KS Zakopane pokonał na własnym boisku LKS Kobylankę i awansował na 4 miejsce w tabeli. Bramki dla Zakopanego w 35 i 55 minucie zdobył Walczak Wójciak
KS Zakopane - LKS Kobylanka 2:0 (1:0)
Zakopane: Kożuch – Stanek, Piekarczyk, Murzyn, Wszołek - R. Wicher (Król 67), Frasunek, Długosz (Bukowski 80), Leniewicz - Walczak Wójciak (Drabik 85), Wesołowski.
Kobylanka: Grądalski – Sokulski, Woźniak (Habiński 67), Dobek, Trzyna - Szymczyk, Augustyn, Jamro, Szura (Wojno 78) - Jakubczyk (Wójcik 40), Bogusz.
Gole: Walczak Wójciak 35, 55
W innych meczach:
Sokół Stary Sącz - ULKS Korzenna 3-2
Jordan Jordanów - LKS Szaflary 1-1
Orzeł Wojnarowa - Gorce Kamienica 4-0
Victoria Witowice Dolne - LKS Jodłownik 3-2
Ogniwo Piwniczna Zdrój - Dobrzanka Dobra 2-1
Gród Podegrodzie - Zawada Nowy Sącz 1-0
Przełęcz Tylicz - Poprad Rytro 0-2
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
18 |
41 |
13 |
2 |
3 |
54-27 |
2. |
Jordan Jordanów |
18 |
34 |
10 |
4 |
4 |
32-22 |
3. |
Poprad Rytro |
18 |
33 |
11 |
0 |
7 |
36-23 |
4. |
KS Zakopane |
18 |
32 |
10 |
2 |
6 |
38-20 |
5. |
LKS Kobylanka |
18 |
32 |
9 |
5 |
4 |
35-21 |
6. |
Gród Podegrodzie |
18 |
31 |
9 |
4 |
5 |
21-16 |
7. |
Sokół Stary Sącz |
18 |
28 |
8 |
4 |
6 |
34-31 |
8. |
Dobrzanka Dobra |
17 |
26 |
8 |
2 |
7 |
33-18 |
9. |
LKS Szaflary |
18 |
25 |
7 |
4 |
7 |
35-34 |
10. |
Przełęcz Tylicz |
17 |
23 |
6 |
5 |
6 |
28-21 |
11. |
ULKS Korzenna |
18 |
23 |
6 |
5 |
7 |
25-28 |
12. |
Victoria Witowice Dolne |
18 |
23 |
7 |
2 |
9 |
27-38 |
13. |
Orzeł Wojnarowa |
18 |
17 |
5 |
2 |
11 |
31-45 |
14. |
Zawada Nowy Sącz |
18 |
16 |
4 |
4 |
10 |
14-44 |
15. |
LKS Jodłownik |
18 |
13 |
3 |
4 |
11 |
19-41 |
16. |
Gorce Kamienica |
18 |
6 |
1 |
3 |
14 |
13-46 |
W następnej kolejce podhalańskie drużyny zagrają na wyjeździe
Kolejka 19 - 17 kwietnia
Przełęcz Tylicz - Jordan Jordanów 17 kwietnia, 14:30
Poprad Rytro - Gród Podegrodzie 17 kwietnia, 17:00
Zawada Nowy Sącz - Ogniwo Piwniczna Zdrój 17 kwietnia, 17:00
Dobrzanka Dobra - Victoria Witowice Dolne 17 kwietnia, 17:00
LKS Jodłownik - Orzeł Wojnarowa 17 kwietnia, 11:00
Gorce Kamienica - ULKS Korzenna 17 kwietnia, 17:00
Sokół Stary Sącz - KS Zakopane 17 kwietnia, 12:00
LKS Kobylanka - LKS Szaflary 17 kwietnia, 17:00