Puchar Tatr Zakopane- zakopiańskie panczenistki na podium. dodano: 19 Grudnia 2009
Urszula Włodarczyk w biegu po złoto na 1500m
Do startu w tegorocznym Pucharze Tatr zgłosiło się zaledwie 50 panczenistów z Polski Słowacji i Czech. Niestety nie dojechali zawodnicy z Wegier. W pierwszym dniu na dystansach 500 i 1500 w kategorii juniorek B bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki zakopiańskiego SNPTT zajmując czołowe miejsca. W galerii fotoreportaż z pierwszego dnia zawodów.!!!!!
Na dystansie 500 m najlepsza byłą Angelika Fudalej drugie miejsce wywalczyłą Agnieszka Włodarczyk a trzecie Agnieszka Zając. Z kolei na dystansie 1500 m najlepszy rezultat uzyskała Urszula Włodarczyk , druga była Dominika Osiecka a trzecie miejsce wywalczyła Angelika Fudalej.
Z kolei wśród chłopców naa dystansie 500 m Tomasz Pandyra w juniorach A i Dawid Chyc- w juniorach B wywalczyli srebrne medale ( obaj SNPTT. a na dystansie 1500m zawodnik AZS Zakopane andrzej Gutt Mostowy również zajął drugie miejsce.
pełne wyniki: Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 500 m Junior A - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. DĘBOWSKA Aleksandra A2 KS "Pilica" 44.08 I
2. BOREK Magdalena A1 ( ) 44.39 I
3. JABŁOŃSKA Agata A1 KS "Pilica" 46.26 II
4. CIEŚLIK Ewelina A1 KS "Pilica" 46.36 II Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 500 m Junior B - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. FUDALEJ Angelika B2 KS SNPTT-1907 43.93 I
2. WŁODARCZYK Urszula C2 KS SNPTT-1907 45.46 II
3. ZAJĄC Agnieszka B1 KS SNPTT-1907 45.81 II
4. TOKARZ Marta B1 KS SNPTT-1907 46.17 II
5. OSIECKA Dominika B1 KS SNPTT-1907 46.49 II
6. SIERAKOWSKA Dominika B2 MKS-MOS 46.57 II
7. GAWLIK Barbara C2 KS SNPTT-1907 48.44 III
8. VODICKOVA Jana -- ( CZE ) 49.39 MłZ
9. DIDUCH Wiktoria B1 KS "Pilica" 49.96 MłZ
10. WOŁKOWICZ Marlena B1 SKŁ "Górnik" 51.53 MłS
11. BARUTIAKOVA Miriam -- ( SVK ) 54.66 MłB
NC JAJEK Kamila C2 KS SNPTT-1907 --- --- Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 1500 m Junior A - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. DĘBOWSKA Aleksandra A2 KS "Pilica" 2:17.04 I
2. BOREK Magdalena A1 ( ) 2:17.78 I
3. JABŁOŃSKA Agata A1 KS "Pilica" 2:18.32 I
4. CIEŚLIK Ewelina A1 KS "Pilica" 2:20.12 I Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 1500 m Junior B - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. WŁODARCZYK Urszula C2 KS SNPTT-1907 2:19.15 I
2. OSIECKA Dominika B1 KS SNPTT-1907 2:19.55 I
3. FUDALEJ Angelika B2 KS SNPTT-1907 2:21.23 I
4. ZAJĄC Agnieszka B1 KS SNPTT-1907 2:30.79 II
