W meczu 10 kolejki Lubań Maniowy zremisował z Naprzodem Jędrzejów 1-1 Team z Maniów przed porażką uratował w 3 minucie doliczonego czasu gry Gąsiorek.
Wolski Lubań Maniowy 1-1(0-0) Naprzód Jędrzejów
Bramki: 90+3 Gąsiorek - 78' Osinski
Żółte kartki:Drej, Matan
Lubań: Hładowczak- Komorek(88-Czubiak), Gąsiorek, Babik, Gołdyn- Sral(75-Walczak-Wójciak), Gogola, Hałgas Lizak(70-Firek)- Bachleda, Fałowski
Naprzód:Kwiecień- Grund, Matan, Milcarz, Puchrowicz- Starościak, Piwowarczyk(85-Zacharski), Nahle, Osinski- Drej(90-Staszewski), Kowalski(46-Doroszko)
W innych meczach 10 kolejki 1-2 października
Granat Skarżysko-Kamienna - Łysica Bodzentyn 2-1
Bartłomiej Strzębski 60, Macin Kołodziejczyk 75 - Radosław Wilk 48
Poprad Muszyna - Unia Tarnów 2-0
Paweł Szczepanik 37, Łukasz Biernacki 72
Wierna Małogoszcz - Przebój Wolbrom 0-4
Łukasz Pazurkiewicz 4, Sławomir Duda 7, Tomasz Jarosz 28, Tomasz Kozieł 67
Limanovia Limanowa - Juventa Starachowice 4-0
Dawid Basta 29, Szymon Kiwacki 50, Artur Prokop 59, Jakub Wańczyk 77
Janina Libiąż - Orlicz Suchedniów 3-0
Jakub Snadny 15, Łukasz Ząbek 84, Łukasz Hejnowski 86
Beskid Andrychów - Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-1
Wojciech Dziadzio 28
Dalin Myślenice 0- Górnik Wieliczka 0-1
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
10 |
23 |
7 |
2 |
1 |
19-2 |
2. |
Poprad Muszyna |
10 |
22 |
7 |
1 |
2 |
14-7 |
3. |
Limanovia Limanowa |
10 |
20 |
6 |
2 |
2 |
17-4 |
4. |
Unia Tarnów |
10 |
19 |
6 |
1 |
3 |
9-9 |
5. |
Przebój Wolbrom |
10 |
18 |
5 |
3 |
2 |
15-4 |
6. |
Granat Skarżysko-Kamienna |
10 |
17 |
5 |
2 |
3 |
12-9 |
7. |
Lubań Maniowy |
10 |
15 |
4 |
3 |
3 |
13-15 |
8. |
Juventa Starachowice |
10 |
14 |
4 |
2 |
4 |
12-13 |
9. |
Łysica Bodzentyn |
10 |
12 |
3 |
3 |
4 |
9-13 |
10. |
Beskid Andrychów |
10 |
11 |
2 |
5 |
3 |
11-11 |
11. |
Dalin Myślenice |
10 |
11 |
3 |
2 |
5 |
6-11 |
12. |
Wierna Małogoszcz |
10 |
10 |
2 |
4 |
4 |
10-16 |
13. |
Janina Libiąż |
10 |
10 |
2 |
4 |
4 |
9-15 |
14. |
Orlicz Suchedniów |
10 |
6 |
1 |
3 |
6 |
14-23 |
15. |
Naprzód Jędrzejów |
10 |
6 |
1 |
3 |
6 |
10-17 |
16. |
Górnik Wieliczka |
10 |
5 |
1 |
2 |
7 |
6-17 |
Następna 11 kolejka - 8-9 października
Górnik Wieliczka - Granat Skarżysko-Kamienna 8 października, 15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Dalin Myślenice 8 października, 15:00
Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów 9 października, 15:00
Juventa Starachowice - Janina Libiąż 9 października, 15:00
Naprzód Jędrzejów - Limanovia Limanowa 9 października, 15:00
Przebój Wolbrom - Lubań Maniowy 8 października, 15:00
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 8 października, 15:00
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 9 października