Lubań Maniowy nie sprostał rywalom i przegrał wyjazdowy mecz w Wolbromiu . Gospodarze zdobyli 3 bramki, podczas gdy podopieczni Marka Żołądzia nie strzelili ani jednej.
Kolejne spotkanie Lubań zagra u siebie z Unia Tarnów 16 października - początek meczu 14.00
Przebój Wolbrom - Wolski Lubań Maniowy 3-0(2-0)
Bramki: Duda 19, Jarosz 45+1, 80
Czerwona kartka Babik (Lubań, 60, druga żółta). Widzów 400.
Przebój: Palczewski - Morawski, Kiczyński, Ochman, Wdowik, Pindiur (Kostek), Duda, Kozieł (88 Derejczyk), Wiśniewski, Jarosz (88 Cupiał), Pazurkiewicz (Nytko).
Lubań: Hładowczak- Anioł(46-Górecki), Gąsiorek, Babik, Gołdyn- Gogola, Komorek, Lizak(46-Sral), Krzystyniak(75-Czubiak)- Bachleda, Fałowski(80-Firek)
"Przegraliśmy zasłużenie, Przebój był za mocny dzisiaj dla nas, grał bardzo dobry futbol. Przy pierwszej bramce gospodarze trochę nas zaskoczyli, bardzo dobrze rozegrali rzut rożny. Potem ta druga bramka, przy której nie popisał się Robert Krzystyniak, mógł wybić piłkę to wystawił ją napastnikowi który z pięciu metrów trafił do pustej bramki, był to gol do szatni więc wiadomo w jakich nastrojach schodziliśmy na przerwę. Na drugą połowę dokonałem zmian, zagraliśmy ofensywnie i wszystko wyglądało dobrze do 60 minuty, kiedy sędzia ukarał Łukasza Babika drugą żółtą kartką, moim zdanie był to zbyt pochopna decyzja, faul był na środku boiska a gospodarze nawet nie kontratakowali, ale cóż trzeba się z tym pogodzić" - skomentował na gorąco po meczu Marek Żołądź
Kolejka 11 - 8-9 października
Górnik Wieliczka - Granat Skarżysko-Kamienna 0-1
Robert Banaszek 70
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Dalin Myślenice 1-1
Wojciech Dziadzio 6 (k) - Przemysław Senderski 22 (k)
Orlicz Suchedniów - Beskid Andrychów 1-0
Marcin Taler 45
Juventa Starachowice 1- Janina Libiąż 1-2
Michał Janik 20 - Dawid Korona 34 (s), Łukasz Ząbek 75
Naprzód Jędrzejów - Limanovia Limanowa 1-3
Tomasz Puchrowicz 71 - Szymon Kiwacki 36, Artur Prokop 80, Paweł Kępa 88
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1-1
Paweł Węgrzyn 90 (k) - Piotr Kajda 34
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 0-1
Wojciech Janur 38
Tabela:
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Poprad Muszyna |
11 |
25 |
8 |
1 |
2 |
15-7 |
2. |
Szreniawa Nowy Wiśnicz |
11 |
24 |
7 |
3 |
1 |
20-3 |
3. |
Limanovia Limanowa |
11 |
23 |
7 |
2 |
2 |
20-5 |
4. |
Przebój Wolbrom |
11 |
21 |
6 |
3 |
2 |
18-4 |
5. |
Unia Tarnów |
11 |
20 |
6 |
2 |
3 |
10-10 |
6. |
Granat Skarżysko-Kamienna |
11 |
20 |
6 |
2 |
3 |
13-9 |
7. |
Lubań Maniowy |
11 |
15 |
4 |
3 |
4 |
13-18 |
8. |
Juventa Starachowice |
11 |
14 |
4 |
2 |
5 |
13-15 |
9. |
Janina Libiąż |
11 |
13 |
3 |
4 |
4 |
11-16 |
10. |
Łysica Bodzentyn |
11 |
12 |
3 |
3 |
5 |
9-14 |
11. |
Dalin Myślenice |
11 |
12 |
3 |
3 |
5 |
7-12 |
12. |
Beskid Andrychów |
11 |
11 |
2 |
5 |
4 |
11-12 |
13. |
Wierna Małogoszcz |
11 |
11 |
2 |
5 |
4 |
11-17 |
14. |
Orlicz Suchedniów |
11 |
9 |
2 |
3 |
6 |
15-23 |
15. |
Naprzód Jędrzejów |
11 |
6 |
1 |
3 |
7 |
11-20 |
16. |
Górnik Wieliczka |
11 |
5 |
1 |
2 |
8 |
6-18 |
Kolejka 12 - 15-16 października
Granat Skarżysko-Kamienna - Poprad Muszyna 16 października, 14:00
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 16 października, 14:00
Lubań Maniowy - Unia Tarnów 16 października, 14:00
Limanovia Limanowa - Przebój Wolbrom 16 października, 15:00
Janina Libiąż - Naprzód Jędrzejów 15 października, 15:00
Beskid Andrychów - Juventa Starachowice 15 października, 15:00
Dalin Myślenice - Orlicz Suchedniów 15 października, 14:30
Górnik Wieliczka - Szreniawa Nowy Wiśnicz 15 października