Ponad 20 dziewcząt i chłopców wystartowało w trzeciej edycji XXXV Zimowej Ligi Szkolnej w łyżwiarstwie. Zawody rozegrano na torze lodowym zakopiańskiego COS. Przed młodymi łyżwiarzami są jeszcze jedne zawody indywidualne, które zaplanowano na 2 lutego a sześć dni póżniej na lodzie rywalizować będą sztafety.
Grupa I
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA UR 2003 - 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
PKT |
1 |
ŻÓŁTEK EMILIA |
|
SP BIAŁKA T |
15,09 |
50 |
2 |
DUBNICKA MARTYNA |
2003 |
SP NR 3 |
17,06 |
45 |
3 |
KUBIN LIWIA |
2004 |
SP NR 3 |
17,28 |
42 |
4 |
MAJERCZYK MARCELINA |
2004 |
SP NR 3 |
18,91 |
40 |
5 |
PAWLIKOWSKA MAGDALENA |
2003 |
SP NR 2 |
20,46 |
38 |
6 |
KACZMARCZYK MARYNA |
2004 |
SP NR 9 |
20,65 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY UR 2003 - 2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
PKT |
1 |
KASPEREK BARTŁOMIEJ |
2003 |
SP KOŚCIELISKO |
15,99 |
50 |
2 |
JAKUBIAK JĘDRZEJ |
2003 |
SP NR 1 |
17,72 |
45 |
3 |
JANKOWSKI JAKUB |
|
SP NR 2 |
18,67 |
42 |
4 |
WALCZUK KACPER |
2004 |
KSP |
18,84 |
40 |
5 |
KORKOSZ KACPER |
|
SP BIAŁKA T |
19,08 |
38 |
6 |
BRYJAK ANDRZEJ |
2003 |
SP NR 9 |
19,16 |
36 |
Grupa II
|
DZIEWCZĘTA UR 2001 - 2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
200 M |
RAZEM |
PKT |
1 |
GRABOWSKA ALEKSANDRA |
2001 |
SP NR 1 |
15,28 |
28,59 |
43,87 |
50 |
2 |
SITARZ JULIA |
2001 |
SP NR 1 |
14,94 |
29,7 |
44,64 |
45 |
3 |
BUKOWSKA KATARZYNA |
2001 |
SP NR 2 |
15,93 |
29,56 |
45,49 |
42 |
4 |
GUZAK NATALIA |
2001 |
SP NR 9 |
15,57 |
30,11 |
45,68 |
40 |
5 |
CHROBAK PATRYCJA |
2001 |
SP NR 3 |
16,35 |
30,27 |
46,62 |
38 |
6 |
STOCH MARTYNA |
2001 |
SP NR 9 |
17,24 |
33,65 |
50,89 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY UR 2001 - 2002 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
200 M |
RAZEM |
PKT |
1 |
BUDZ MACIEJ |
|
SP BIAŁKA T |
14,47 |
27,38 |
41,85 |
50 |
2 |
POPŁONYK WOJCIECH |
2001 |
KSP |
14,76 |
27,52 |
42,28 |
45 |
3 |
MARCISZ MIŁOSZ |
2002 |
POSA |
14,93 |
28,96 |
43,89 |
42 |
4 |
SICHELSKI JAKUB |
2001 |
POSA |
15,24 |
29,52 |
44,76 |
40 |
5 |
ZAJĄC BARTŁOMIEJ |
2001 |
SP NR 3 |
15,26 |
29,76 |
45,02 |
38 |
6 |
BISZELUK SEBASTIAN |
2001 |
KSP |
15,38 |
30,23 |
45,61 |
36 |
Grupa III
|
DZIEWCZĘTA UR 1999 - 2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
300 m |
RAZEM |
PKT |
1 |
PAŃSZCZYK PAULINA |
|
SP BIAŁKA T |
13,71 |
41,46 |
55,17 |
50 |
2 |
SCECHURA MONIKA |
1999 |
SP NR 1 |
14,20 |
43,34 |
57,54 |
45 |
3 |
KUREK ZUZANNA |
1999 |
SP NR 1 |
14,25 |
43,44 |
57,69 |
42 |
4 |
STOŻEK NATALIA |
|
SP BIAŁKA T |
14,76 |
43,13 |
57,89 |
40 |
5 |
KIL JOANNA |
1999 |
SP NR 3 |
14,99 |
42,93 |
57,92 |
38 |
6 |
BLECHAR LUIZA |
1999 |
SP NR 1 |
15,06 |
47,29 |
62,35 |
36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY UR 1999 - 2000 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
SZKOŁA |
100 M |
300 m |
RAZEM |
PKT |
1 |
SKUPIEŃ DAMIAN |
1999 |
SP NR 1 |
13,35 |
40,46 |
53,81 |
50 |
2 |
KOWALCZYK GRZEGORZ |
|
SP BIAŁKA T |
13,98 |
40,14 |
54,12 |
45 |
3 |
WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF |
1999 |
SP NR 3 |
13,27 |
40,94 |
54,21 |
42 |
4 |
PAŁYS MATEUSZ |
1999 |
SP NR 1 |
14,12 |
42,50 |
56,62 |
40 |
5 |
SKÓRKA JĘDRZEJ |
1999 |
SP NR 2 |
14,25 |
42,65 |
56,90 |
38 |
6 |
PUCH PIOTR |
1999 |
SP NR 1 |
15,00 |
42,84 |
57,84 |
36 |
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!
|