17 marca rozegrane zostały ostatnie konkursy skoków i kombinacji norweskiej XXXV Zimowej Ligi Szkolnej. W jej ramach przeprowadzone zostały cztery konkursy skoków i trzy kombinacji, w których wzięło udział 10 skoczkiń i 60 skoczków a w kombinacji rywalizowało 34 zawodników.
Do klasyfikacji indywidualnej skoków zostały zaliczone wyniki trzech konkursów a do klasyfikacji drużynowej wyniki wszystkich zawodników z klubu z czterech konkursów.
Do indywidualnej klasyfikacji kombinacji zaliczone zostały wyniki dwóch edycji a do klasyfikacji drużynowej trzech.
XXXV ZLS Klasyfikacja koncowa
Skoki
DZIEWCZĘTA 2000 I MŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
1 |
KARPIEL KAMILA |
2001 |
AZS |
SP NR 2 |
150 |
2 |
KIL JOANNA |
2000 |
AZS |
SP NR 3 |
135 |
3 |
BAFIA KAMILA |
2000 |
KS CHOCHOŁÓW |
SP CHOCHOŁÓW |
127 |
4 |
KRÓL KAMILA |
2002 |
AZS |
SP NR 9 |
124 |
5 |
PAWLIKOWSKA RÓŻA |
2002 |
AZS |
SP NR 1 |
118 |
6 |
WOJTANEK ANGELIKA |
2001 |
AZS |
SP BRZEGI |
74 |
7 |
HOŁY ANNA |
2001 |
AZS |
SP NR 3 |
72 |
8 |
SOBCZYK ZUZANNA |
2000 |
AZS |
SP NR 3 |
68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
DZIECI UR.2002 I MŁ. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
ROJEK OSKAR |
2002 |
TS WISŁA |
SP NR 1 |
150 |
2 |
JAROSZ MATEUSZ |
2002 |
TS WISŁA |
SP BAŃSKA W. |
132 |
|
GĄSIENICA CIAPTAK MACIEJ |
2002 |
AZS |
SP NR 2 |
132 |
4 |
DŁUGOPOLSKI KAMIL |
2002 |
UKS ZOGRODY |
SP NR 1 ST.BYSTRE |
127 |
5 |
PAWLIKOWSKI JAN |
2002 |
AZS |
SP NR 4 |
114 |
|
ZYGMUNTOWICZ KRYSTIAN |
2002 |
TS WISŁA |
SP ROGOŹNIK |
114 |
|
|
|
|
|
|
DZIECI UR. 2000 - 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
KOŁTAŚ MIECZYSŁAW |
2000 |
AZS |
SP CHOCHOŁÓW |
150 |
2 |
ZBOROWSKI MACIEJ |
2001 |
KS "CHOCHOŁÓW" |
SP CHOCHOŁÓW |
135 |
3 |
SZCZECHOWICZ ANDRZEJ |
2000 |
TS WISŁA |
SP BAŃSKA W. |
130 |
4 |
HABERNY DAWID |
2001 |
KS "CHOCHOŁÓW" |
SP PODCZERWONE |
128 |
5 |
GRUSZKA MATEUSZ |
2001 |
AZS |
SP DZIANISZ |
122 |
6 |
OGÓREK MARCIN |
2001 |
AZS |
SP DZIANISZ |
116 |
|
|
|
|
|
|
MŁODZIK UR.1998 - 99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
PAŁASZ KATARZYNA |
99 |
UKS ZOGRODY |
SP NR 1 ST. BYSTRE |
150 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
JARZĄBEK DAWID |
99 |
TS WISŁA |
SP SIEROCKIE |
150 |
2 |
PAŁASZ ANDRZEJ |
98 |
UKS ZOGRODY |
SP NR1 ST.BYSTRE |
128 |
3 |
PACHOLARZ KRYSTIAN |
98 |
UKS KŁODNE |
SP KŁODNE |
125 |
4 |
SKUPIEŃ DAMIAN |
99 |
TS WISŁA |
SP NR 1 |
124 |
5 |
CHYC PAWEŁ |
98 |
TS WISŁA |
SP NR 1 |
123 |
6 |
CHOWANIEC JAKUB |
99 |
UKS "CHOCHOŁÓW" |
SP CHOCHOŁÓW |
122 |
JUNIOR MŁ.1996 - 97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
