START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti
   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Sport UG Jabłonka
Orawianka z brązowym medalem Mistrzostw Polski!
(żródło: UG Jabłonka)

 Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski U17 w futsalu zawodniczki BTS Rekord Bielsko – wywalczyły brązowe medale. Mocnym punktem drużyny była pochodząca z Jabłonki Maria Suwada. W imieniu Samorządu Gminy Jabłonka serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!   foto: Śląski Związek Piłki Nożnej
( 17 Stycznia 2022)
Ferie 2022
(żródło: UG Jabłonka)

 Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce zaprasza dzieci od lat 6 na FERIE 2022.   Program przedstawia się następująco:   Poniedziałki, tj. 17 i 24 stycznia, godz. 14:00 – Kino   Wtorki, tj. 18 i 25 stycznia, godz. 14:00 - 14:45 – Rytmiczna rozgrzewka   Środy, tj. 19 i 26 stycznia, godz. 11:00 – 12:30 – Papierowe co nieco   Czwartki, tj. 20 i 27 stycznia, godz. 11:00 – 12:30 – Salon gier i zabaw   Na zajęcia (z wyłączeniem kina) obowiązują zapisy pod nr tel. 728 954 624   ZAPRASZAMY
( 14 Stycznia 2022)
Zimowa Przygoda w OCK
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce zapraszają najmłodszych na spektakl Teatru Lalek RABCIO pt. Zimowa Przygoda.   Spektakl odbędzie się 21 stycznia, tj. piątek, o godz. 16:00, w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce. Ilość miejsc ograniczona - obowiązują darmowe wejściówki, które można odebrać w OCK od 11 stycznia do 19 stycznia lub do wyczerpania biletów w godz. od 8:00 do 16:00.   Publiczność prosimy o przestrzeganie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.
( 11 Stycznia 2022)
Orawskie Kolędowanie
(żródło: UG Jabłonka)

 Wójt Gminy Jabłonka Antoni Karlak, Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce serdecznie zapraszają na Orawskie Kolędowanie, które odbędzie się w niedzielę 9 stycznia o godz. 15:00 w sali widowiskowej Orawskiego Centrum Kultury w Jabłonce.
( 5 Stycznia 2022)
Lodowisko w Jabłonce już otwarte!
(żródło: UG Jabłonka)

 Informujemy, że od 20 grudnia przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Jabłonce zaczęło funkcjonować lodowisko „Domino”. Zachęcamy wszystkich do odkrywania przyjemności z jazdy na łyżwach i aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.
( 30 Grudnia 2021)
Tytuł najsilniejszego klubu Pucharu Polski 2021 należy do Niedźwiedzi Orawy!
(żródło: UG Jabłonka)

 Na rozgrywanych w Jastrzębiej Górze zawodach Niedźwiedzie wywalczyły aż 65 medali, z czego 31 złotych, co przełożyło się na triumf w klasyfikacji drużynowej juniorów, seniorów, mastersów oraz generalnej.
( 14 Grudnia 2021)
Gminny Konkurs Historyczny „Orawa i okolice podczas II wojny światowej”
(żródło: UG Jabłonka)

 Na przełomie października i listopada w naszej gminie odbył się Gminny Konkurs Historyczny „Orawa i okolice podczas II wojny światowej”. Na konkurs wpłynęło 45 prac – prezentacji multimedialnych wykonanych przez uczniów szkół podstawowych Gminy Jabłonka. W dniu 06 grudnia 2021 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej w składzie: dyrektor CUW mgr Bernadeta Plaszczak, mgr Katarzyna Karkos, mgr Jadwiga Dziurczak, mgr Urszula Gacek – Łysiak, mgr Agata Zahora.
( 8 Grudnia 2021)
Mikołajki 2021
(żródło: UG Jabłonka)

