START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN Zakopane







KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UM Zakopane
IX Mistrzostwa Zakopanego Szkół Podstawowych w halowej piłce nożnej - klas 6
 dodano: 13 Grudnia 2009    (źródło: tekst fot/Hanna Kardaś)

W listopadowe soboty w sali gimnastycznej Zakopiańskiego Centrum Edukacji rozegrano po raz dziewiąty eliminacje i finały Mistrzostw Zakopanego Szkół Podstawowych w Halowej Piłce Nożnej klas 6. Był to pierwszy z serii turniejów dla szkół podstawowych w sezonie 2009-2010.
W galerii fotoreportaż H. Kardaś z turnieju!!!!


W eliminacjach mistrzostw klas 6 zagrały drużyny szkół podstawowych w dwóch grupach, systemem „każdy z każdym”. Do finału, zakwalifikowały się cztery szkoły, po dwie najlepsze z każdej grupy: „jedynka”, „dwójka”, „piątka” i „dziewiątka”.
Po rozegraniu turnieju finałowego Mistrzami Zakopanego klas 6 w halówce została drużyna SP 9, wicemistrzami „szóstoklasiści” z SP 2 a trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła ekipa SP 1. SP 5 zakończyło turniej na 4 pozycji.
Spośród grających wyłoniono również:
najlepszego piłkarza Filip Jaworski /SP 5/
najlepszego bramkarza Jacek Ustupski /SP 2/
najlepszego technika Paweł Bachleda Baca /SP 9/
króla strzelców Krzysztof Murańka /SP 2/ - 8 bramek w finale

Głównym organizatorem serii turniejów jest Janusz Wiercioch /UKS Dwójka/. W realizacji tej inicjatywy wspomagają go p. Zofia Kiełpińska szefowa Wydziału Edukacji, Turystyki i Sportu, UM Zakopane oraz Szkoła Podstawowa nr 2.
WYNIKI SPOTKAŃ FINAŁOWYCH:
SP 2  - SP 5    6 : 2
bramki:
SP 2 Krzysztof Murańka 5, Marek Bafia 1
SP 5 Filip Jaworski 2


***

SP 9  - SP 1    4 : 2
bramki:
SP 9 Paweł Bachleda Baca 2, Bartłomiej Bachleda 1, Mateusz Gąsienica Kotelnicki 1
SP 1 Grzegorz Wieczorek 1, Wiktor Włodarczyk 1

***
SP 1  - SP 2    3 : 3
bramki:
SP 1 Grzegorz Wieczorek 2, Jakub Knapik 1
SP 2 Krzysztof Murańka 2, samobójcza 1

***
SP 9  - SP 5    3 : 3
bramki:
SP 9 Bartłomiej Bachleda 2, Mateusz Stachoń 1
SP 5 Filip Jaworski 3

***
SP 5  - SP 1    1 : 3
bramki:
SP 5 Jakub Kasperczyk 1
SP 1   Grzegorz Gibała 1, Grzegorz Wieczorek 1, Wiktor Włodarczyk 1

***
SP 9  - SP 2    4 : 2
bramki:
SP 9 Paweł Bachleda Baca 2, Mateusz Stachoń 1, samobójcza 1
SP 2 Krzysztof Murańka 1, Jacek Ustupski 1

 
Końcowa tabela turnieju
1.      SP 9 3 7 11 7
2.     SP 2 3 4 11 9
3.     SP 1 3 4 8 8
4.     SP 5 3 1 6 12

SKŁADY DRUŻYN FINAŁOWYCH
Szkoła Podstawowa nr 9
Paweł Bachleda Baca, Bartosz Bryjak, Bartłomiej Bachleda, Jakub Przeklasa, Mateusz Stachoń, Mateusz Gąsienica Kotelnicki, Mateusz Lichota, Piotr Kowal
Jakub Fryzowicz, Paweł Bachleda

Opiekun: Hanna Kardaś
 
Szkoła Podstawowa nr 2
Krzysztof Kuros, Jacek Ustupski, Krzysztof Murańka, Mariusz Bafia, Kacper Jędrusik, Stanisław Stopka, Kacper Węgrzyn, Stawosz Mozdyniewicz

Opiekun: Janusz Wiercioch
 
Szkoła Podstawowa nr 1
Mateusz Kasprzycki, Grzegorz Gibała, Jacek Lasiak, Sebastian Galica, Jakub Knapik, Wiktor Włodarczyk, Grzegorz Wieczorek

Opiekun: Anna Urbaniak
 
Szkoła Podstawowa nr 5
Daniel Weron, Filip Jaworski, Jakub Kasperczyk, Karol Moniczewski, Michał Szczepaniak Krupowski, Kamil Styrczula, Mateusz Lorek, Patryk Orawiec, Bartłomiej Lasak
Opiekun: Andrzej Skrobot

 
 

SP 9 Zakopane
SP 2 Zakopane

SP 1 Zakopane
najlepsi


«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3239



 
 
  
  

 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2021