DZIEWCZĘTA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
SZWAB JOANNA |
97 |
TS WISŁA |
SP CHOCHOŁOW |
150 |
|
|
|
|
|
|
|
CHŁOPCY |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
LEJA KRZYSZTOF |
96 |
AZS |
GMS |
150 |
2 |
GUT PAWEŁ |
97 |
LKS PORONIEC |
GMS |
134 |
3 |
MĄKA DANIEL |
97 |
LKS PORONIEC |
GMS |
132 |
4 |
DZIADOŃ KRZYSZTOF |
96 |
TS WISŁA |
GMS SZCZYRK |
114 |
5 |
BUKOWSKI ŁUKASZ |
97 |
TS WISŁA |
G |
112 |
|
URBAŚ TYMOTEUSZ |
96 |
AZS |
G WITÓW |
112 |
|
|
|
|
|
|
Kombinacja norweska
|
|
|
|
|
|
DZIECI UR.2000 - 2001 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
HABERNY DAWID |
2001 |
KS "CHOCHOŁÓW" |
SP PODCZERWONE |
100 |
2 |
SZCZEPANIAK JAKUB |
2000 |
LKS PORONIEC |
SP PORONIN |
90 |
3 |
ZBOROWSKI MACIEJ |
2001 |
KS "CHOCHOŁÓW" |
SP CHOCHOŁÓW |
87 |
4 |
STOSEL KACPER |
2001 |
AZS |
SP NR 2 |
78 |
|
SZCZECHOWICZ ANDRZEJ |
2000 |
TS WISŁA |
SP BAŃSKA W. |
78 |
6 |
GRUSZKA MATEUSZ |
2001 |
AZS |
SP DZIANISZ |
74 |
MŁODZIK UR.1998 - 99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
JARZĄBEK DAWID |
99 |
TS WISŁA |
SP SIEROCKIE |
100 |
2 |
PACHOLARZ KRYSTIAN |
98 |
UKS KŁODNE |
SP KŁODNE |
90 |
3 |
CHYC PAWEŁ |
98 |
TS WISŁA |
SP NR 1 |
84 |
4 |
CHOWANIEC JAKUB |
99 |
UKS "CHOCHOŁÓW" |
SP CHOCHOŁÓW |
80 |
5 |
PAŁASZ ANDRZEJ |
98 |
UKS ZOGRODY |
SP NR1 ST.BYSTRE |
78 |
6 |
MAGDZIAK BARTŁOMIEJ |
99 |
LKS PORONIEC |
SP SKRZYPNE |
72 |
JUNIOR MŁ.1996 - 97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LP |
NAZWISKO I IMIĘ |
UR |
KLUB |
SZKOŁA |
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
MĄKA DANIEL |
97 |
LKS PORONIEC |
GMS |
100 |
2 |
DZIADOŃ KRZYSZTOF |
96 |
TS WISŁA |
GMS SZCZYRK |
90 |
3 |
GUT PAWEŁ |
97 |
LKS PORONIEC |
GMS |
87 |
4 |
BUKOWSKI ŁUKASZ |
97 |
TS WISŁA |
G |
78 |
5 |
SŁODYCZKA PAWEŁ |
96 |
AZS |
G DZIANISZ |
76 |
6 |
URBAŚ TYMOTEUSZ |
96 |
AZS |
G WITÓW |
74 |
Klasyfikacja Total Klubów:
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KLASYFIKACJA TOTAL |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
M |
KLUB |
|
|
SKOKI |
|
KN |
|
|
RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
AZS ZAKOPANE |
|
|
3 198 |
|
842 |
|
|
4 040 |
2 |
TS WISŁA ZAKOPANE |
|
|
2 155 |
|
940 |
|
|
3 095 |
3 |
LKS PORONIEC PORONIN |
|
|
1 320 |
|
751 |
|
|
2 071 |
4 |
UKS "ZOGRODY" |
|
|
617 |
|
218 |
|
|
835 |
5 |
KS "CHOCHOŁÓW" |
|
|
532 |
|
87 |
|
|
619 |
6 |
UKS "KŁODNE" |
|
|
163 |
|
135 |
|
|
298 |
7 |
UKS "CHOCHOŁÓW" |
|
|
148 |
|
118 |
|
|
266 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pełne wyniki klasyfikacji tutaj w formacie excela: