START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Nowotarska Liga Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane      


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti



   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane









KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Czarny Dunajec
Czarnodunajecka liga piłki nożnej amatorów. Runda rewanżowa rozpoczęta
 dodano: 20 Stycznia 2009    (źródło: A. Chlebek Czarny Dunajec)

W minioną niedzielę i poniedziałek odbyły sie mecze II rundy amatorskiej ligi piłki nożnej w Czarnym Dunajcu.
Spotkania  były bardzo ciekawe. Na uwagę zasługuje mecz pomiędzy Hanzlem a ZDZ-tem. Był on bardzo zacięty. Hanzel zwycięską bramkę zdobył na 20 sekund przed końcem meczu.



 wyniki:
 I Liga II runda

1. Metalic - Konikówka 17 : 2 (7 : 2)
       Bramki:
       Metalic:     Malacina 8,    Madziar 6,Mroczkowski 2, Chlebek 1.                                                                      
       Konikówka:  Haberny F. 1,   Szwajnos Mar. 1.  

2. Freestyle - Old Boys 11 :3 (6 : 1)
       Bramki:
       Freestyle: Długa 3, Knapczyk 2, Pankow 2, Sroka 2, Lenart 1, Cholewa 1.
      Old Boys:   Obrochta A. 1,  Studencki -Stopka 1, Głowacz 1.

3. Strumyk - Błękitni 4 : 7 (2 : 4)
       Bramki:
       Strumyk :  Kwak K. 2, Sieczka 1, Potrząsaj 1.
       Błękitni:  Topór 2, Styrczula K. 2 , Kolbrecki 1, Sasin 1, Gewont 1.

4. Profil - Drink Team  4 : 3 ( 3 : 2)
       Bramki:
       Profil: Papierz 2 ,Głowacz 1, Zachwieja 1.
       Drinkt Team:  Walkosz P. 1,Stopka 1, Wojtarowicz 1.

 Najlepsi strzelcy  :
23 - Kwak K. (Strumyk).
22 - Topór, (Błękitni).                                                                                                                                  
21 - Malacina ( Metalic).                                                                                                                           
20 - Długa (Freestyle).
18 - Styrczula K., Kolbrecki  (Błękitni).
16 - Potrząsaj(Strumyk), Madziar ( Metalic),
14 - Pankow (Freestyle).
11 - Szwajnos Mar. (Konikówka),
10 - Jasiński, Mroczkowski ( Metalic), Kozielec M. (Załuczne), Sieczka (Strumyk).                   
       Studencki-Stopka (Oldboys),
9 - Obrochta R. (Oldboys), Głowacz, Papierz (Profil).
8 -  Zubek (Freestyle), Gewont (Błękitni), Walkosz P, (Załuczne).
7 - Szwajnos Mat. (Konikówka), Cholewa (Freestyle).
6 - Kozielec T., Stopka, (Załuczne), Knapczyk (Freestyle),
5 - Szafraniec (Profil), Rawicki ( Metalic). Haberny F. (Konikówka), Obrochta A.(Oldboys),
4 - Koper, Konieczny (Profil), Jarząbek, Haberny T. (Konikówka), (StyrczulaA. (Błękitni),,            
     Sroka (Strumyk), Głowacz ,Turski (Oldboys), Totala, (Załuczne), Sroka (Freestyle),
3 - Batkiewicz ,Wojtarowicz , (Załuczne), Żołnierczyk, Chlebek ( Metalic), Tylka B. ,Tylka S. ,Chraca, (Profil),                       
     W. Sasin (Błękitni), 
2 - Wala , Wilk (Profil), Czepiel, Lenart, Panczakiewicz (Załuczne), Sulka (Strumyk), Styrczula
     Łukaszczyk , Sarna, Sęk (Konikówka), Lenart (Freestyle),
1-  Zięba, Strama, (Konikówka), Miętus (Błękitni), Kwak J. ,Głąb, Kantor (Strumyk), Bafia ,Rzepka.          
     Palarz (Oldboys), Fiedor, Miętus, (Freestyle), Ciesielski( Metalic), Wit (Załuczne), Zachwieja (Profil).
 
Bramki Samobójcze :                                                                                                                                   
1 -  Szwajnos Mat., Haberny T. (Koniówka), Turski (Oldboys), Potrząsaj (Strumyk), Gewont (Błekitni).

