START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
Orlen CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Świata Igrzyska Europejskie
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Łyżwiarstwo
Panczenistka z Zakopanego Liwia Kubin oraz trener-asystent Henk Hospes ranni w wypadku drogowm
(żródło: )

 Do wypadku drogowego z udziałem reprezentantów Polski w łyżwiarstwie szybkim doszło w czwartek (18'07) w niemieckim Inzell. W grupę trenujących na rowerach biało-czerwonych wjechał motocyklista. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili zawodniczka SNPTT 1907 Liwia Kubin oraz trener-asystent polskiej kadry narodowej Holender Henk Hospes.
( 21 Lipca 2024)
SNPTT-1907 Zakopane - Liwia Kubin i Maksymilian Rzepka w kadrze narodowej
(żródło: SNPTT 1907 Zakopane PZŁS)

 "To już oficjalne" -  cieszy się zakopiański SN PTT 1907.  "Nasi zawodnicy - Liwia Kubin i Maksymilian Rzepka zostali członkami kadry narodowej seniorów w łyżwiarstwie szybkim". Dwójka reprezentantów klubu szkoli się już pod okiem trenera głównego Rolanda Cieślaka.
( 27 Maja 2024)
Wojtasik, Kania, Czyszczoń i Śliwka ze złotymi medalami łyżwiarskich mistrzostw Polski w wieloboju i wieloboju
(żródło: PZŁS)

 W Tomaszowie Mazowieckim zakończyły się łyżwiarskie mistrzostwa Polski w wieloboju i wieloboju sprinterskim. Tu przed startem mistrzostw świata w Inzell złote medale wywalczyli Iga Wojtasik i Marek Kania w rywalizacji sprinterskiej oraz Magdalena Czyszczoń i Mateusz Śliwka w rywalizacji wielobojowej.
( 1 Marca 2024)
Panczeniści z klubu SN PTT 1907 Zakopane z dwoma srebrami Akademickich Mistrzostw Świata FISU
(żródło: SNPTT 1907 Zakopane)

 Trójka zawodników KS SN PTT 1907 Zakopane reprezentowała Polskę na Akademickich Mistrzostwach Świata FISU, które w dniach 22-25 lutego odbyły się w norweskim Hamar. Dwójka z nich – Maksymilian Rzepka i Magdalena Smędzik, z czempionatu wraca ze srebrnymi medalami w konkurencjach drużynowych! 
( 28 Lutego 2024)
Wielkie sukcesy polskich łyżwiarzy szybkich na akademickich mistrzostwach świata. "To jest cudowna młodzież z marzeniami"
(żródło: Media AZS)

 Dziewięć medali zdobyli polscy łyżwiarze szybcy podczas akademickich mistrzostw świata, które odbyły się w norweskim Hamar. W poniedziałek panczeniści wrócili do Polski, a po wylądowaniu w Warszawie spotkali się w rektoracie Uniwersytetu Warszawskiego z prezesem Akademickiego Związku Sportowego prof. Alojzym Nowakiem.
( 27 Lutego 2024)
Srebro polskiej sztafety mieszanej na koniec AMŚ w Hamar!
(żródło: Pasja AZS.pl )

 Polska reprezentacja po raz kolejny pokazała moc na Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim w Hamar! Na zakończenie imprezy w Norwegii drudzy w konkurencji sztafet mieszanych byli Magdalena Smędzik i Maksymilian Rzepka, zdobywając tym samym dla Akademickiej Reprezentacji Polski dziewiąty medal AMŚ!
( 25 Lutego 2024)
Pięć medali Polaków w sobotę na AMŚ w Hamar! Drugie złoto Kani!
(żródło: AZS)

 Worek z medalami Polaków na Akademickich Mistrzostwach Świata w łyżwiarstwie szybkim w Hamar zapełnia się na dobre. W sobotę najlepszy na 500 metrów był Marek Kania, srebro i brąz na tym dystansie wśród pań wywalczyły Iga Wojtasik i Martyna Baran, a na podium znalazły się także drużyny kobiet i mężczyzn. Tym samym Akademicka Reprezentacja Polski zdobyła już w Norwegii aż osiem krążków!
( 24 Lutego 2024)
Polscy panczeniści z kilkoma szansami na medale AMŚ w Hamar
(żródło: AZS)

