START
powrót do strony głównej
     Galeria fotografii
fotografie sportowe
     Terminarz
kalendarium wydarzeń sportowych
     Wyniki
tabele z wynikami zawodów, etc...
Podhale-Sport
Sport UM Zakopane
Sport Bukowina Tatrzańska
Sport UG Czarny Dunajec
Sport UG Poronin
Sport UG Jabłonka
Zakopiańska Liga Biegowa
Sport i zdrowie
EUROPEAN CLIMBING ROUTE
Szkoła Mistrzostwa Sportowego
Sportowcy Podhala
Plebiscyt Najlepszy Sportowiec Podhala
LOTOS CUP
Igrzyska STO
Igrzyska lekarskie
ZIMOWE IGRZYSKA POLONIJNE
Olimpiada młodzieży
Igrzyska Olimpijskie Mistrzostwa Swiata
Tour De Pologne Maratony LANG TEAM
Uniwersjady, MS Juniorów ZIOM
COS Zakopane
Obiekty Sportowe
Rozmaitości
 Kluby sportowe
REDAKCJA
Linki
Zapowiedzi

Dyscypliny
Biathlon
Biegi narciarskie
Dart
Hokej
Kajakarstwo
Konkurencje konne
Koszykówka
Kręgle
Lekkoatletyka
Łyżwiarstwo
Narty
 Piłka nożna
  Halówka Open Z-ne
  Halówka Old-Boys Z-ne
  Halówka Czarny Dunajec
  Podhalańska A klasa
  Podh. I liga Juniorów
  Halówka Jabłonka
  Letnia Liga Czarny Dunajec
  Ligi Amatorów
  Piłka różne
  V Liga Okręgowa
  IV Liga
  Nowotarska Piłka Halowa
  Halówka Czorsztyn
  Podhalańska Liga Piłki Halowej
Piłka ręczna
Pływanie
Podnoszenie ciężarów
Rowery
 Siatkówka
Ski-Alpinizm
 Skoki narciar. i kombinacja
Snowboard
Sporty extremalne
Sporty motocyklowe
Sporty pożarnicze
Sporty samochodowe
Sporty samolotowe
 Sporty walki
Strzelectwo
Tenis ziemny i stołowy
Unihokej
Wędkarstwo
Wspinaczka
Żeglarstwo

Partnerzy
    Zakopane       UG Jabłonka
  

     wyniki-skoki


 
Gabinet Terapii
   
   Keti


   Skijumping
  AZS-Zakopane  


TZN ZakopaneKS Pieniny
  mecze na żywo
wyniki na żywo
 

Halówka Czorsztyn
CALH Juniorzy doznają pierwszej porażki
 dodano: 27 Lutego 2012    (źródło: www.lubanmaniowy.futbolowo.pl)

 „Zajazd Czorsztyński” Team odnotowuje pierwszą porażkę, jednak nadal jest liderem Czorsztyńskiej Amatorskiej Ligi Halowej. Przedstawiamy relacje z kolejnej kolejki CALH
 Disco Bajka -„Zajazd Czorsztyński” Team 3:2
Bramki:Ł. Michalik x3, P. Klimczak x2, W. Firek
 
