PILD - rozegrano kolejne mecze
(żródło: PLD )

We wtorek 20.09 zostały rozegrane 4 mecze PILD. Dwa z zaległej pierwszej kolejki oraz dwa zostały rozegrane awansem.
( 21 Września 2016)
Steel Dart - rozgrywki Podhalańskiej Indywidualnej Ligi Darta
(żródło: Organizator (facebook.com/dartpodhale/))

Rozgrywki Podhalańskiej Indywidualnej Ligi Darta prawie na półmetku i na tym etapie tylko Firek Dawid i Kadłub Norbert mogą pozyskać miano lidera pierwszej rundy.
( 3 Stycznia 2016)
Letnie turnieje darta
(żródło: Dart Podhale)

W okresie letnim, kiedy to brak dużych darterskich turniejów, każdy kto chce potrenować lub po prostu pograć w "ostrą" odmianę tego sportu, może wziąć udział w otwartych dla wszystkich turniejach letnich.
( 25 Lipca 2015)
STEEL DART: Emocjonujący finał cyklu o Puchar Podhala
(żródło: A. Bazuń fot B. Wolańska)

28 czerwca zakończyły się rozgrywki cyklu turniejów rozgrywanych w darta klasycznego o Puchar Podhala. Przed ostatnim turniejem kilku zawodników wciąż liczyło się w walce o nagrody, więc do ostatniego meczu cyklu nie zabrakło emocji.
( 2 Lipca 2015)
STEEL DART PODHALE - Norbert Kadłub po raz czwarty w finale
(żródło: A.Bazuń)

W niedzielę 21 czerwca został rozegrany przedostatni turniej z cyklu o Puchar Podhala. Nie zabrakło maxów, szybkich lotek, wysokich zamknięć oraz niespodziewanych rozstrzygnięć.
( 25 Czerwca 2015)
STEEL DART; „Nowotarski” finał IV turnieju o Puchar Podhala.

9 czerwca został rozegrany IV turniej z cyklu o Puchar Podhala. Zawodnicy jak zwykle zmierzyli się w Piwnicy u Winiarskich w Nowym Targu. Pod nieobecność lidera klasyfikacji generalnej, była to doskonała okazja na zmniejszenie straty punktowej i zachowanie szans na końcowy sukces dla całej czołówki rankingu.
( 9 Czerwca 2015)
Zakończenie sezonu Podhalańskiej Ligi Darta

7 czerwca w nowotarskiej pizzeri Jaga nie tylko zostanie zakończony sezon 2013/14, ale też odbędzie się otwarty turniej o puchar ligi.
( 1 Czerwca 2014)
Podhalańska Liga Darta rozpoczyna nowe rozgrywki.
(żródło: PLD)

7 października o godz 14.00 w restauracji Winiarscy w Nowym Targu rozpocznie się pierwszy z  4  turniejów o Puchar Podhalańskiej Ligi Darta
( 4 Października 2012)
Podhalańska Liga Darta, 5 kolejka.

W ostatnich dniach rozegrana została 5 kolejka PLD.
( 9 Grudnia 2011)
IV edycja pucharu Winiarskich w darta.
(żródło: Ł. Broźny Podhalańska Liga Darta)

18.03.2011 odbyła się kolejna edycja turnieju o Puchar Winiarscy. Przy tarczy stanęło 22 zawodników, którzy rywalizowali o kolejne punkty w klasyfikacji końcowej. Jak zwykle emocji nie brakowało, w finale spotkali się Daniel Gacek (Rabka) i Tomasz Fryźlewicz (Nowy Targ). Po ciężkim pojedynku zwyciężył Daniel Gacek, który umocnił się w tabeli na pierwszym miesjcu.
( 19 Marca 2011)
III edycja Pucharu Podhala
(żródło: Podhalańska Liga Darta)

13.03.2011 odbył się kolejny Puchar Podhala, była to już III edycja. Puchar Podhala jest główną imprezą organizowaną przez Podhalańską Ligę Darta, każdy może przyjść i zmierzyć się przy tarczy. W turnieju brało udział 34 zawodników z różnych części Podhala i Małopolski. Byli zawodnicy z Nowego Targu, Rabki, Jordanowa oraz z Andrychowa. Najlepszym zawodnikiem tejże edycji został Bogdan Śmietana pokonując w finale Dominika Bystrzyckiego.
( 14 Marca 2011)
3 turniej Darta o Puchar Winiarskich w Nowym Targu.

W Nowym Targu rozegrana została 3 edycja  rozgrywek darta o Puchar Winiarskich. 22 pkt zdobył w tych zawodach Jurand Plewa, drugi był Wojciech Chowaniec a trzeci Piotr Kołodziejczyk.  Po trzech edycjach na czele tabeli z 52 pkt znajduje sie Daniel Gacek. drugi jest Jurand Plewa a trzeci Dawid Firek.
( 28 Lutego 2011)
Nowotarskie mistrzostwa Małopolski w darcie
(żródło: Wyniki A. Firek)

Blisko 100 darcistów wzięło udział w mistrzostwach Małopolski , które rozegrane zostały 24 kwietnia w Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.    W galerii fotoreportaż z rozgrywek!!!!
( 25 Kwietnia 2010)
Mikołajkowy Turniej Darta w Nowym Targu
(żródło: G.Wrona TKKF Gorce Nowy Targ)

W sobotę piątego grudnia 2009 w Restauracji Winiarscy w Nowym Targu odbył się Mikołajkowy Turniej Darta. Pomysłodawcami oraz organizatorami byli Andrzej Firek i Grzegorz Wrona reprezentujący Ognisko TKKF „Gorce-Nowy Targ”,
( 6 Grudnia 2009)
Zakończenie rozgrywek w darta.

W gościnnym wnętrzu restauracji " Winiarskich" w sobotę  zakończono rogrywki dwóch turniejów  o puchary:  "Winiarskich" i " Elektroserwisu"  W galerii fotoreportaż z zakończenia.!!!!!