Od 12 do 23 kwietnia w sali sportowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji oraz Gminnej Hali Sportowej w Białym Dunajcu przeprowadzono Igrzyska Młodzieży Szkolenej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. W rozgrywkach wzięło udział 6 drużyn chłopców oraz 7 dziewcząt reprezentujacych szkoły podstawowe powiatu tatrzańskiego. Najlepsi okazali się szczypiornistki i szczypiorniści z SP nr 1 w Białym Dunajcu i to oni będą reprezentować nasz powiat podczas zawodów rejonowych, jakie przeprowadzone zostaną 26 kwietnia w Dobczycach ( dziewczęta) i 27 kwietnia w Suchej Beskidzkiej (chłopcy)
Wyniki dziewczęta
Grupa I
SP nr 9 Zakopane - SP nr 2 Zakopane 3 : 5 / 2 : 2 /
SP nr 9 Zakopane - SP nr 4 Zakopane 0 : 4 / 0 : 3 /
SP nr 2 Zakopane - SP nr 4 Zakopane 2 : 2 / 1 : 1 /
Tabela grup I
1 SP nr 4 Zakopane
2 SP nr 2 Zakopane
3 SP nr 9 Zakopane
Grupa II
SP Leśnica - SP nr 1 Biały D. 2 : 3 / 1 : 1 /
SP Poronin - SP Białka Tatrz. 6 : 2 / 4 : 1 /
SP Leśnica - SP Białka Tatrz. 2 : 3 / 0 : 1 /
SP nr 1 Biały D. - SP Poronin 4 : 4 / 2 : 1 / Dogr : 0 : 0 Karne : 0 : 2
Tabela grupy II
1 SP Poronin
2 SP nr 1 Biały Dunajec
3 SP Białka Tatrzańska
4 SP Leśnica
Półfinały
SP nr 1 Biały Dunajec - SP nr 4 Zakopane 8 : 5 / 6 : 3 /
SP Poronin - SP nr 2 Zakopane 8 : 4 / 5 : 1 /
O III miejsce
SP nr 2 Zakopane - SP nr 4 Zakopane 3 : 8 / 1 : 4 /
Finał
SP Poronin - SP nr 1 Biały D. 6 :7 / 4 : 3 /
Tabela końcowa
1 SP nr 1 Biały Dunajec Finał rejonowy 26.04.2012 Dobczyce
2 SP Poronin
3 SP nr 4 Zakopane
4 SP nr 2 Zakopaane
5 SP nr 9 Zakopane
SP Białka Tatrzańska
7 SP Leśnica
W turnieju największą ilość bramek strzeliła : Maria Chyc - SP Poronin - 24 trafienia
****************
Chłopcy.
Eliminacje :
Grupa I
SP nr 4 Z-ne - SP nr 2 Z-ne 5 : 6 / 2 : 2 /
SP nr 2 Z-ne - SP nr 9 Z-ne 12 : 2 / 6 : 1 /
SP nr 9 Z-ne - SP nr 4 Z-ne 0 : 8 / 0 : 4 /
Tabela grupy I
1 SP nr 2 Zakopane
2 SP nr 4 Zakopane
3 SP nr 9 Zakopane
Grupa II
SP nr 1 Biały D. - SP Poronin 12 : 7 / 8 : 1 /
SP Poronin - SP Leśnica 4 : 15 / 2 : 6 /
SP Leśnica - SP nr 1 Biały D. 5 : 7 / 2 : 4 /
Tabela grupy II
1 SP nr 1 Biały Dunajec
2 SP Leśnica
3 SP Poronin
Półfinały
SP nr 4 Z-ne - SP nr 1 Biały D. 6 : 7 / 2 : 3 /
SP nr 2 Z-ne - SP Leśnica 7 : 2 / 5 : 1 /
Mecz o III m.
SP nr 4 Z-ne - SP Leśnica 6 : 6 / 3 : 4 / po dogrywce - 7 : 6
Finał
SP nr 2 Z-ne - SP nr 1 Biały D. 5 : 8 / 4 : 4 /
Tabela końcowa
1 SP nr 1 Biały Dunajec Finał Rejonowy 27.04.2012 Sucha Beskidzka
2 SP nr 2 Zakopane
3 SP nr 4 Zakopane
4 SP Leśnica
5 SP Poronin
SP nr 9 Zakopane
Najlepsi strzelcy turnieju :
Jan Gał - SP Leśnica 14 Bramek
Dawid Kułach - SP nr 4 Z-ne 11 Bramek
Jakub Lasak - SP Mr 1 Biały D. 9 Bramek
|