Niezwyciężeni, czyli Zajazd Czorsztyński Team uległ po bardzo zaciętym meczu drużynie Disco Bajka Tylmanowa, a bohaterem tego spotkania był Łukasz Michalik. Tylmanowianie przybyli do hali sportowej w Maniowach tylko w jednym celu, aby wygrać mecz. Statystyki nie napawały optymizmem, ponieważ drużyna z Maniów od 9 kolejek ( od początku CALH 2012 ) nie doznała żadnej porażki. Zawodnicy Disco Bajki wyciągnęli jednak wnioski z pierwszego meczu z Zajadem, w którym przegrali aż 9:1 i tym razem postawili na defensywę.Od początku mecz przebiegał w bardzo szybkim tempie. Piłkarze Disco Bajki skoncentrowani na obronie, dzielnie odpierali ataki gości, wychodząc jednocześnie z groźnymi kontrami, które jednak kończyły się niecelnymi strzałami. Żadna z drużyn nie odpuszczała, skutkiem tego były liczne faule. Za jeden z nich Ziemianek otrzymał karę 2 min. kary. Przełamanie nastąpiło w 15 min. Meczu, kiedy to zawodnik Zajadu mocnym strzałem tuż obok słupka pokonał bramkarza przyjezdnych. Kilka minut później zamieszanie pod bramką Gołdyna znowu wykorzystali miejscowi. Do przerwy jednak wynik nie uległ zmianie, co stawiało Tylmanową w bardzo trudnej sytuacji. Początek drugiej połowy był mniej dynamiczny, zawodnicy wyraźnie odczuwali zmęczenie po pierwszej połowie. Jednak zmiana nastąpiła w 32 min., kiedy Michalik strzałem z kilku metrów wpakował futbolówkę w bramkę miejscowych. Wyraźnie zirytowało to team z Maniów, który coraz bardziej agresywnie zaczął atakować twierdzę Gołdyna, która jak się okazało w drugiej połowie była nie do zdobycia. Po jednej z takich nieudanych sytuacji z groźną kontrą wyszli Ziajkiewicz z Michalikiem, i ,,rozklepali" obronę Maniów, a formalności dokonał Michalik, który doprowadził do remisu. Miejscowi zaskoczeni determinacją Tylmanowian zaczęli popełniać coraz więcej błędów. Jeden z nich znowu wykorzystał Michalik, który w sytuacji sam na sam ,,wyciągnął" bramkarza i z ostrego konta technicznym strzałem dał prowadzenie Disco Bajce.Doskonała współpraca między zawodnikami Tylmanowej sprawiła, że to Disco Bajka Tylmanowa po ostatnim gwizdku sędziego mogła świętować zwycięstwo.
 
 
Tekst: Stanisław Michałczak

--------------------------------------------------------------------------------
Zapora 2012 - Disorder77 10: 3
Bramki: W. Skupień x4, S. Janczy x3, M. Bańka x2, S. Plewa, P. Bańka x2, J. Zieliński
 
Kolejny mecz między zawodnikami dwóch lokalnych teamów. A co bardziej intersujące, spotkanie Zapory ze sporą grupą wiernych kibiców. Tak, tak…jak dotąd zawodnicy Disordera wspierali Kluszkowian w poczynaniach sportowych i machając szalikami zagrzewali drużynę do walki. Po sobotnim spotkaniu pozostaje jednak wrażenie, że ten czas minął bezpowrotnie. Pierwsze starcie piłkarzy było bardzo wyrównane, a wynik do ostatniej chwili był niewiadomą. Tym razem było zupełnie inaczej. Już od pierwszego gwizdka zawodnicy Zapory przypuścili skondensowany atak na bramkę przeciwnika, a gra przybrała dosyć ostry ton, który niekoniecznie podobał się zawodnikom Disordera. Pomimo zaangażowania i determinacji chłopaków druga połowa pojedynku także należała do Zapory. Coraz śmielsze ataki zawodników, a także skuteczna gra zespołowa pozwalała Zaporze skutecznie zwiększać przewagę nad przeciwnikiem i ostatecznie przypieczętować zwycięstwo drużyny, która tym razem triumfowała wygraną 10:3. Disorder, jak na kibica przystało godnie przełknął poniesioną porażkę. Gorycz pozostała natomiast po dosyć agresywnym charakterze gry, jaki Zapora zafundowała chłopakom z przeciwnej drużyny. Cóż, miejmy nadzieję, że sobotni pojedynek nie zakłóci dotychczasowych stosunków między chłopakami, a podczas wiosennej rundy znowu zobaczymy falujące szaliki Zapory.

