Po rozegraniu 8 kolejki w tabeli niewielkie zmiany. Liderami w swoich grupach nadal pozostają Dunajec i Lepietnica.
W grupie wschodniej awans odnotowały drużyny ZOR, Spisza , Trzech Koron i Sokolicy a w grupie zachodniej Skalni
Podhalańskie klasy B
Podhalańska klasa B– wschód
Dunajec Ostrowsko - Grom Morawczyna 2-2 (1-0),
Sokolica Krościenko - Przełęcz Łopuszna 3-0 (0-0),
Bór Dębno - Gorc Ochotnica Dolna 2-1 (1-0),
Trzy Korony Sromowce Niżne - Krokus 2000 Łapsze Niżne 2-0 (1-0),
ZOR Frydman - Hetman Leśnica 4-2 (2-1),
Spisz Krempachy - Łęgi Nowa Biała 1-0 (1-0)
Tabela
1. Dunajec |
8 |
18 |
18-9 |
2. ZOR |
7 |
16 |
20-12 |
3. Grom |
8 |
16 |
20-17 |
4. Spisz |
8 |
15 |
15-11 |
5. Trzy Korony |
7 |
14 |
14-9 |
6. Sokolica |
8 |
13 |
25-10 |
7. Przełęcz |
7 |
12 |
23-16 |
8. Hetman |
8 |
12 |
15-17 |
9. Gorc |
8 |
6 |
13-20 |
10. Krokus |
8 |
6 |
12-21 |
11. Bór |
7 |
6 |
8-25 |
12.Łęgi |
8 |
0 |
4-21 |
(ZK)
Następna 9 kolejka 9 października
Przełęcz Łopuszna - Bór Dębno
Łęgi Nowa Biała - Sokolica Krościenko nad Dunajcem
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Spisz Krempachy
Hetman Leśnica - Trzy Korony Sromowce Niżne
Grom Morawczyna - ZOR Frydman
Gorc Ochotnica - Dunajec Ostrowsko
********************************************
Podhalańska klasa B – zachód
Delta Pieniążkowice - Janosik Sieniawa 1-1 (1-0),
Unia Naprawa - Lepietnica Klikuszowa/Obidowa 0-4 (0-1),
Wierchy Lasek - Korona Piekielnik 3-2 (0-0),
Skawianin Skawa - Skałka Rogoźnik/Stare Bystre 3-2 (1-1),
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Skalni Zaskale 2-3 (1-0),
Bystry Nowe Bystre - Grel Trute 2-3 (1-1).
Tabela
1. Lepietnica |
8 |
22 |
35-13 |
2. Wierchy |
8 |
22 |
21-12 |
3. Skawianin |
7 |
15 |
24-11 |
4. Skalni |
8 |
13 |
22-21 |
5. Janosik |
8 |
13 |
27-28 |
6. Bystry |
7 |
12 |
23-15 |
7. Skałka |
8 |
11 |
25-26 |
8. Delta |
8 |
9 |
22-23 |
9. Grel |
8 |
9 |
19-27 |
10. Unia |
8 |
5 |
17-23 |
11.Korona |
8 |
4 |
24-32 |
12.Szarotka |
8 |
0 |
4-32 |
(ZK) |
|
|
|
Następna 9 kolejka 9 października
Skałka Rogoźnik - Bystry Nowe Bystre
Skalni Zaskale - Skawianin Skawa
Lepietnica Klikuszowa - Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Korona Piekielnik - Napravia Naprawa
Janosik Sieniawa - Wierchy Lasek
Grel Trute - Delta Pieniążkowice