Blisko 200 dziewcząt i chłopców z Polski i Słowacji uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięło udział w zawodach biegowych zorganizowanych w ramach XXXV Zimowej Ligi Szkolnej i Euroligi w biegach narciarskich. Zawody były również V Memoriałem im Stanisława Bukowskiego "Ojca"
Biegacze zostali sklasyfikowani w kategoriach wiekowych.
Wyniki
Rocznik 2001-2002 1 km CL
dziewczęta
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
2 |
Bochniak Natalia |
SP Chochołów |
|
05:05,4 |
3 |
Nawara Alina |
SP Koscielisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
05:12,7 |
4 |
Bieniasz Weronika |
SP 1 Ciche |
UKS Krokus SP 1 Ciche |
05:12,8 |
5 |
Stękała Karolina |
SP 1 Ciche |
UKS Krokus SP 1 Ciche |
05:33,9 |
6 |
Nędza Kubiniec Anna |
SP Koscielisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
05:35,5 |
Chłopcy:
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
R |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Guńka Jan |
02 |
SP Chochołów |
|
04:31,9 |
2 |
Zborowski Maciej |
01 |
SP Chochołów |
|
04:37,8 |
3 |
Bugara Robert |
02 |
SP Koscielisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
04:53,5 |
4 |
Sopata Wojciech |
01 |
SP Kluszkowce |
LKS "Szarotka" Kluszkowce |
05:09,1 |
5 |
Franosz Andrzej |
01 |
SP Gliczarów Grn. |
UKS Gliczarów Górny |
05:25,3 |
6 |
Gąsienica Ciaptak Maciej |
02 |
SP 2 Zakopane |
UKS "Dwójka" Zakopane |
05:28,6 |
Rocznik 1999-2000 2 km CL
dziewczeta:
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Piczura Magdalena |
SP 1 Ciche |
UKS Krokus SP 1 Ciche |
08:24,0 |
2 |
Stołowska Grażyna |
SP 2 Biały Dunajec |
UKS "Dwójka" Biały Dunajec |
09:05,7 |
3 |
Michalczak Natalia |
SP 1 Ciche |
UKS Krokus SP 1 Ciche |
09:12,5 |
4 |
Marszałek Kornelia |
SP 1 Ciche |
UKS Krokus SP 1 Ciche |
09:21,4 |
5 |
Leśnicka Gabriela |
SP Kluszkowce |
LKS "Szarotka" Kluszkowce |
09:32,2 |
6 |
Kolodzejova Aneta |
ZŚ Strba |
|
09:34,9 |
chłopcy:
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
PKT |
1 |
Guńka Kacper |
SP Chochołów |
KS "Chochołów" |
07:48,4 |
13 |
2 |
Staszel Dariusz |
SP Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
07:52,0 |
11 |
3 |
Krzystoń Sylwester |
SP Kluszkowce |
LKS "Szarotka" Kluszkowce |
08:02,7 |
10 |
4 |
Bochnak Józef |
SP Chochołów |
UKS "Chochołów" |
08:03,8 |
9 |
5 |
Jarząbek Dawid |
SP Sierockie |
UKS "Sierockie" |
08:25,1 |
8 |
6 |
Krupa Marcin |
SP Chochołów |
KS "Chochołów" |
08:31,3 |
7 |
Wyniki Gimnazja 3km CL
dziewczęta:
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Białoń Ewelina |
GMS |
|
11:37,8 |
2 |
Walkosz Weronika |
GMS |
|
12:12,1 |
3 |
Sokół Klaudia |
|
ULKS "Olimp" Wzdół Rządowy |
12:16,8 |
4 |
Stanek Angelika |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
12:43,8 |
5 |
Kęsek Katarzyna |
GMS |
|
12:56,5 |
6 |
Kosakowska Anna |
G. Łopuszna |
UKS "Krokus" SP 1 Ciche |
14:34,0 |
|
|
|
|
|
|
MŁODZICY |
|
1997 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Pradziad Justyna |
GMS |
|
11:50,0 |
2 |
Spierengurg Catherine |
G. Kościelisko |
BKS Kościelisko |
12:17,6 |
3 |
Mleczek Monika |
G. Czarny Dunajec |
KS "Chochołów" |
12:51,8 |
4 |
Duda Katazryna |
|
ULKS "Olimp" Wzdół Rządowy |
13:04,4 |
5 |
Urbaś Beata |
G. 2 Biały Dunajec |
UKS "Dwójka" Biały Dunajec |
13:10,7 |
6 |
Ostachowska Knga |
G. Maniowy |
LKS Czorsztyn-Ski Kluszkowce |
13:13,2 |
|
MŁODZICY |
|
1998 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Nawara Emilia |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
12:27,1 |
2 |
Janćikova Terezia |
ZŚ Śtrba |
|
12:30,5 |
3 |
Tomaszewska Natalia |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
12:32,0 |
4 |
Gluc Krystyna |
GMS Zakopane |
UKS "Regle" Kościelisko |
12:34,6 |
5 |
Bugara Aleksandra |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
13:28,3 |
6 |
Nędzxa Magdalena |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
13:41,3 |
chłopcy:
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMIĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Gurin Jakub |
G. D.Tatarku Poprad |
SKI TEAM Śtrbske Pleso |
09:21,9 |
2 |
Bartko Martin |
|
ŚKP Śtrbske Pleso |
09:24,3 |
3 |
Dvorsky Martin |
G. D.Tatarku Poprad |
SKI TEAM Śtrbske Pleso |
09:28,5 |
4 |
Krupa Marek |
G. Czarny Dunajec |
KS "Chochołów" |
09:52,1 |
5 |
Szczepaniak Klemens |
GMS |
|
10:34,4 |
6 |
Sopata Andrzej |
G. Maniowy |
LKS Czorsztyn-Ski Kluszkowce |
10:44,7 |
|
|
|
|
|
KATEGORIA |
MŁODZICY |
|
1997 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Mikita Milan |
ZŚ Jarna Poprad |
|
09:31,7 |
2 |
Leja Dariusz |
GMS |
BKS Kościelisko |
09:36,9 |
3 |
Nędza Kubiniec Tadeusz |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
09:51,4 |
4 |
Walkosz Jan |
G. 2 Biały Dunajec |
UKS "Dwójka" Biały Dunajec |
10:38,4 |
5 |
Styrczula Jakub |
G. Kościelisko |
UKS "Regle" Kościelisko |
11:03,8 |
6 |
Para Kamil |
GMS |
|
11:39,4 |
|
|
|
|
|
KATEGORIA |
MŁODZICY |
|
1998 |
|
|
|
|
|
M |
NAZWISKO I IMĘ |
SZKOŁA |
KLUB |
WYNIK |
1 |
Kosakowski Krzysztof |
G. Łopuszna |
UKS "Krokus" SP 1 Ciche |
10:03,2 |
2 |
Skupień Andrzej |
GMS |
|
11:03,3 |
3 |
Kwaśniowski Mariusz |
G. Dzianisz |
UKS "Regle" Kościelisko |
11:24,0 |
4 |
Skorusa Wojciech |
G. Czarny Dunajec |
KS "Chochołów" |
11:27,2 |
5 |
Sopata Rafał |
G. Maniowy |
LKS Czorsztyn-Ski Kluszkowce |
11:38,7 |
6 |
Tusień Cezary |
|
ULKS "Olimp" Wzdół Rządowy |
12:21,1 |
|
|
|
|
|
Pełne wyniki tutaj w formacie excela:
|