W 13 kolejce najwięszym hitem było w grupie zachodniej zwycięstwo Skawianina nad Grelem i awans tej drużynyz 3 miejsca na na lidera tabeli. W grupie wschodniej Sokolica po wygranym spotkaniuz Gorcem awansowała z piątego miejsca na trzecie.
Kolejka 13 - 22 kwietnia
Krokus 2000 Łapsze Niżne - Bór Dębno 3-0
Łęgi Nowa Biała -Hetman Leśnica 6-3
Przełęcz Łopuszna - Grom Morawczyna
Sokolica Krościenko nad Dunajcem - Gorc Ochotnica 4-2
Spisz Krempachy - Dunajec Ostrowsko 0-2
Trzy Korony Sromowce Niżne - ZOR Frydman 0-3
Tabela:
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
ZOR Frydman |
13 |
34 |
11 |
1 |
1 |
44-21 |
2. |
Dunajec Ostrowsko |
13 |
30 |
9 |
3 |
1 |
33-17 |
3. |
Sokolica Krościenko nad Dunajcem |
13 |
28 |
9 |
1 |
3 |
50-14 |
4. |
Przełęcz Łopuszna |
12 |
27 |
9 |
0 |
3 |
50-20 |
5. |
Spisz Krempachy |
13 |
25 |
8 |
1 |
4 |
30-21 |
6. |
Trzy Korony Sromowce Niżne |
13 |
20 |
6 |
2 |
5 |
26-24 |
7. |
Grom Morawczyna |
12 |
16 |
5 |
1 |
6 |
24-39 |
8. |
Hetman Leśnica |
13 |
12 |
4 |
0 |
9 |
23-38 |
9. |
Krokus 2000 Łapsze Niżne |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
19-42 |
10. |
Gorc Ochotnica |
13 |
10 |
3 |
1 |
9 |
24-36 |
11. |
Łęgi Nowa Biała |
13 |
7 |
2 |
1 |
10 |
16-35 |
12. |
Bór Dębno |
13 |
6 |
2 |
0 |
11 |
14-46 |
Następna 14 kolejka - 29 kwietnia
Bór Dębno - Trzy Korony Sromowce Niżne 29 kwietnia, 14:00
ZOR Frydman - Spisz Krempachy 29 kwietnia, 17:00
Dunajec Ostrowsko - Sokolica Krościenko nad Dunajcem 29 kwietnia, 17:00
Gorc Ochotnica - Przełęcz Łopuszna 29 kwietnia, 11:00
Grom Morawczyna - Łęgi Nowa Biała 29 kwietnia, 14:00
Hetman Leśnica - Krokus 2000 Łapsze Niżne 29 kwietnia, 11:00
Grupa zachód
Kolejka 13 - 22 kwietnia
Lepietnica Klikuszowa - Bystry Nowe Bystre 0-3
Skalni Zaskale - Korona Piekielnik
Skałka Rogoźnik - Janosik Sieniawa 1-1
Skawianin Skawa - Grel Trute 9-1
Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice
Napravia Naprawa - Wierchy Lasek 1-1
Tabela:
LP |
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Skawianin Skawa |
13 |
31 |
10 |
1 |
2 |
50-17 |
2. |
Lepietnica Klikuszowa |
13 |
31 |
10 |
1 |
2 |
44-22 |
3. |
Bystry Nowe Bystre |
13 |
30 |
10 |
0 |
3 |
54-21 |
4. |
Wierchy Lasek |
13 |
29 |
9 |
2 |
2 |
35-24 |
5. |
Janosik Sieniawa |
13 |
23 |
7 |
2 |
4 |
38-33 |
6. |
Skalni Zaskale |
12 |
17 |
5 |
2 |
5 |
32-37 |
7. |
Skałka Rogoźnik |
13 |
15 |
4 |
3 |
6 |
35-44 |
8. |
Napravia Naprawa |
13 |
15 |
4 |
3 |
6 |
36-30 |
9. |
Delta Pieniążkowice |
12 |
12 |
3 |
3 |
6 |
34-39 |
10. |
Grel Trute |
13 |
9 |
3 |
0 |
10 |
22-54 |
11. |
Korona Piekielnik |
12 |
7 |
2 |
1 |
9 |
31-53 |
12. |
Szarotka Rokiciny Podhalańskie |
12 |
0 |
0 |
0 |
12 |
7-44 |
Następna 14 kolejka - 29 kwietnia
Bystry Nowe Bystre - Napravia Naprawa 29 kwietnia, 11:00
Wierchy Lasek - Szarotka Rokiciny Podhalańskie 29 kwietnia, 14:00
Delta Pieniążkowice - Skawianin Skawa 29 kwietnia, 11:00
Grel Trute - Skałka Rogoźnik 29 kwietnia, 17:00
Janosik Sieniawa - Skalni Zaskale 29 kwietnia, 14:00
Korona Piekielnik - Lepietnica Klikuszowa 29 kwietnia, 17:00