25 lutego na Ugorach na Pardałowce rozgrane zostały Mistrzostwa Przedszkoli Powiatu Tatrzańskiego w narciarstwie zjazdowym.
Na starcie slalomu giganta stanęło blisko 80 dziewcząt i chłopców z roczników 2004 - 2006 i młodszych.
Zawody zorganizował Wydział Turystyki i Sportu UM Zakopane.
W galerii fotoreportaż L. Gruszki z zawodów !!!!
Najmłodsza zawodniczką była Zosia Nawalaniec mająca niespełna 2,5 roku.
Specjalne podziękowania dla pani Beaty Rzankowskiej z Cukierni Samanty
wyniki :
M. |
NR |
NAZWISKO I IMIĘ |
ROK |
PRZEDSZKOLE |
CZAS |
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006 I MŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
PALUCH MAJA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:24,81 |
2 |
8 |
BABOŃ MARTYNA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:26,90 |
3 |
4 |
WALCZUK ANIELA |
2007 |
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:27,32 |
4 |
14 |
STACHOŃ JULIA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:27,71 |
5 |
20 |
BEŁTOWSKA POLA |
|
"TYGRYSEK" Z-NE |
00:28,91 |
6 |
2 |
NAWALANIEC HANNA |
2007 |
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:29,34 |
7 |
17 |
SOROCZYŃSKA PATRYCJA |
|
NR 3 ZAKOPANE |
00:29,43 |
8 |
10 |
ŻÓŁTEK JULIA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:29,57 |
9 |
11 |
DAWIDEK WERONIKA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:29,87 |
10 |
21 |
MORAŃDA MATYLDA |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:31,41 |
11 |
22 |
CYGAN WIKTORIA |
2007 |
SIÓSTR FELICJANEK |
00:32,07 |
12 |
9 |
BRZOZA LENA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:32,49 |
13 |
5 |
SZAJTER PATRYCJA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:32,50 |
14 |
7 |
PIWOWARCZYK NADIA |
2007 |
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:41,30 |
15 |
19 |
GALICA MARIA |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:41,68 |
16 |
16 |
ZARZYCKA HANNA |
2007 |
NR 9 ZAKOPANE |
00:44,59 |
17 |
18 |
MARDUŁA KINGA |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:47,75 |
18 |
3 |
NAWALANIEC ZOFIA |
2008 |
SSR "FRAJDA" Z-NE |
02:42,48 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO : 22 ,STARTOWAŁO :18 , SKLASYFIKOWANO : 18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2006 I MŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
1 |
KULPIŃSKI ANATOL |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:24,56 |
2 |
3 |
GRUSZKA MIŁOSZ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:26,19 |
3 |
4 |
PARA SZYMON |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:27,16 |
4 |
12 |
SERWATOWICZ MIKOŁAJ |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:27,55 |
5 |
7 |
GRAFCZYŃSKI SZCZEPAN |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:31,02 |
6 |
16 |
ZWATRZKO JAN |
|
NR 7 ZAKOPANE |
00:31,57 |
7 |
9 |
MAJERCZYK ADRIAN |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:33,97 |
8 |
11 |
SOLIK STANISŁAW |
2007 |
SIÓSTR URSZULANEK |
00:35,70 |
9 |
13 |
TYLKA JAN |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:35,71 |
10 |
15 |
GÓRECKI WOJCIECH |
2007 |
NR 3 ZAKOPANE |
00:39,66 |
11 |
2 |
GALICA GRZEGORZ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:48,58 |
12 |
5 |
GURBA ANTONI |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:52,05 |
13 |
17 |
ELANTKOWSKI SZYMON |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
01:30,13 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO : 17 ,STARTOWAŁO : 13 , SKLASYFIKOWANO : 13 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
58 |
BUKOWSKA ALEKSANDRA |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:20,29 |
2 |
59 |
ZWIJACZ EWA |
|
KOŚCIELISKO |
00:20,51 |
3 |
53 |
BAŃDO MAGDALENA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:20,85 |
4 |
60 |
ZIĘBA HANNA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:22,33 |
5 |
52 |
GĄSIENICA ROJ ALICJA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:23,80 |
6 |
64 |
