10 i 15 czerwca rozegrane zostały ostatnie mecze w grupach- do dalszej fazy zakwalifikowały się po cztery druzyny z każdej grupy, które w czwartek i piątek zagrają ćwierćfinały. Są to FC Żubr, Piekielnik, Iskra Opole, Kartex, FC Podwilk, FC Działek, No Name i FC Gazdowie
Wyniki grupa I
Czwartek, 10.06.20101 r.
No Name - FC Podwilk 7 – 5
Wtorek, 15.06.2010 r.
Zubrzyca Team – LKS 4 - 1
Tabela grupa I
LP. |
Druzyna |
M |
MW |
MP |
R |
Br + |
Br- |
Pkt |
1. |
FC Żubr * |
7 |
6 |
0 |
1 |
61 |
12 |
19 |
2. |
Iskra Opole * |
7 |
6 |
1 |
0 |
44 |
11 |
18 |
3. |
FC Podwilk * |
7 |
4 |
2 |
1 |
38 |
30 |
13 |
4. |
No Name * |
7 |
3 |
3 |
1 |
35 |
32 |
10 |
5. |
Zubrzyca Team |
7 |
3 |
4 |
0 |
35 |
24 |
9 |
6. |
LKS |
7 |
3 |
4 |
0 |
29 |
21 |
9 |
7. |
Rasz Dem |
7 |
1 |
5 |
1 |
30 |
54 |
4 |
8. |
Candy Mans |
7 |
0 |
7 |
0 |
10 |
82 |
0 |
Grupa II
Czwartek, 10.06.20101 r.
Lech – FC Działek 1 – 3
Wtorek, 15.06.2010 r.
All Stars – Piekielnik 0 - 6
Tabela gr II
LP. |
Drużyna |
M |
MW |
MP |
R |
Br+ |
Br- |
Pkt |
1. |
FC Gazdowie * |
7 |
6 |
0 |
1 |
44 |
10 |
19 |
2. |
FC Działek * |
7 |
6 |
1 |
0 |
40 |
16 |
18 |
3. |
Kartex * |
7 |
4 |
2 |
1 |
34 |
19 |
13 |
4. |
G.S. Restor Piekielnik * |
7 |
3 |
3 |
1 |
33 |
29 |
10 |
5. |
Tajfun W… |
7 |
2 |
3 |
2 |
30 |
29 |
8 |
6. |
All Stars |
7 |
2 |
4 |
1 |
27 |
36 |
7 |
7. |
„LECH” |
7 |
2 |
5 |
0 |
21 |
24 |
6 |
8. |
FC Lipnica* |
7 |
0 |
7 |
0 |
0 |
70 |
0 |
Czwartek, 17.06.2010 r.
19.00 Fc Żubr - Piekielnik 1 mecz ćwierćfinałowy
19.30 Iskra Opole – Kartex 2 mecz ćwierćfinałowy
Piątek, 18.06.2010 r.
18.00 FC Podwilk – FC Działek 3 mecz ćwierćfinałowy
18.40 No Name - FC Gazdowie 4 mecz ćwierćfinałowy
19.20 przegrany meczu Nr 1 - przegrany meczu Nr 2 - mecz o miejsca 5 – 8
20.00 przegrany meczu Nr 3 - przegrany meczu Nr 4 - mecz o miejsca 5 – 8
Wtorek, 21.06.2010 r.
18.00 mecz o 7 miejsce
18.40 mecz o 5 miejsce
19.20 Zwycięzca meczu nr 4 - Zwycięzca meczu nr 2 - mecz półfinałowy
Czwartek, 24.06.2010 r.
19.00 Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 3 – mecz półfinałowy
Piątek, 25.06.2010 r.
18.00 mecz o miejsce 3
18.40 mecz o miejsce 1
ok. 19.30 Uroczyste zakończenie ligi