Sport UM Zakopane
XXXV ZLS w narciarstwie alpejskim- ranking indywidualny
dodano: 29 Marca 2012
Zawodami w Kluszkowcach zakończyły się zmagania XXXV Zimowej Ligi Szkolnej w narciarstwie alpejskim. W ramach tegorocznej rywalizacji rozegrano trzy edycje slalomu giganta młodzików, z których do klasyfikacji generalnej zaliczono dwa najlepsze wyniki. Dzieci rywalizowały sześć razy i do klasyfikacji końcowej zaliczono cztery najlepsze wyniki.
Wśród dzieci sklasyfikowano łącznie 190 dziewcząt i chłopców a w kategorii młodzików 35. reprezentujacych kluby narciarskie z całej Polski.
LP
NAZWISKO I IMIĘ
R.
KLUB
MIASTO
Pkt
DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2003-2005
1
MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA
03
WKN
WARSZAWA
190
WRÓBEL NATALIA
03
KRAKÓW
190
3
RAFALSKA MATYLDA
03
WKN
WARSZAWA
187
4
RATAJCZYK KAROLINA
03
WKN
WARSZAWA
158
5
BUŚKO OLIWIA
03
UKN LAWORTA
USTRZYKI D.
154
6
SKARBEK MALCZEWSKA ANNA
03
SN PTT - 1907
ZAKOPANE
149
CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2005
1
ZWIJACZ MAREK
03
UKS ZAKOPIAŃ SKI
ZAKOPANE
200
2
EJCHART TADEUSZ
03
WKN
WARSZAWA
195
3
MAJERCZYK STANISŁAW
03
MUKS ŚMIG HARENDA
ZAKOPANE
162
4
LEWIŃSKI MACIEJ
03
WKN
WARSZAWA
161
5
KUBICKI TOMASZ
03
WKN
WARSZAWA
158
6
KIERKOWSKI JULIUSZ
04
WKN
WARSZAWA
156
DZIEWCZĘTA ROCZ 2001- 2002
1
KRÓL KAROLINA
02
KS NARCIARNIA
NOWY SĄCZ
187
2
KARABANOWSKA HELENA
01
UKN LAWORTA
USTRZYKI D.
182
3
MRÓZ JULIA
01
UKS SKI TEAM
LĄDEK ZDRÓJ
178
4
ANTEPOWICZ ZOFIA
01
WKN
WARSZAWA
172
5
ŻÓŁCIK MARIA
01
WKN
WARSZAWA
168
6
PARNAS MAJA
01
WKN
WARSZAWA
146
CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002
1
TOPOROWSKI JAKUB
01
MITAN SKI
ZAKOPANE
200
2
MARCISZ MIŁOSZ
02
FRAJDA
ZAKOPANE
172
3
OLSZEWSKI FILIP
01
WKN
WARSZAWA
170
4
GUŃKA JAN
01
KS FIRN
ZAKOPANE
166
5
WOŁK LEWANOWICZ JAN
01
WKN
WARSZAWA
156
6
FIGIEL RAFAŁ
02
WKN
WARSZAWA
152
SANETRA BARTŁOMIEJ
02
MKS SKRZYCZNE
SZCZYRK
152
LP
NAZWISKO I IMIĘ
ROK
KLUB
MIASTO
Pkt
MŁODZICZKI ROCZNIK 1999-2000
1
OPALIŃSKA INGA
99
UKN LAWORTA
USTRZYKI D.
95
2
STRZEŻEK MARIA
99
WTS DESKI
WARSZAWA
90
DYRDA PATRYCJA
99
KN SIEPRAW-SKI
SIEPRAW
90
4
PIEPRZAK KAROLINA
00
WKN
WARSZAWA
86
5
KLIMEK WERONIKA
99
KN SIEPRAW-SKI
NOWA WIEŚ
80
6
PAŃSZCZYK PAULINA
99
SPSZ
NOWY TARG
78
MŁODZICY ROCZNIK 1999-2000
1
PYJAS PAWEŁ
99
KN SIEPRAW-SKI
KRAKÓW
100
2
ORAMUS KAMIL
99
KN SIEPRAW-SKI
SIEPRAW
95
3
MITAN JULIUSZ
99
MITAN SKI
ZAKOPANE
87
4
WRÓBEL NORBERT
00
SKIMKA
KRAKÓW
80
5
TATKA MATEUSZ
99
UKS SKI TEAM
LĄDEK ZDRÓJ
76
6
BOGDANOWICZ ADAM
00
MUKS ŚMIG HARENDA
ZAKOPANE
70
ŁUKASZYK BRUNO
00
UKN LAWORTA
USTRZYKI D.
70
Pełne wyniki tutaj w formacie excela!!!!
««
Powrót do listy wiadomości