W minioną niedzielę piłkarze Podhalańskiej B klasy wznowili rozgrywki. W grupie wschodniej pkt zdobyły ZOR Frydman, Dunajecv Ostrowsko, Sokolica Krościenko i Przełęcz Łopuszna . Remisy odnotowały Gorc Ochotnica ze Spiszem Krempachy i Krokus Łapsze Nizne z Łęgami Nowa Biała. W grupie zachodniej spotkania wygrali piłkarze: Bystrego ,Napravii, Grela, Skawianina, Skałki i Lepietnicy.
Na czele tabel znajdują się ZOR Frydman i Lepietnica Klikuszowa
Grupa Wschód
Kolejka 12 - 15 kwietnia
ZOR Frydman - Bór Dębno 4-3
Dunajec Ostrowsko - Trzy Korony Sromowce Niżne 3-1
Gorc Ochotnica - Spisz Krempachy 4-4
Grom Morawczyna - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 1-6
Hetman Leśnica - Przełęcz Łopuszna 2-6
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Łęgi Nowa Biała 1-1
Tabela:
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
ZOR Frydman |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
41-21 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
12 |
27 |
8 |
3 |
1 |
31-17 |
3. |
Przełęcz Łopuszna |
12 |
27 |
9 |
0 |
3 |
50-20 |
4. |
Spisz Krempachy |
12 |
25 |
8 |
1 |
3 |
30-19 |
5. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
12 |
25 |
8 |
1 |
3 |
46-12 |
6. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
12 |
20 |
6 |
2 |
4 |
26-21 |
7. |
Grom Morawczyna |
12 |
16 |
5 |
1 |
6 |
24-39 |
8. |
Hetman Leśnica |
12 |
12 |
4 |
0 |
8 |
20-32 |
9. |
Gorc Ochotnica |
12 |
10 |
3 |
1 |
8 |
22-32 |
10. |
Krokus 2000 Łapsze Niżne |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
16-42 |
11. |
Bór Dębno |
12 |
6 |
2 |
0 |
10 |
14-43 |
12. |
Łęgi Nowa Biała |
12 |
4 |
1 |
1 |
10 |
10-32 |
Hetman Leśnica rozgrywa swoje mecze w Gronkowie. |
Grom Morawczyna rozgrywa swoje mecze w Trutem. |
Następna 13 kolejka - 22 kwietnia
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Bór Dębno 22 kwietnia, 11:00
Łęgi Nowa Biała - Hetman Leśnica 22 kwietnia, 11:00
Przełęcz Łopuszna - Grom Morawczyna 22 kwietnia, 17:00
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Gorc Ochotnica 22 kwietnia, 14:00
Spisz Krempachy - Dunajec Ostrowsko 22 kwietnia, 14:00
Trzy Korony Sromowce Niżne - ZOR Frydman 22 kwietnia, 17:00
*******
GRUPA ZACHÓD
Kolejka 12 - 15 kwietnia
Bystry Nowe Bystre - Wierchy Lasek 3-0
Delta Pieniążkowice - Napravia Naprawa 2-7
Grel Trute - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 3-1
Janosik Sieniawa -Skawianin Skawa 2-3
Korona Piekielnik - Skałka Rogoźnik 2-5
Lepietnica Klikuszowa - Skalni Zaskale 4-3
Tabela
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Lepietnica Klikuszowa |
12 |
31 |
10 |
1 |
1 |
44-19 |
2. |
Wierchy Lasek |
12 |
28 |
9 |
1 |
2 |
34-23 |
3. |
Skawianin Skawa |
12 |
28 |
9 |
1 |
2 |
41-16 |
4. |
Bystry Nowe Bystre |
12 |
27 |
9 |
0 |
3 |
51-21 |
5. |
Janosik Sieniawa |
12 |
22 |
7 |
1 |
4 |
37-32 |
6. |
Skalni Zaskale |
12 |
17 |
5 |
2 |
5 |
32-37 |
7. |
Skałka Rogoźnik |
12 |
14 |
4 |
2 |
6 |
34-43 |
8. |
Napravia Naprawa |
12 |
14 |
4 |
2 |
6 |
35-29 |
9. |
Delta Pieniążkowice |
12 |
12 |
3 |
3 |
6 |
34-39 |
10. |
Grel Trute |
12 |
9 |
3 |
0 |
9 |
21-45 |
11. |
Korona Piekielnik |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
31-53 |
12. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
12 |
0 |
0 |
0 |
12 |
7-44 |
Skałka Rogoźnik rozgrywa swoje mecze w Krauszowie. |
Delta Pieniążkowice rozgrywa swoje mecze w Sieniawie. |
Następna 13 kolejka - 22 kwietnia
Lepietnica Klikuszowa - Bystry Nowe Bystre 22 kwietnia, 17:00
Skalni Zaskale - Korona Piekielnik 22 kwietnia, 14:00
Skałka Rogoźnik - Janosik Sieniawa 22 kwietnia, 11:00
Skawianin Skawa - Grel Trute 22 kwietnia, 14:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice 22 kwietnia, 17:00
Napravia Naprawa - Wierchy Lasek 22 kwietnia, 11:00