25. 01. 09.  -  rewanż
1. 14,00       Drinkt Team - Profil
2. 15,00     Strumyk - Błękitni
3. 16,00     Freestyle – Oldboys
4. 17,00     Metalic – Koniówka

  II liga II runda
  1.  Hanzel - ZDZ - CZ. Dunajec 4 : 3 ( 1:1)  
       Bramki:
       Hanzel :    Truty J. 3, Hołdak 1.
       ZDZ : Stopka 1, Kaimowicz1, Szeliga 1 (sam).

  2.  Bielanka - ZKS Jastrzębie 10 : 4 (4 : 3)
       Bramki:
       Bielanka: Zięba 3, Lenart P. 2, Lenart M. 2, Pieczara 2, Chorąży B. 1. 
       Jastrzębie: Łabuda J. 1, Kalec 1, Chraca 1, Długopolski 1.  

  3.  Gruszka - Śliwa 8 : 13 (3 : 8)
       Bramki:                                                                                                                                                                   
      Gruszka : Bandyk 6,  Michalczak 1,   Styrczula 1.
       Śliwa : Bednarski 4 ,Słodyczka 3, Smoleń 3, Stoch 1, Solaczyk 1, Kubinie 1.   
                                                                                                         
  4.  Szarotka -  Skalni 13 : 8 (7:
4)                                                                                                 
       Bramki:
       Szarotka: Bachleda 4, Zięder 3, Pochwała 2, Ciślak 2, Gruszka 1, Maciusiak 1 .
       Skalni:  Zep 3, Bednarz 2, Obrochta 1,Molek 1, Kmin 1.

 Najlepsi strzelcy  :
31 - Zep (Skalni)
26 - Bandyk (Gruszka),
25 - Bednarski (Śliwa)
21 - Gruszka (Szarotka),
20 - Lenart M. (Bielanka),
18 - Truty J.(Hanzel),
15 - Stoch (Śliwa),
14 - Głowacz (Gruszka), Molek (Skalni),
13 - Szafarski (Śliwa), Chraca (ZKS Jastrzębie), Ciślak (Szarotka),
11 - Zięba(Bielanka),
10 - Jabłoński (Hanzel), Lenart P. (Bielanka), Kubiniec (Śliwa), Michalczak (Gruszka), Zięder (Szarotk) ,
       Bednarz, Obrochta (Skalni),
9 - Barnowski Słodyczka (Śliwa),   Długopolski (ZKS Jastrzębie),
7 - Pieczara(Bielanka), Łabuda J. (ZKS Jastrzębie),
6 - Kusper D., Hełdak (Hanzel), Łabuda P. (Jastrzębie), Smoleń (Śliwa),Stopka, Bachleda (Szarotka),                 
      Miętus (Skalni), ChorążyB, (Bielanka),
5 - Ścisłowicz M., Rawicki (ZDZ), Szeliga (Hanzel), Solarczyk (Śliwa), Maciusiak (Szarotka),
4 - Papierz (Bielanka), Stopka, Kaimowicz (ZDZ), Kmin P.(Skalni), 
3 - Jaróg, Kulig (Hanzel), Gurgul (Śliwa), Szymusiak (Jastrzębie),  Guńka(Szarotka), Szewczyk, (Bielanka), 
     Krupa (Gruszka),
2 - Piątek (Hanzel), Cholewa, Cikowski, Sobek, Sowa (ZDZ), Lenart (Jastrzębie),Pochwała (Szarotka)             
     Landowski (Gruszka)
1 - Hanzel, Mastela, Żółtek (Hanzel), Pająk, Udziela (Śliwa), Folfas (Szarotka), Tylka, Biela (Skalni),        
     Stopka (ZKS Jastrzębie), Łukaszczyk, Styrczula(Gruszka), Kalec (ZKS Jastrzębie),

   
Bramki Samobójcze:
1 - Smoleń (Śliwa), Kuzdak, Miętus (Gruszka). Kantor, Sobek (ZDZ), Chorąży B., Lenart M.(Bielanka),           
     Kmin P, Biel (Skalni).Szeliga ( Hanzel).                                                                                                                                             
2 - Styrczula, Michalczak (Gruszka).

26. 01. 09. - rewanż
     1. 18,00  Skalni - Szarotka Chochołów
      2. 19,00  Śliwa Team - Gruszka Team
     3. 20,00   Bielanka - ZKS Jastrzębie

4. 2100  Hanzel - ZDZ Cz. Dunajec






«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    1991



 
  
 
  
 
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2020