III liga - Lubań pokonał Szreniawę

Wolski Lubań Maniowy pokonał 4-3 znajdującą się na trzecim miejscu w tabeli  Szreniawę Nowy Wiśnicz . Strzelcem wszystkich czterech bramek dla Lubania był Rafał Komorek. To pierwsze zwycięstwo drużyny z Maniów  od września ub roku. W następnej kolejce podopieczni Marka Żołądzia zagrają na wyjeździe z  Orliczem Suchedniów.

Wolski Lubań Maniowy - Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-3 (0-1)
Bramki: 49', 56', 59', 67' Komorek - 2'(k) Batko, 71' Kozieł, 76' Czajka
Lubań: Anioł, Gąsiorek, Czubiak, Duda(46-Bachleda)- Zieliński,(76-Ostachowski) Górecki, Gogola, Gołdyn- Firek(73-Połomski), Komorek(90-Budz)
Szreniawa: Brzeziański- Kopyść, Czajka, Pasionek, Tarasek- Kozieł(62-Skórski), Pietras, Stokłosa(76-Tabak), Witek- Batko, Serafin
 Lubań spotkanie zaczął bardzo fatalnie, już w 2 minucie Majerczyk sfaulował w polu karnym gracza gości a sędzia wskazał na wapno, egzekutorem okazał się Batko. W pierwszych 45 minutach na boisku nie działo się wiele, obie ekipy stwarzały sytuacje, jednak brakowało ostatniego podania. Mecz zaczął się dopiero w drugiej części gry, postacią pierwszoplanową okazał się Rafał Komorek, cztery bramki w ciągu osiemnastu minut to po prostu klasa światowa.
1-1 Komorek umieścił piłkę w bramce po zamieszaniu pod bramką.
2-1 Anioł dośrodkował z prawej flanki, Komorek zamknął akcję i głową skierował piłkę do bramki.
3-1 Gołdyn zagrał długie podanie z własnego pola karnego, piłke na środku boiska wywalczył bohater tego meczu i znalazł się w sytuacji sam na sam, położył bramkarza i trafił do bramki.
4-1 Gogola popędził lewą flanką, zagrał na piąty metr do Firka, a ten wystawił futbolówkę Komorkowi który dopełnił formalności.
Wydawało się że po takich ciosach goście już się nie podniosą, jednak było inaczej, Szreniawa dość szybko odpowiedziała, Pasionek dośrodkował piłkę w pole karne a akcję celnym strzałem sfinalizował Kozieł. Przyjezdni uwierzyli że mogą jeszcze urwać punkty w tym meczu, minęło pięć minut i zrobiło się 4-3. Winę za tego gola ponosi bramkarz Lubania, który wyszedł do piłki i został przelobowany przez Czajke. Do końca spotkania trwało oblężenie bramki gospodarzy, jednak Lubań wyszedł zwycięsko z tego meczu.