat. (Konikówka), Mroczkowski ( Metalic), Studencki-Stopka (Oldboys).
6 - Kozielec T. (Załuczne),
5 - Obrochta (Oldboys), Zubek (Freestyle), Sieczka (Strumyk), Gewont (Błękitni), Kozielec M. (Załuczne),
     Cholewa (Freestyle), Głowacz (Profil),
4 - Koper, Konieczny (Profil), Jarząbek (Konikówka), Stopka, (Załuczne), Haberny F. , (Koniówka) Sroka 
     (Strumyk), Turski (Oldboys), Knapczyk (Freestyle),
3 - Szafraniec (Profil), Batkiewicz , Walkosz P, (Załuczne),
2 - Papierz, Wala , (Profil), Totala, (Załuczne), Sulka (Strumyk)Styrczula W. Sasin (Błękitni),  Łukaszczyk,
     Sarna(Konikówka), Sroka (Freestyle), Rawicki ( Metalic),
1- Haberny T., Strama, Sęk (Konikówka), Miętus, StyrczulaA. (Błękitni),KwakJ. ,Głąb, Kantor (Strumyk),
     Czepiel, Wojtarowicz , Lenart (Załuczne), ,Bafia ,Rzepka, Głowacz (Oldboys), Fiedor, Miętus,              
     Lenart (Freestyle),Żołnierczyk, Chlebek, Ciesielski ( Metalic), Tylka B. ( Profil)
 
Bramki Samobójcze :                                                                                                                                   
1 -  Szwajnos Mat. (Koniówka), Turski (Oldboys), Potrząsaj (Strumyk), Gewont (Błeitni).

Kolejne mecze piłkarze zagrają  dopiero w styczniu 

TERMIN 6

04-01-2009

14:00 PROFIL STOLARZE-FREESTYLE
15:00 KONIÓWKA-DRINK TEAM
16:00 METALIC-STRUMYK
17:00 BŁĘKITNI-OLD BOYS


WYNIKI II LIGA
 termin   15.12.2008 r.

  1.  Gruszka - Bielanka 5 : 8 (1 : 3)
       Bramki:
       Gruszka : Bandyk 3, Głowacz 1 , Lenart P. 1(sam).
       Bielanka: Lenart M. 5,Zięba 2, Lenart P. 1 .

  2.  Śliwa - Skalni 8 : 8 (3 : 4)
       Bramki:
       Śliwa :  Bednarski 4 , Kubinie 2, Stoch 1, Szaflarski 1.   
       Skalni:  Zep 4, Bednarz 1, Obrochta 1, Biela 1, Miętus 1.

  3.  ZKS Jastrzębie - Szarotka 5 : 7 (1 : 4)
       Bramki:                                                                                                                                                                   
      Jastrzębie:  Łabuda J. 2,Łabuda P. 2, Chraca 1. 
      Szarotka: Gruszka 2, Ciślak 2, Zięder 2, Guńka 1,.  
                                                                                                           
  4.  ZDZ - CZ. Dunajec -  Hanzel 2 : 14 (1: 6)
                                                                                                 
       Bramki:
       ZDZ : Ścisłowicz 1,Kaimowicz1.
       Hanzel :  Truty J. 6,  Kusper 2, Hełdak 2, Szeliga 1,Jabłoński 1,Truty P. 1, Mastela 1.
 
   TABELA

Nazwa zespołu Mecze Pkt Bramki
1.    Hanzel - Podszkle 5 15  42 - 13
2.    Bielanka.pl 5 12  46 - 28
3.    Śliwa Team 5 10  60 - 38
4.    Skalni -  Stare Bystre 5 10  54 - 46
5.   Szarotka Chochołów 5 6  38 - 39
6.    ZKS Jastrzębie Załuczne 5 3  29 - 35
7.    Gruszka Team 5 3  30 - 64
8.   ZDZ Cz. Dunajec 5 0  17 - 53




Najlepsi strzelcy  :
20 - Zep (Skalni)
17 - Lenart M. (Bielanka),
15 - Bednarski (Śliwa),
14 - Gruszka (Szarotka),
13 - Bandyk (Gruszka),
12 - Molek (Skalni),
11 - Truty J.(Hanzel),
10 - Ciślak (Szarotka),
9 - Chraca (ZKS Jastrzębie), Szafarski, Stoch (Śliwa),
8 - Barnowski (Śliwa), Zięba (Bielanka),
7 - Obrochta ( Skalni), Głowacz (Gruszka),
6 - Michalczak (Gruszka), Lenart P. (Bielanka), Bednarz (Skalni), Kusper D. (Hanzel), Zięder (Szarotka),
     Kubiniec (Śliwa), Łabuda P. (Jastrzębie),
5 - Pieczara (Bielanka), Jabłoński (Hanzel), Łabuda J. (Jastrzębie),
4 - Długopolski (ZKS Jastrzębie), Solarczyk (Śliwa), Ścisłowicz M. (ZDZ), Hełdak (Hanzel),
3 - Jaróg, Kulig (Hanzel), Słodyczka, Gurgul (Śliwa), Kmin P.(Skalni),  Szymusiak (Jastrzębie),  Guńka
     (Szarotka), Szewczyk, ChorążyB, Papierz (Bielanka), Stopka (ZDZ), Krupa (Gruszka), Szeliga (Hanzel),
2 - Piątek (Hanzel), Cholewa, Cikowski, Rawicki (ZDZ), Stopka (Szarotka),  Miętus (Skalni),
1 - Hanzel, Mastela, Żółtek (Hanzel), Smoleń, Pająk, Udziela (Śliwa),Bachleda, Folfas (Szarotka), Tylka,      
     Biela (Skalni), Stopka (ZKS Jastrzębie), Kaimowicz, Sobek (ZDZ),
    
Bramki Samobójcze:
1 - Smoleń (Śliwa), Kuzdak, Michalczak (Gruszka). Kantor (ZDZ), Chorąży B., Lenart P.  (Bielanka),           
     Kmin P (Skalni).
2 - Styrczula(Gruszka).
 

Kolejne mecze dopiero w styczniu zagrają 

05 01. 09
1. 18,00   Hanzel – Skalni
2. 19,00  Szarotka – Bielanka.pl  
3. 20,00  Gruszka Team - ZKS Jastrzębie
4. 21,00  Śliwa Team - ZDZ



 





«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    6070



 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024