 Wielkie nadzieje na medale Akademickich Mistrzostw Świata w Hamar mają polscy panczeniści. Nasi łyżwiarze szybcy z długiego toru z Markiem Kanią i Igą Wojtasik na czele zapewniają, że do startów w Norwegii podchodzą bardzo poważnie. – Mamy silną reprezentację z doświadczeniem na AMŚ. Wierzę, że wszyscy pokażą się z jak najlepszej strony – liczy Dariusz Stanuch, opiekun Akademickiej Reprezentacji Polski.
( 21 Lutego 2024)
Zakopiańskie łyżwiarki z workiem medali Mistrzostw Polski Juniorów
(żródło: SNPTT 1907 Zakopane)

 Z siedmioma medalami wracają zakopiańskie panczenistki z rozegranych w miniony weekend w Tomaszowie Mazowieckim Mistrzostw Polski Juniorów w łyżwiarstwie szybkim. Sześć z nich wywalczyła 19-letnia reprezentantka SN PTT 1907 Zakopane Liwia Kubin - zdobywając cztery złota w klasyfikacji wielobojowej, na 3000 m, na 1000 m oraz w masstarcie, a także srebro na 1500 m i brąz na 500 m. 
( 21 Lutego 2024)
Brąz Polek w sprincie drużynowym na otwarcie MŚ w Calgary!
(żródło: PZŁS)

 Andżelika Wójcik, Iga Wojtasik i Karolina Bosiek zajęły trzecie miejsce w sprincie drużynowym kobiet w pierwszym dniu mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim w Calgary. Na piątej lokacie wśród mężczyzn w tej konkurencji uplasowali się Marek Kania, Piotr Michalski i Damian Żurek.
( 16 Lutego 2024)
PŚ łyżwiarstwo szybkie - w Quebecu podia dla Polaków, w tym dla absolwentów zakopiańskiej SMS
(żródło: PZŁS)

 Absolwentki zakopiańskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Andżelika Wójcik oraz Iga Wojtasik wraz z Karoliną Bosiek zdobyły srebrny medal w sprincie drużynowym podczas zakończonych w niedzielę zawodów Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Quebecu. Na najwyższym stopniu podium stanęli Marek Kania, Piotr Michalski i Damian Żurek. Tu przypomnę, że w naszej "Kuźni Mistrzów" uczył się Piotr Michalski.
( 5 Lutego 2024)
Srebro Polek w sprincie drużynowym w finale PŚ w Quebecu! Kania czwarty na 500 metrów.
(żródło: PZŁS)

 Andżelika Wójcik, Iga Wojtasik i Karolina Bosiek wywalczyły w sobotę srebrne medale w sprincie drużynowym podczas finału Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Quebecu. Dzięki wysokiej lokacie w Kanadzie biało-czerwone utrzymały drugie miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ. Na 500 metrów mężczyzn czwarty był Marek Kania, zaś na szóstej pozycji uplasował się Piotr Michalski.
( 4 Lutego 2024)
Polki trzecie w klasyfikacji generalnej w biegu drużynowym. Podsumowanie Pucharu Świata.
(żródło: PZŁS)

 Polki w składzie Olga Piotrowska, Natalia Jabrzyk i Magdalena Czyszczoń zajęły czwarte miejsce w biegu drużynowym podczas Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w Salt Lake City. Dzięki niezłemu występowi w USA nasze panczenistki uplasowały się na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej cyklu. Siódmy na dystansie 500 metrów był z kolei Marek Kania, a ósmą lokatę w pierwszej, piątkowej rywalizacji na 1000 metrów zajął Damian Żurek.
( 29 Stycznia 2024)
Niesamowite emocje i rekordowa ilość zawodników w PGE Pucharze Polski
(żródło: PZŁS)

 Niesamowite emocje i rekordowa ilość zawodników wzięła udział w czwartej edycji PGE Pucharu Polski w aktualnym sezonie w Tomaszowie Mazowieckim. Ponad 140 zawodniczek i zawodników na samym starcie 500 metrów.
( 23 Stycznia 2024)
Fantastyczny koniec łyżwiarskich mistrzostw Europy!
(żródło: PZŁS)

 Trzeci dzień i trzeci medal polskich łyżwiarzy szybkich na mistrzostwach Europy w Heerenveen! Biało-czerwoni zakończyli europejski czempionat brązowym medalem Marka Kani na dystansie 500 metrów. – Spełniłem swoje kolejne sportowe marzenie, to fantastyczna sprawa – cieszył się 24-letni reprezentant Polski.
( 8 Stycznia 2024)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
 
 
 
  
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2024