5. SIERAKOWSKA Dominika B2 MKS-MOS 2:31.25 III
6. GAWLIK Barbara C2 KS SNPTT-1907 2:32.52 III
7. TOKARZ Marta B1 KS SNPTT-1907 2:35.72 III
8. WOŁKOWICZ Marlena B1 SKŁ "Górnik" 2:43.67 MłS
9. VODICKOVA Jana -- ( CZE ) 3:14.71
NC DIDUCH Wiktoria B1 KS "Pilica" DNF ---
Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 500 m Junior A - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. NOGAL Artur A2 RKS "Marymont" 37.66 M
2. PANDYRA Tomasz A2 KS SNPTT-1907 38.84 I
3. GWADERA Damian A1 RKS "Marymont" 39.06 I
4. ŁUCZYŃSKI Michał A1 KS "Pilica" 39.49 I
5. GUTT-Mostowy Andrzej A1 AZS Zakopane 39.75 I
6. CHOJNACKI Bartosz A1 RKS "Marymont" 40.12 I
7. TORUŃ Paweł A1 KS "Orzeł" 40.15 I
8. BASTRZYK Arkadiusz A1 KS "Pilica" 40.15 I
9. BADOWSKI Łukasz A2 KS "Pilica" 40.90 I
10. VODICKA Roman -- ( CZE ) 41.78 II
11. HOLEK Tomas -- ( CZE ) 42.61 II
12. PRAVDA Lukas -- ( CZE ) 47.15 MłS Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 500 m Junior B - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. ZIEMBA Kamil B1 SKŁ "Górnik" 40.02 I
2. CHYC Dawid C2 KS SNPTT-1907 41.34 II
3. MICHALSKI Piotr C2 SKŁ "Górnik" 41.35 II
4. SOWA Piotr B2 KS "Orzeł" 41.53 II
5. WIELGAT Adrian B2 KS "Orzeł" 41.71 II
6. RAKSYK Krzysztof B2 SKŁ "Górnik" 42.20 II
7. BORYSOWSKI Igor B1 KS "Pilica" 43.23 III
8. SAWA Jarosław B2 SKŁ "Górnik" 43.99 III
9. JUSZCZYK Stanisław B2 SKŁ "Górnik" 48.99 MłS
10. WYSOCKI Szymon B1 SKŁ "Górnik" 69.75 Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 1.500 m Grupa A - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. NOGAL Artur A2 RKS "Marymont" 1:55.39 M
2. GUTT-Mostowy Andrzej A1 AZS Zakopane 2:00.58 I
3. FABJAŃSKI Mateusz A1 UKS "Błyskawica" 2:00.85 I
4. BADOWSKI Łukasz A2 KS "Pilica" 2:03.78 I
5. GWADERA Damian A1 RKS "Marymont" 2:05.28 I
6. BASTRZYK Arkadiusz A1 KS "Pilica" 2:05.77 I
7. ŁUCZYŃSKI Michał A1 KS "Pilica" 2:06.08 I
8. TORUŃ Paweł A1 KS "Orzeł" 2:06.25 I
9. CHOJNACKI Bartosz A1 RKS "Marymont" 2:11.68 II
10. HOLEK Tomas -- ( CZE ) 2:12.73 II
11. VODICKA Roman -- ( CZE ) 2:14.61 III
12. PRAVDA Lukas -- ( CZE ) 2:29.06 MłS Puchar Tatr z 2009-12-19 w konkurencji 1500 m Junior B - Zakopane
M. NAZWISKO Imię Kat. Klub Czas Klasa
1. ZIEMBA Kamil B1 SKŁ "Górnik" 2:04.02 I
2. MICHALSKI Piotr C2 SKŁ "Górnik" 2:07.27 I
3. RAKSYK Krzysztof B2 SKŁ "Górnik" 2:07.88 I
4. SOWA Piotr B2 KS "Orzeł" 2:09.96 II
5. CHYC Dawid C2 KS SNPTT-1907 2:10.70 II
6. SAWA Jarosław B2 SKŁ "Górnik" 2:11.72 II
7. WYSOCKI Szymon B1 SKŁ "Górnik" 2:23.83 MłZ
NC BORYSOWSKI Igor B1 KS "Pilica" --- ---
NC JUSZCZYK Stanisław B2 SKŁ "Górnik"