START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
VIII ŚZIP - drugi dzień turnieju hokejowego.
 dodano: 9 Marca 2010

 W drugim dniu trwania turnieju hokejowego w Nowym Targu rozegrane zostały dwa spotkania. W pierwszym  "Polscy Husarze" z Kanady pokonali Polaków z  Litwy 11- 1 a USA wygrało 6-5 z polonijną reprezentacją Rosji.



 Wyniki
 Litwa - Canada 1-11 (0-3,0-5,1-3)

 Bramki:
0-1 Paul,Gorz 1 min, 02 Stefan Kostuch 1 min, 0-3Nicolas Dzieduszycki 8 min,0-4 Paul Gorz 16 min, 0-5 Robert Matrynowski 23 min, 0-6 Alex Nagribianko 25 min, 0-7  Paul Gorz 27 min, 0-8 Robert Matrynowski 28 min, 1-8 Andrzej Klimowiec 34 min, 1-9 Stefan Kostuch 37 min, 1-10 Paul Gorz 41 min, 1-11 Robert Matrynowski 43 min,
 Kary 
 Litwa 7 min, Canada 10 min
 Sędzia głowny:  Przemysław Kępa,
Sędziowie liniowi Mateusz Niżnik , Robert Długi
***************

  Rosja - USA 5-6 ( 2-3,2-1, 1-2)
 Bramki:

0-1 Sebastian Pajerski, 3 min, 0-2 Piotr Chudoba 5 min, 1-2 Andrej Galas 7 min, 2-2 Alesey Kilyjanskiy 11 min, 2-3 Kazimierz Kolbrecki 15 min, 3-3 Alexander Dulebskiy 17 min, 3-4  Marek Tylka 19 min, 4-4  Anton Kornev 22 min, 5-4  Anton Kornev 34 min, 5-5 Dawid Leeśnicki 34 min, 5-6 marek Tylka 42 min
 Kary 
 Rosja  5 min, USA 4 min.
 Sędzia Głowny: Jacek Rokicki
 Sędziowie liniowi Mateusz Niżnik, Robert Długi.

Zubry - Rosja
USA

Litwa Troki


«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3784



 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017