 Podsumowanie „Mikołajek 2021” odbyło się w niedzielę 5 grudnia w kościele pw. Św. Brata Alberta w Jabłonce-Borach. Spotkanie ze Świętym przyniosło dzieciom wiele radości i pięknych przeżyć. 
( 8 Grudnia 2021)
Mistrzostwa Świata Karate Kyokushin
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniach 19-20 listopada 2021 roku po raz pierwszy w historii Mistrzostwa Świata Kyokushin Karate odbyły się w samym sercu Europy, w Krakowie. Mistrzostwa zgromadziły blisko 700 najlepszych zawodników z 32 krajów. Orawska Szkoły Karate sensei była reprezentowana przez Damiana Kulawiaka oraz Szymona Gojżewskiego. Szymon w swojej kategorii zajął 7 miejsce
( 22 Listopada 2021)
Jabłonka wygrywa powiatowy Puchar Tymbarku!
(żródło: UG Jabłonka)

 W dniu 18.11.2021 rozegrane zostały finały powiatowe Pucharu Tymbark 2021. Drużyna reprezentująca kategorię rocznika do lat 12 ze szkoły Podstawowej  nr 1 w Jabłonce zdobyła miejsce pierwsze w Powiecie nowotarskim. Statuetkę najbardziej wartościowego zawodnika na boisku otrzymał bramkarz Franek Winnik, a puchar odebrał kapitan Patryk Miraj. Drużyna zakwalifikowała się tym samym do finałów wojewódzkich, które odbędą się na wiosnę przyszłego roku . Najlepszy zespół zawodów wojewódzkich  zagra na stadionie Narodowym w Warszawie w ogólnopolskim finale. Opiekunem drużyny jest mgr Janusz Kasprzak.
( 22 Listopada 2021)
Drugie miejsce w zawodach rejonowych w piłce nożnej halowej!
(żródło: UG Jabłonka)

 Na II miejscu ukończyła rywalizację Szkoła Podstawowa nr 1 w Jabłonce reprezentowana przez uczennice klas VII-VIII podczas półfinałów wojewódzkich w piłce nożnej halowej. Zawody rejonowe to rywalizacja najlepszych szkół z powiatu tatrzańskiego, myślenickiego, suskiego i nowotarskiego.   W imieniu Samorządu Gminy Jabłonka serdecznie gratulujemy!   foto: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce
( 18 Listopada 2021)
XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego w Jabłonce
(żródło: M.Zubek www.podhaleregion.pl)

 11 listopada w Jabłonce odbył się XI Memoriał Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego na hali przy Szkole Podstawowej nr. 1 im. Adam Mickiewicza w Jabłonce.
( 12 Listopada 2021)
Mistrzostwo Powiatu dla Jabłonki!
(żródło: UG Jabłonka)

 Ze zlotem wracają uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Jabłonce z zawodów powiatowych klas 7-8 w piłce nożnej halowej. Rywalizacja toczyła się w hali sportowej w Maniowych,  gdzie nasze piłkarki strzeliły aż 9 bramek, a straciły tylko 2. Dobra gra naszego zespołu zaowocowała awansem do półfinału wojewódzkiego.
( 10 Listopada 2021)
XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego
(żródło: UG Jabłonka)

 Od 11 do 13 listopada w  Hali sportowej w Jabłonce rozegrany zostanie XI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego.  Szczegóły na plakacie
( 6 Listopada 2021)
Igrzyska Młodzieży Szkolnej dla SP 1 w Jabłonce
(żródło: UG Jabłonka)

 Uczennice Szkoły Podstawowej nr 1 w Jabłonce wywalczyły pierwsze miejsce podczas turnieju Igrzysk Młodzieży Szkolnej Ośrodka Rabka Zdrój w  piłce nożnej dziewcząt klas VII-VIII.  Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, zaś młode piłkarki z Jabłonki nie straciły żadnej bramki. Zdobyte 10 pkt pozwoliło na zdobycie 1 miejsca i dało możliwość prawo startu w zawodach powiatowych.
( 6 Listopada 2021)
Archiwum
(1-15)(16-30)(31-45)(46-60)(61-75) »» Ostatni

 
 
  
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022