START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport UG Biały Dunajec
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Skandia Maraton LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane    Bukowina Tatrzańska
UG Poronin   UG Biały Dunajec


UG Czarny Dunajec  UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki





 
Gabinet Terapii
   
   Keti




   Skijumping
Montano
  AZS-Zakopane  



TZN Zakopane





     





KS Pieniny




  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Dart
IV edycja pucharu Winiarskich w darta.
 dodano: 19 Marca 2011    (źródło: Ł. Broźny Podhalańska Liga Darta)


18.03.2011 odbyła się kolejna edycja turnieju o Puchar Winiarscy. Przy tarczy stanęło 22 zawodników, którzy rywalizowali o kolejne punkty w klasyfikacji końcowej. Jak zwykle emocji nie brakowało, w finale spotkali się Daniel Gacek (Rabka) i Tomasz Fryźlewicz (Nowy Targ). Po ciężkim pojedynku zwyciężył Daniel Gacek, który umocnił się w tabeli na pierwszym miesjcu.


 
1 Gacek Daniel 
2 Fryźlewicz Tomasz 
3 Sięka Leszek 
4 Plewa Jurand 
5 Bieda Kazimierz
5 Broźny Łukasz 
7 Cieśliński Kamil 
7 Milc Łukasz 
9 Parszywka Marcin 
9 Jancarczyk Dominik 
9 Śmietana Bogdan 
9 Garbacz Paweł 
13 Chowaniec Wojciech 
13 Śmietana Dorota 
13 Rzeszótko Robert 
13 Kapusta Marek 
17 Puch Daniel 
17 Motor Marcin 
17 Mroszczak Bartek 
17 Sopata Bogdan 
17 Broźny  Władysław 
17 Smiechowicz Piotr 
 
Więcej informacji o darcie na Podhalu znajdą państwo na oficjalnej stronie www.plDart.pl

 
 




«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    3833



 
  
 
 
 
 
 
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2017