--------------------------------------------------------------------------------
 
Bryniu Nowy Targ - OSP Maniowy 6:8
Bramki: J. Szewczyk x 3, M. Pyzowski x2, K. Ziemianek, Ł. Sral x 5, M. Sral, S. Janczy, M. Jandura
Sobotni mecz rozegrany między zespołami z Maniów oraz Nowego Targu napawał zawodników obydwu drużyn nadzieją na poprawę sytuacji w ogólnej tabeli rozgrywek. Przegrana natomiast oznaczała, tak niewdzięczną ostatnią pozycję, której każda z drużyn zapewne chciałaby uniknąć. Dlatego też piłkarze Brynia, jak również strażacy sprawiali wrażenie pełnej mobilizacji i determinacji. Postawa ta odzwierciedlała niemal cały przebieg spotkania, które już od pierwszej minuty miało bardzo zacięty i wyrównany charakter. Po każdej akcji Maniowianów, chłopaki Brynia przeprowadzali natychmiastowe niemal akcje, te jednak nie zawsze udało się zakończył celnym strzałem do bramki przeciwnika. Mecz dobitnie pokazał jak ważnym punktem w drużynie jest pozycja rozgrywającego. Nie sposób po raz kolejny nie wspomnieć o postawie Ł. Srala, który przy każdej nadarzającej się okazji przejmował piłkę i z zimną krwią umieszczał ją w bramce przeciwnika. Podsumowując całość widowiska, docenić należy postawę każdej z drużyn, szczególnie zaś szacunek zawodników wobec zasad fair-play, które pomimo nerwów udało się w pełni zachować.

--------------------------------------------------------------------------------
 
Grzęda Mix - OSP Maniowy 15:0
Bramki: A. Dobrzyński x5, B. Placek x3, K. Grzęda x2, S. Grzęda, W. Grzęda, Sz. Wójtowicz
Spotkanie między strażakami i zawodnikami Grzędy było wynikiem zmiany sobotniego harmonogramu. Grzęda Mix odwołała wówczas spotkanie ze względu na koniec karnawału i związane z nim przyjemności. Dzięki wyrozumiałości strażaków mecz został przeniesiony na wtorek, jednak tym razem zmiana ta nie przyniosła Maniowianom szczęścia. Od początku spotkania zasady gry dyktował przeciwnik, który uzyskał przewagę już w pierwszych minutach spotkania. Doskonała koordynacja gry z całym zespołem oraz zgrane kopnięcia, co rusz przynosiły efektowne sytuacje podbramkowe, a zawodnicy Grzędy, nic nie robiąc sobie z asysty obrońców, potężnymi strzałami kończyli swoje akcje w bramce strażaków. Druga połowa nie przyniosła żadnej zmiany, a piłkarze Grzędy niemal przetoczyli się po lokalnym teamie, jak walec po zielonej murawie. Strażacy wykonali, co prawda kilka efektownych ataków, niestety żadnego z nich nie udało się zakończyć celnym strzałem. Dwa samobójcze gole w ich wykonaniu tylko pogłębiły porażkę, a Grzęda zakończyła mecz miażdżąc przeciwnika 15:0.
 Tabela:
LP
DRUŻYNA MECZE PUNKTY BRAMKI
1 Zajazd Czorsztyński Team 8 21 65-27
2 Disco Bajka 9 18 44-31
3 Zapora 2012 0 16 44-33
4 Ostrowsko Migrond 8 15 54-35
5 Grzęda Mix 8 15 47-39
6 OSP Maniowy 10 8 51-78
7 Disorder 77 9 6 31-75
8 Bryniu Nowy Targ 9 4 37-52
 
 
 
 

 
 
«« Powrót do listy wiadomości
 Zapisz w schowku     Drukuj     Wyślij znajomemu    4010 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
  
  
 
 
  
 

Copyright © MATinternet & Podhale-Sport - ZAKOPANE 1999-2022