W miniony weekend na murawie rozpoczeli rozgrywki piłkarze VI ligi. Zakopane na wyjeździe przegrało z Jordanem zaledwie jedna bramką a Szaflary wygrały z podejmującą ich Korzenną . W najbliższą niedzielę w Szaflarach kolejny mecz derbowy KS Zakopane zmierzy sie z Szaflarami.
Jordan Jordanów – KS Zakopane 3:2 (2:1)
Bramki: Motor 9, Hodana 21, K. Pietrzak 75 – Wesołowski 5, Leniewicz 87.
Sędziował: Paweł Kupczak z Nowego Sącza.
Żółte kartki: M. Ferek, K. Mastela – Piekarczyk, M. Paszuda, Frasunek, Wszołek, Wesołowski.
Czerwone kartki: M. Ferek 73, M. Mastela 61 – Dudziak 85.
Widzów 150.
Jordan: Sitarz – Majerski, Hodana, Kołodziejczyk, K. Mastela – Ferek, K. Pietrzak, Karkula (Tyrpa 58), M. Mastela – Gromczak (Gawroński 87), Motor (J. Pietrzak 90).
Zakopane: D. Paszuda – Stanek, M. Paszuda (Dudziak 73), Piekarczyk, Wszołek – Drabik, Frasunek, Walczak – Wójciak, Wesołowski – Babicz (Kłosowski 59), Leniewicz.
ULKS Korzenna – LKS Szaflary 1:5 (1:1)
Olszewski 30 – Marduła 35, F. Kamiński 50 karny, 85, Magulski 56, Pawełczak 74.
Żółte kartki: Bieniek, P. Bernasiewicz dwie – Kamiński, Pawełczak, Kurańda.
Czerwona kartka: P. Bernasiewicz 76.
Szaflary: Gawron – Kurańda, Szulc, Magulski, Strama – Baboń, Sarna (Czajkowski 82), Marduła, F. Kamiński – Pawełczak, Marek (46 Mrugała).
dziesiątkę.
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
16 |
38 |
12 |
2 |
2 |
51-23 |
2. |
LKS Kobylanka |
16 |
32 |
9 |
5 |
2 |
34-16 |
3. |
Jordan Jordanów |
16 |
30 |
9 |
3 |
4 |
29-21 |
4. |
Poprad Rytro |
16 |
30 |
10 |
0 |
6 |
34-21 |
5. |
Gród Podegrodzie |
16 |
27 |
8 |
3 |
5 |
20-16 |
6. |
KS Zakopane |
16 |
26 |
8 |
2 |
6 |
33-19 |
7. |
Dobrzanka Dobra |
15 |
25 |
8 |
1 |
6 |
32-16 |
8. |
LKS Szaflary |
16 |
24 |
7 |
3 |
6 |
33-30 |
9. |
Sokół Stary Sącz |
16 |
22 |
6 |
4 |
6 |
28-27 |
10. |
Przełęcz Tylicz |
15 |
22 |
6 |
4 |
5 |
27-18 |
11. |
ULKS Korzenna |
16 |
20 |
5 |
5 |
6 |
20-24 |
12. |
Victoria Witowice Dolne |
16 |
17 |
5 |
2 |
9 |
22-35 |
13. |
Zawada Nowy Sącz |
16 |
15 |
4 |
3 |
9 |
13-42 |
14. |
Orzeł Wojnarowa |
16 |
14 |
4 |
2 |
10 |
25-42 |
15. |
LKS Jodłownik |
16 |
10 |
2 |
4 |
10 |
14-37 |
16. |
Gorce Kamienica |
16 |
6 |
1 |
3 |
12 |
12-40 |
Poprad Rytro |
- |
Jordan Jordanów |
16:30 |
Zawada Nowy Sącz |
- |
Przełęcz Tylicz |
16:30 |
Dobrzanka Dobra |
- |
Gród Podegrodzie |
16:30 |
LKS Jodłownik |
- |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
11:00 |
Gorce Kamienica |
- |
Victoria Witowice Dolne |
16:30 |
Sokół Stary Sącz |
- |
Orzeł Wojnarowa |
14:00 |
LKS Kobylanka |
- |
ULKS Korzenna |
16:00 |
LKS Szaflary |
- |
KS Zakopane |
11:00 |