CYGAN NIKOLETTA |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:24,97 |
7 |
54 |
WALKOSZ ROZALIA |
|
NR 7 ZAKOPANE |
00:25,31 |
8 |
51 |
GUT OLGA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:26,44 |
9 |
55 |
WALKOSZ LILIANA |
|
NR 7 ZAKOPANE |
00:28,55 |
10 |
63 |
BŁACHUTA WERONIKA |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:29,32 |
11 |
57 |
GALICA MARTYNA |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:30,10 |
12 |
56 |
SKUPIEŃ ANNA |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:30,57 |
13 |
61 |
ŚMIESZEK OLA |
|
NR 3 ZAKOPANE |
00:36,35 |
14 |
62 |
KAMIŃSKA ALINA |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:42,11 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO : 15 , STARTOWAŁO : 14 ,SKLASYFIKOWANO :14 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
51 |
WUELGUS MICHAŁ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:19,67 |
2 |
63 |
BRAIN ALEXEI |
|
BUKOWINA TATRZ. |
00:20,60 |
3 |
56 |
AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:23,99 |
4 |
58 |
TOPOROWSKI KAROL |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:24,03 |
5 |
66 |
ZIOBROWSKI STEFAN |
|
NR 5 ZAKOPANE |
00:24,82 |
6 |
64 |
POREMBSKI MACIEJ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:25,13 |
7 |
54 |
PĘKSA JAKUB |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:25,35 |
8 |
57 |
SOLIK KSAWERY |
|
SIÓSTR URSZULANEK |
00:26,07 |
9 |
52 |
PIETRAS MATEUSZ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:27,33 |
10 |
59 |
MIGIEL BARTUŚ |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:28,53 |
11 |
65 |
TATAR ROMAN |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:29,01 |
12 |
53 |
KAZANOWSKI MAX |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:30,24 |
13 |
67 |
ELANTKOWSKI ANTONI |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:31,14 |
14 |
60 |
GAWLAK KAROL |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:41,32 |
15 |
61 |
JONIAK KLIMEK |
|
OLCZA ZAKOPANE |
00:46,03 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO :17 ,STARTOWAŁO : 15 , SKLASYFIKOWANO : 15 |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
105 |
PIWOWARCZYK NATASZA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:20,53 |
2 |
106 |
WILCZEK RENATA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:21,41 |
3 |
101 |
MAJERCZYK ANNA |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:21,62 |
4 |
108 |
WRÓBEL HANNA |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:24,04 |
5 |
109 |
PÓŁTORAK KAROLINA |
|
NR 3 ZAKOPANE |
00:25,91 |
6 |
107 |
TYCNER JULIA |
|
SIÓSTR URSZULANEK |
00:32,03 |
7 |
110 |
KIERZYK ALEKSANDRA |
|
NR 3 ZAKOPANE |
00:36,39 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO : 10 ,STARTOWAŁO : 7 ,SKLASYFIKOWANO : 7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY ROCZNIK 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
103 |
WALCZUK KACPER |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:18,68 |
2 |
102 |
WALAS KACPER |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:18,94 |
3 |
112 |
ZARZYCKI SZYMON |
|
NR 9 ZAKOPANE |
00:19,94 |
4 |
114 |
CHOWANIEC KRZYSZTOF |
|
BRZEGI |
00:20,18 |
5 |
105 |
KWAK KACPER |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:21,00 |
6 |
104 |
LISOWSKI MATEUSZ |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:21,62 |
7 |
116 |
MÓL STANISŁAW |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:21,75 |
8 |
106 |
BODZIONY MAX |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:24,54 |
9 |
107 |
BODZIONY NIKODEM |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:26,11 |
10 |
101 |
KORZENIOWSKI SZYMON |
|
SSR "FRAJDA" Z-NE |
00:27,04 |
11 |
115 |
SKUPIEŃ ŁUKASZ |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:29,79 |
12 |
113 |
MICHALSKI ANDRZEJ |
|
SIÓSTR FELICJANEK |
00:30,44 |
|
|
|
|
|
|
ZGŁOSZONO : 16 ,STARTOWAŁO : 12 , SKLASYFIKOWANO : 12 |
|
|
Najmłodsza zawodniczką była Zosia Nawalaniec mająca niespełna 2,5 roku. |
|
|
|